Windsurfing Zegrze

Zegrze
Windsurfing Zegrze

Zegrze – windsurfing i niesamowita zabawa tuż obok stolicy

Zalew Zegrzyński niemal wchodzi w granicę aglomeracji Warszawy. Tymczasem jest on jej totalnym przeciwieństwem. Tu znajdą Państwo tak wyczekiwany w dużej metropolii spokój i ciszę oraz znakomite warunki do uprawiania sportów wodnych, głównie windsurfingu. Dobra wiadomość jest taka, że nie muszą Państwo daleko podróżować – w promieniu zaledwie 30 kilometrów od centrum Warszawy czeka atrakcyjny zbiornik wodny.

Prawdziwa enklawa dla wszystkich miłośników sportów wodnych

Od lat nieprzerwanie największą popularnością wśród amatorów sportów wodnych i plażowiczów cieszy się dzika plaża (strzeżona podczas wakacji) w Nieporęcie. Mieści się tutaj estetyczne drewniane molo oraz ścieżki spacerowe z ławkami. Dla najmłodszych na plaży przygotowano dmuchane piłki i materace. Oprócz możliwości uprawiania windsurfingu znajduje się tu kompletne zaplecze do praktykowania również innych sportów. Można między innymi wypożyczyć rower lub skuter wodny albo kajak. Warto także popłynąć w relaksujący rejs żaglówką albo jachtem motorowym. Nieopodal znajduje się też rozbudowana infrastruktura sportowa, to znaczy korty tenisowe, boiska do siatkówki, koszykówki i badmintona, nowoczesna ścianka wspinaczkowa i bezpieczny plac zabaw.

Windsurfing pod Warszawą? Tak, w Zegrzu to możliwe!

Malownicze widoki, bezpieczna plaża i kąpielisko to największe atuty Serocka. Wielką zaletą są także naziemne kładki ułatwiające spacery szczególnie osobom starszym i dzieciom, dzięki czemu nad zalew można wybrać się całą rodziną. Jeśli mają Państwo ochotę na chwilę odpoczynku od deski z żaglem, można spokojnie wypocząć na jednym z leżaków. Do dyspozycji odwiedzających jest również wiele punktów gastronomicznych, restauracji i barów. Nie trzeba również mieć swojego sprzętu. Deskę do windsurfingu, podobnie jak piankowy kombinezon oraz inne akcesoria można wypożyczyć na miejscu.

Osoby dopiero stawiające pierwsze kroki na desce również nie mają się czego obawiać, ponieważ Zalew Zegrzyński ze względu na niewielkie rozmiary i łagodne zejścia do wody jest znakomitym miejscem dla debiutantów. Ponadto w sezonie działa tu wiele profesjonalnych grup szkoleniowych. Windsurfingowy debiut w Zegrzu jest więc idealnym pomysłem!

Nasi partnerzy to między innymi:

Booking.com Noclegi Zegrze Casamundo Noclegi Zegrze Interhome Noclegi Zegrze TripAdvisor Noclegi Zegrze Novasol Noclegi Zegrze Wimdu Noclegi Zegrze edom Noclegi Zegrze HomeAway Noclegi Zegrze BookApart.com Noclegi Zegrze Noclegowo.pl Noclegi Zegrze 9flats.com Noclegi Zegrze HouseTrip Noclegi Zegrze Belvilla Noclegi Zegrze DanCenter Noclegi Zegrze IdoSell Booking Noclegi Zegrze Holiday Home Noclegi Zegrze Inter Chalet Noclegi Zegrze only-apartments Noclegi Zegrze Migoa Noclegi Zegrze