Noclegi, apartamenty i pensjonaty Zgorzelec

Zgorzelec
Dowolne daty
2 gości

Porównaj i wybierz najlepszy obiekt noclegowy od 66 zł za noc, przeglądając 58 obiektów dostępnych w Zgorzelcu. Wszystkie obiekty są natychmiast sprawdzane na naszej stronie, abyś zaoszczędził nawet 10%.

Najczęściej wybierane udogodnienia w Zgorzelcu

 • TV (38)
 • Internet (35)
 • Kuchnia (34)
 • Garaż (30)
 • Dla niepalących (30)
 • Pralka (29)
 • Zwierzę dozwolone (24)
 • Balkon/Patio (10)
 • Ogród (10)
 • Mikrofalówka (8)
 • Grill (7)
 • Basen (3)
Jeśli chcesz podróżować ze swoim pupilem, łatwo znajdziesz w Zgorzelcu noclegi przyjazne zwierzętom. Przyjazne zwierzętom noclegi w Zgorzelcu średnio kosztują 0 zł za noc. Jeśli poszukujesz miejsca blisko centrum, kilka przyjaznych zwierzętom obiektów jest położonych mniej niż dwa kilometry od centrum miasta.

Noclegi w Zgorzelcu

Jedna trzecia obiektów noclegowych (30.19%) w Zgorzelcu to domy. Są one w tej lokalizacji najbardziej typowym obiektem noclegowym. Co więcej, te noclegi przeciętnie mają 22 m² i kosztują 185 zł za noc. Warto również wiedzieć, że te noclegi są optymalne dla par i małych grup, ponieważ w większości z nich może nocować 3 gości. Możesz również porównać inne obiekty w Zgorzelcu. Na przykład apartamenty to kolejny typowy rodzaj noclegu tutaj z liczbą proponowanych ofert równą 15. Nasze dane pokazują, że średnia cena noclegu typu: apartamenty wynosi 233 zł za dobę za przestrzeń o powierzchni 47 m².

Zgorzelec — noclegi w mieście otwartym na Europę

Zgorzelec to pomysł na nocleg nie tylko w drodze na zachód Europy. To graniczne miasto może być wspaniałym celem rodzinnych wycieczek samo w sobie. Kryje ono bowiem wiele ciekawostek, posiada mnóstwo zabytków, a miejscowy ser podobno dorównuje najlepszym wyrobom francuskim! Tego po prostu nie można przegapić!

Zobacz wszystkie oferty
Jedzenie i picie

Nocleg na granicy? Zgorzelec to tak naprawdę dużo więcej!

Ser zgorzelecki został dumnie wpisany na listę produktów regionalnych. Jest on wytwarzany w mieście od lat, a modę na niego zapoczątkowali emigranci greccy, którzy byli tu przesiedleni po II wojnie światowej. Stąd ser ze Zgorzelca przypomina tradycyjną fetę, przy czym w Polsce wyrabia się go z mieszkanki trzech składników: mleka krowiego, koziego i owczego. Warto przekonać się na własnej skórze, jak może smakować sałatka grecka ze zgorzeleckim serem. Ponadto miłośnicy swojskich smaków będą mieć okazję spróbować jedynej w swoim rodzaju kaszanki, zaś koneserzy z pewnością skuszą się na wino ze śląskich winnic. Popularne w tej okolicy szczepy to między innymi Chardonnay, Traminer, Merlot czy Sauvignon Blanc.

Atrakcje dla rodzin z dziećmi

Pensjonat czy apartament? Zgorzelec oferuje niezliczone możliwości noclegu dla wszystkich

Spędzając tu urlop z całą rodziną, warto zobaczyć, jak wiele możliwości spędzenia wolnego czasu oferuje agroturystyka. Zgorzelec to też miasto przyjazne dzieciom. Najlepszym dowodem jest Nowolandia, czyli wielki plac zabaw wypełniony po brzegi zabawkami i materacami. W pobliżu bez trudu znajdziemy wygodny apartament. Zgorzelec to miasto, gdzie po prostu chce się być.

To warto zobaczyć

Zgorzelec – nocleg na styku kultur

Nocleg w Zgorzelecu zachęca do odwiedzenia jego niemieckiego odpowiednika, czyli Görlitz, tym bardziej że niemiecka miejscowość została uznana za jedną z najpiękniejszych w Niemczech. Nie uległa ona większym zniszczeniom, więc znajdują się tu zabytki z wielu epok. Z okresu średniowiecznego zachowało się wiele, jedynych w swoim rodzaju, domów halowych o szerokich bramach, które były przystosowane do konnych zaprzęgów. Piękny widok stanowi też rynek z renesansowymi i barokowymi kamienicami.

Nasi partnerzy to między innymi:

Booking.com Noclegi w Zgorzelcu Casamundo Noclegi w Zgorzelcu Interhome Noclegi w Zgorzelcu Airbnb Noclegi w Zgorzelcu TripAdvisor Noclegi w Zgorzelcu Novasol Noclegi w Zgorzelcu edom Noclegi w Zgorzelcu HomeAway Noclegi w Zgorzelcu BookApart.com Noclegi w Zgorzelcu Noclegowo.pl Noclegi w Zgorzelcu 9flats.com Noclegi w Zgorzelcu HouseTrip Noclegi w Zgorzelcu Belvilla Noclegi w Zgorzelcu DanCenter Noclegi w Zgorzelcu IdoSell Booking Noclegi w Zgorzelcu Holiday Home Noclegi w Zgorzelcu Inter Chalet Noclegi w Zgorzelcu Only-apartments Noclegi w Zgorzelcu Migoa Noclegi w Zgorzelcu
image-tag