Camping Zakopane

Zakopane
Dowolne daty
2 gości

Zaplanuj swój górski urlop na campingu w Zakopanem

Położona w cieniu górskich szczytów stolica Tatr to jedno z najpiękniejszych miejsc na spędzenie relaksującego urlopu na łonie natury. Znajdziesz tu nie tylko malownicze szlaki spacerowe i dziewiczą przyrodę, ale także będziesz mógł czerpać z uroku tradycji regionu, rozkoszując się wybornymi smakami w rytm skocznej muzyki i ciesząc oko lokalnym kolorytem.

Jak ciekawie spędzić czas podczas wypoczynku na campingu w Zakopanem?

Zakopane oferuje swoim gościom mnóstwo piękna, które można dostrzec zarówno z perspektywy wzgórz, jak i wielobarwnych Krupówek. Rozrywkę uszytą na miarę znajdą tutaj zarówno miłośnicy przemierzania górskich szlaków, wielbiciele szusowania po zaśnieżonych stokach, jak i fani żywej kultury.

 • 1. Dolina Chochołowska

  Sielankowe polany otoczone majestatycznymi, tatrzańskimi szczytami, wśród których rozciągają się górskie szlaki to widok, który koi zmysły i sprzyja refleksji nad pięknem świata. Warto więc wybrać się na pieszą wycieczkę jedną z najbardziej urokliwych zakopiańskich tras.

 • 2. Morskie Oko

  Wypoczynek na campingu w Zakopanem jest idealną okazją do wybrania się nad turkusowe wody jeziora o najładniejszym w Polsce położeniu. Kilkugodzinny spacer wśród dziewiczej natury zwieńczony relaksem z widokiem na spokojną taflę, w której odbijają się góry, na długo pozostanie w pamięci każdego podróżnika.

 • 3. Kasprowy Wierch

  Jeden z najwyższych szczytów polskich Tatr dostępny jest dla każdego, kto pragnie spojrzeć na zakopiańskie pasmo z nieco wyższej perspektywy. Podróż kolejką linową zapewnia niesamowite wrażenia, a górska panorama rozpościerająca się z wierzchołka zapiera dech w piersiach.

 • 4. Muzeum Stylu Zakopiańskiego

  Willa Koliba to idealny przystanek na kulturalnej mapie miasta. Miłośnicy charakterystycznej architektury powinni koniecznie zajrzeć do jej wnętrz, by móc dowiedzieć się sporo ciekawostek o tradycjach regionu.

 • 5. Krupówki

  Wizyta w Zakopanem nie może odbyć się bez spaceru po kolorowej ulicy będącej miejscem wesołych spotkań Górali i ich gości. To właśnie tutaj można skosztować wybornej, regionalnej kuchni, posłuchać koncertów lokalnych zespołów i zakupić rękodzieło miejscowych artystów.

Pogoda i klimat w Zakopanem


-8°

-7°

-3°
14°
18°
21°
23°
11°
24°
10°
19°
13°

-1°

-5°
STY
LUT
MAR
KWI
MAJ
CZE
LIP
SIE
WRZ
PAŹ
LIS
GRU
- Liczba dni deszczowych

Camping: Odkryj więcej popularnych kierunków