Camping Zakopane - HomeToGo base64Hash Camping Zakopane - HomeToGo

Camping Zakopane

Zakopane
Dowolne daty
Goście

Wybierz idealny nocleg

Cena za noc
Do 500 zł
500 zł - 999 zł
Od 1.000 zł
Odległość od centrum
Max. 1 km
Max. 2 km
Max. 5 km
Recenzje
Doskonała: 4,5+
Bardzo dobra: 4+
Dobra: 3,5+

Zaplanuj swój górski urlop na campingu w Zakopanem

Położona w cieniu górskich szczytów stolica Tatr to jedno z najpiękniejszych miejsc na spędzenie relaksującego urlopu na łonie natury. Znajdziesz tu nie tylko malownicze szlaki spacerowe i dziewiczą przyrodę, ale także będziesz mógł czerpać z uroku tradycji regionu, rozkoszując się wybornymi smakami w rytm skocznej muzyki i ciesząc oko lokalnym kolorytem.
Jak ciekawie spędzić czas podczas wypoczynku na campingu w Zakopanem?

Jak ciekawie spędzić czas podczas wypoczynku na campingu w Zakopanem?

Zakopane oferuje swoim gościom mnóstwo piękna, które można dostrzec zarówno z perspektywy wzgórz, jak i wielobarwnych Krupówek. Rozrywkę uszytą na miarę znajdą tutaj zarówno miłośnicy przemierzania górskich szlaków, wielbiciele szusowania po zaśnieżonych stokach, jak i fani żywej kultury.

 • 1. Dolina Chochołowska

  Sielankowe polany otoczone majestatycznymi, tatrzańskimi szczytami, wśród których rozciągają się górskie szlaki to widok, który koi zmysły i sprzyja refleksji nad pięknem świata. Warto więc wybrać się na pieszą wycieczkę jedną z najbardziej urokliwych zakopiańskich tras.

 • 2. Morskie Oko

  Wypoczynek na campingu w Zakopanem jest idealną okazją do wybrania się nad turkusowe wody jeziora o najładniejszym w Polsce położeniu. Kilkugodzinny spacer wśród dziewiczej natury zwieńczony relaksem z widokiem na spokojną taflę, w której odbijają się góry, na długo pozostanie w pamięci każdego podróżnika.

 • 3. Kasprowy Wierch

  Jeden z najwyższych szczytów polskich Tatr dostępny jest dla każdego, kto pragnie spojrzeć na zakopiańskie pasmo z nieco wyższej perspektywy. Podróż kolejką linową zapewnia niesamowite wrażenia, a górska panorama rozpościerająca się z wierzchołka zapiera dech w piersiach.

 • 4. Muzeum Stylu Zakopiańskiego

  Willa Koliba to idealny przystanek na kulturalnej mapie miasta. Miłośnicy charakterystycznej architektury powinni koniecznie zajrzeć do jej wnętrz, by móc dowiedzieć się sporo ciekawostek o tradycjach regionu.

 • 5. Krupówki

  Wizyta w Zakopanem nie może odbyć się bez spaceru po kolorowej ulicy będącej miejscem wesołych spotkań Górali i ich gości. To właśnie tutaj można skosztować wybornej, regionalnej kuchni, posłuchać koncertów lokalnych zespołów i zakupić rękodzieło miejscowych artystów.

Pogoda i klimat w Zakopanem

max.
Min.
-3°
-10°
13 dni 13
max.
Min.
-0°
-7°
15 dni 15
max.
Min.

-5°
13 dni 13
max.
Min.

-1°
13 dni 13
max.
Min.
12°
20 dni 20
max.
Min.
17°
19 dni 19
max.
Min.
18°
10°
20 dni 20
max.
Min.
19°
11°
16 dni 16
max.
Min.
14°
13 dni 13
max.
Min.

14 dni 14
max.
Min.

-2°
13 dni 13
max.
Min.
-0°
-6°
14 dni 14
STY
LUT
MAR
KWI
MAJ
CZE
LIP
SIE
WRZ
PAŹ
LIS
GRU
- Liczba dni deszczowych

Camping Zakopane - Poznaj inne kierunki

Poznaj najlepsze pomysły na wakacje w Zakopanem

Poznaj inne pomysły na podróże

image-tag