Zieleniec noclegi z basenem - HomeToGo base64Hash Zieleniec noclegi z basenem - HomeToGo

Zieleniec noclegi z basenem

Zieleniec
Dowolne daty
Goście

Wybierz idealny nocleg

Cena za noc
Do 500 zł
500 zł - 999 zł
Od 1.000 zł
Odległość od centrum
Max. 1 km
Max. 2 km
Max. 5 km
Recenzje
Doskonała: 4,5+
Bardzo dobra: 4+
Dobra: 3,5+

Zieleniec noclegi z basenem: Najlepsze okazje

Apartament Zieleniec
7 paź - 14 paź
-17%
1.287 zł
1.067 zł za noc
Apartament ∙ 20 gości ∙ 5 sypialni
Zieleniec, Duszniki-Zdrój, Polska
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
Basen
Więcej
travelstaytion
Zobacz ofertę
Zobacz ofertę

Kameralny Zieleniec i noclegi z basenem – połączenie idealne

Zieleniec to jedna z najbardziej znanych stacji narciarskich w Polsce, a przy tym jest dość kameralna i znakomicie nadaje się na wyjazd w rodzinnym gronie, zwłaszcza w sezonie zimowym, choć nie tylko. Specyficzny mikroklimat w typie alpejskim jest atrakcją samą w sobie, a narciarze i snowboardziści mają do dyspozycji jedne z najnowocześniejszych kolejek krzesełkowo-gondolowych. Zestawienie nowoczesnej infrastruktury z korzystnym klimatem i wspaniałym krajobrazami wokół składają się na wakacje w zupełnie innym wymiarze. Warto tu przyjechać choć raz.
Noclegi z basenem – Zieleniec i uroki Beskidu Śląskiego

Noclegi z basenem – Zieleniec i uroki Beskidu Śląskiego

Region ten oferuje swoim gościom atrakcyjne szlaki i wiele możliwości wycieczek górskich po wytyczonych trasach o umiarkowanym stopniu trudności, co docenią zwłaszcza rodziny z małymi dziećmi.

  • 1. Torfowisko pod Zieleńcem

    to niecodzienny rezerwat przyrody, którego krajobraz, ukształtowanie terenu i roślinność do złudzenia przypominają tundrę i tajgę syberyjską, co zawdzięcza się rosnącemu tam endemicznemu gatunkowi brzozy karłowatej. Ponieważ znaczną część rezerwatu stanowią bagna i torfowiska, wycieczki odbywają się po specjalnie wytyczonych ścieżkach.

  • 2. Dusznicki Express

    to nie lada atrakcja dostępna dla wszystkich podróżników w porze lata. Malownicza trasa wiedzie po najbardziej urokliwych zakątkach Zieleńca i Dusznik-Zdroju. Jest to więc doskonała okazja, aby poznać całą okolicę podczas zaledwie jednej wycieczki. Wspaniałe widoki gwarantowane!

  • 3. Duszniki-Zdrój

    to najbardziej znane uzdrowisko w Kotlinie Kłodzkiej, a wśród dominujących tu atrakcji należy na pewno wymienić pełen uroku park zdrojowy, dworzec i teatr imienia Fryderyka Chopina oraz kilka jego pomników, a także zabytkową pijalnię wód. Miejsce to jest na tyle eleganckie, że w sezonie letnim odbywają się tutaj regularnie festiwale chopinowskie. Kolejną ciekawostką jest Rynek, ratusz i kościół parafialny o najbardziej oryginalnej ambonie w Polsce – w kształcie wieloryba. Nie można też nie zwiedzić znanego Muzeum Papiernictwa, które mieści się w zabytkowym budynku z epoki.

Zieleniec noclegi z basenem: Najlepsze oferty

Kurort Zieleniec
26 lis - 3 gru
1.150 zł za noc
Kurort ∙ 5 gości ∙ 1 sypialnia
Zieleniec, Duszniki-Zdrój, Polska
Basen
Więcej
HomeToGo
Zobacz ofertę
Zobacz ofertę

Zieleniec noclegi z basenem - Poznaj inne kierunki

image-tag