Camping Wrocław - HomeToGo base64Hash Camping Wrocław - HomeToGo

Camping Wrocław

Wrocław
Dowolne daty
Goście
Wrocław
Dowolne daty
Goście

Znajdź swój idealny nocleg we Wrocławiu z tymi popularnymi filtrami

2 dorosłych
4 dorosłych
3 dorosłych
1 sypialnia
Apartament

Wrocław – miejsce idealne na długi urlop i wymarzone na city break

Wrocław jest jednym z największych miast w naszym kraju, a przede wszystkim ważnym ośrodkiem gospodarczym i edukacyjnym. Bez wątpienia niezwykle ciekawa jest też jego oferta kulturalna i zabytki. Miłośnicy aktywnego wypoczynku, którzy decydują się na nocowanie na campingu we Wrocławiu, zachwalają jego okolice i bliskość gór. Niecałe 2 godziny jazdy samochodem dzielą bowiem serce Dolnego Śląska od Karpacza w Karkonoszach.
Zobacz wszystkie oferty

Popularne udogodnienia dla Camping Wrocław

Znajdź idealny dom na swój pobyt

Przyjazny(a) zwierzętom Camping

Przyjazny(a) zwierzętom Camping

Camping z patio

Camping z patio

Camping z kuchnią

Camping z kuchnią

Camping z Internetem

Camping z Internetem

Najciekawsze atrakcje Wrocławia. To trzeba zobaczyć!

Najciekawsze atrakcje Wrocławia. To trzeba zobaczyć!

Wrocław słynie z licznych ciekawych miejsc, nietuzinkowych atrakcji i wyjątkowych zabytków. Trudno jednoznacznie wskazać te najciekawsze, łatwiej za to określić kanon miejsc, w które powinien zawitać każdy obieżyświat mieszkający na campingu we Wrocławiu.

  • 1. Rozległe historyczne centrum miasta

    – do którego, poza jednym z największych staromiejskich rynków w Europie, należą m.in. Ostrów Tumski, Stare Miasto oraz pamiętające średniowiecze plac Solny i Nowy Targ – to wizytówka Wrocławia. W zabytkowym sercu miasta łatwo wypatrzeć liczne krasnale, czyli niewielkie figurki, które czekają na mniejszych i większych gości w różnych zakątkach dolnośląskiej stolicy.

  • 2. Hala Stulecia

    wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO i jej najbliższe okolice to bezsprzecznie miejsce wyjątkowe. Przed Halą znajduje się Fontanna Multimedialna, która jeszcze za dnia, a w pełni dopiero po zmroku urzeka grą świateł, tańcem wody i dźwiękami. Całość otoczona jest Pergolą z początków XX wieku. Na spragnionych spacerów po sąsiedzku czekają malowniczy Ogród Japoński i około 100-hektarowy Park Szczytnicki.

  • 3. Ogród Zoologiczny we Wrocławiu

    został założony w 1865 roku, co sprawia, że jest najstarszym zwierzyńcem w Polsce. W Zoo mieszka ponad 10 tys. zwierząt reprezentujących ponad 1000 gatunków. W 2014 roku na terenie ogrodu otwarto wyjątkowy w skali kraju obiekt Afrykarium, w którym mieszkają zwierzęta związane w naturze z ekosystemami wodnymi Afryki. Odwiedzając Afrykarium, można zobaczyć np. hipopotamy nilowe, ryby żyjące w Morzu Czerwonym, manaty, krokodyle, kotiki afrykańskie i pingwiny przylądkowe.

Szukasz czegoś innego?

Znajdź więcej interesujących miejsc na pobyt we Wrocławiu

Apartament

Apartament

Dom

Dom

Pokój

Pokój

Hotel

Hotel

image-tag