Sylwester we Wrocławiu

Wrocław

Sylwester we Wrocławiu: Nasze rekomendacje

Apartament ∙ 4 gości ∙ 2 sypialnie
Stare Miasto, Wrocław, Polska
od 184 zł
Booking.com
4,2
Zobacz ofertę
Apartament ∙ 3 gości ∙ 1 sypialnia
Stare Miasto, Wrocław, Polska
od 153 zł
Booking.com
4,5
Zobacz ofertę
Apartament ∙ 6 gości ∙ 3 sypialnie
Nadodrze, Wrocław, Polska
od 211 zł
Booking.com
4,3
Zobacz ofertę
Apartament ∙ 2 gości ∙ 1 sypialnia
Przedmieście Oławskie, Krzyki, Polska
od 173 zł
Booking.com
4,1
Zobacz ofertę
Dom ∙ 2 gości ∙ 4 sypialnie
Złotniki, Wrocław, Polska
od 160 zł
Booking.com
4,2
Zobacz ofertę
Apartament ∙ 4 gości
Sępolno, Śródmieście, Polska
od 200 zł
Booking.com
4,8
Zobacz ofertę
Apartament ∙ 2 gości ∙ 1 sypialnia
Plac Grunwaldzki, Śródmieście, Polska
od 153 zł
Booking.com
4,5
Zobacz ofertę
Apartament ∙ 4 gości ∙ 1 sypialnia
Ołbin, Śródmieście, Polska
od 365 zł
Booking.com
4,9
Zobacz ofertę
Apartament ∙ 4 gości ∙ 1 sypialnia
Szczepin, Stare Miasto, Polska
od 231 zł
Booking.com
4,6
Zobacz ofertę
Sylwester we Wrocławiu

Sylwester we Wrocławiu – niesamowita zabawa i atrakcje na Dolnym Śląsku

Wrocław w Polsce cieszy się niekwestionowaną opinią miasta kultury, sztuki i dobrego smaku. Tytuł ten jest jak najbardziej uzasadniony, a ogromna ilość możliwości spędzenia ostatniej nocy w roku może przyprawić o zawrót głowy. Ponadto, to, co od razu rzuca się w czy w stolicy Dolnego Śląska to również olbrzymia różnorodność organizowanych eventów. Warto sprawdzić to na własnej skórze, spędzając sylwestra we Wrocławiu.

Na rynku pod gołym niebem lub na Starówce w kinie

Największa impreza sylwestrowa oczywiście odbywa się na rynku. Co roku na wrocławskim Starym Mieście grają znani i lubiani artyści. Jednak ciekawe koncerty to jeszcze nie wszystko. Po symbolicznej lampce szampana i złożeniu sobie życzeń warto przez kwadrans podziwiać przepiękny spektakl sztucznych ogni i fajerwerków. To również doskonały moment na obserwację świątecznych ozdób i dekoracji, od których jest rozświetlona cała Starówka i Ostrów Tumski.

Jeśli wolą jednak Państwo spędzać ostatnią noc roku raczej pod dachem, najlepiej w wygodnym, pluszowym fotelu, wtedy najbardziej zainteresuje Was pewnie Sylwester Filmowy w kinie Nowe Horyzonty. To niepowtarzalna okazja, aby obejrzeć pokazywane przedpremierowo hity czołowych, światowych festiwali, ale nie tylko. To będzie również prawdziwa uczta dla zmysłów, gdyż między seansami organizatorzy zapraszają do zabawy na parkiecie, o północy do wspólnego toastu, a w przerwach między poszczególnymi filmami na wygłodniałych kinomanów będą czekać przepyszne przekąski.

Sylwester we Wrocławiu w wersji kulturalnej

W Operze Wrocławskiej można liczyć na zabawę z najwyższej półki w rytmie porywającej muzyki niekwestionowanego króla musicali, Leonarda Bernsteina. Na przełomie 2017/2018 roku widzowie będą mieli okazję obejrzeć Kandyda na podstawie opowiadania Woltera.

W teatrze Capitol za to czekają na Państwa najbardziej popularne i lubiane arie i utwory z czołowego repertuaru światowego. Jeśli natomiast interesuje Państwa zabawa w połączeniu z podziwianiem interesującej oryginalnej architektury, warto wybrać się do Hali Stulecia, która na ostatnią noc w roku zamienia się w największą dyskotekę w Polsce.

Nasi partnerzy to między innymi:

Booking.com Noclegi we Wrocławiu Casamundo Noclegi we Wrocławiu Interhome Noclegi we Wrocławiu TripAdvisor Noclegi we Wrocławiu Novasol Noclegi we Wrocławiu Wimdu Noclegi we Wrocławiu edom Noclegi we Wrocławiu HomeAway Noclegi we Wrocławiu BookApart.com Noclegi we Wrocławiu Noclegowo.pl Noclegi we Wrocławiu 9flats.com Noclegi we Wrocławiu HouseTrip Noclegi we Wrocławiu Belvilla Noclegi we Wrocławiu DanCenter Noclegi we Wrocławiu IdoSell Booking Noclegi we Wrocławiu Holiday Home Noclegi we Wrocławiu Inter Chalet Noclegi we Wrocławiu only-apartments Noclegi we Wrocławiu Migoa Noclegi we Wrocławiu