Noclegi i apartamenty we Wrocławiu

Porównano 3.115 dostępnych noclegów, znalezionych na 33 stronach rezerwacyjnych
Wrocław
Oszczędź nawet do 88%

Najlepsze Okazje - we Wrocławiu

-28%
np. 8.09 - 15.09
Apartament ∙ 4 gości ∙ 1 sypialnia
Gaj, Wrocław, Polska
od 221 zł 307 zł
IdoSell Booking
Zobacz ofertę
-34%
np. 1.09 - 8.09
Apartament ∙ 4 gości ∙ 1 sypialnia
Tarnogaj, Krzyki, Polska
od 194 zł 294 zł
IdoSell Booking
Zobacz ofertę
-88%
np. 5.01 - 12.01
Apartament ∙ 2 gości
Przedmieście Oławskie, Krzyki, Polska
od 192 zł 1.607 zł
BookApart.com
4,9
Zobacz ofertę

Polecane noclegi we Wrocławiu

Szukaj noclegów we Wrocławiu: od 65 zł za noc

Apartament ∙ 4 gości ∙ 1 sypialnia
Przedmieście Oławskie, Krzyki, Polska
od 222 zł
Booking.com
4,5
Zobacz ofertę
Apartament ∙ 3 gości
Stare Miasto, Wrocław, Polska
od 257 zł
Booking.com
4,2
Zobacz ofertę
Apartament ∙ 2 gości ∙ 1 sypialnia
Plac Grunwaldzki, Śródmieście, Polska
od 146 zł
Booking.com
4,5
Zobacz ofertę
Apartament ∙ 4 gości ∙ 2 sypialnie
Popowice, Wrocław, Polska
od 245 zł
Booking.com
4,8
Zobacz ofertę
Apartament ∙ 4 gości ∙ 1 sypialnia
Stare Miasto, Wrocław, Polska
od 222 zł
Booking.com
4,3
Zobacz ofertę
Apartament ∙ 2 gości ∙ 1 sypialnia
Stare Miasto, Wrocław, Polska
od 224 zł
Booking.com
4,4
Zobacz ofertę
Apartament ∙ 2 gości
Przedmieście Oławskie, Krzyki, Polska
od 202 zł
Booking.com
4,0
Zobacz ofertę
Apartament ∙ 2 gości
Stare Miasto, Wrocław, Polska
od 149 zł
Booking.com
4,1
Zobacz ofertę
Zobacz wszystkie oferty

Obiekty z balkonem

Balkon/Patio
Apartament ∙ 5 gości ∙ 3 sypialnie
Stare Miasto, Wrocław, Polska
od 231 zł
Booking.com
4,3
Zobacz ofertę
Balkon/Patio
Apartament ∙ 2 gości ∙ 1 sypialnia
Przedmieście Oławskie, Krzyki, Polska
od 239 zł
Booking.com
4,4
Zobacz ofertę
Balkon/Patio
Apartament ∙ 3 gości ∙ 1 sypialnia
Partynice, Wrocław, Polska
od 259 zł
Booking.com
4,4
Zobacz ofertę
Balkon/Patio
Apartament ∙ 4 gości ∙ 1 sypialnia
Ołbin, Śródmieście, Polska
od 250 zł
Booking.com
4,7
Zobacz ofertę
Zobacz wszystkie oferty

Najczęściej wybierane udogodnienia we Wrocławiu

 • Internet (2.185)
 • Dla niepalących (1.913)
 • Garaż (1.898)
 • TV (1.880)
 • Kuchnia (1.800)
 • Pralka (1.269)
 • Zmywarka (875)
 • Balkon/Patio (865)
 • Mikrofalówka (707)
 • Przyjazny zwierzętom (682)
 • Klimatyzacja (621)
 • Bez barier (269)

Indeks cen i dostępności, Wrocław

Wykaz cen apartamentów i domów we Wrocławiu

Wykres przedstawia średnie ceny za wynajem we Wrocławiu na następne 12 miesięcy. Kwiecień (20.04 - 27.04) jest miesiącem z najwyższymi cenami. W tym tygodniu średnia cena za nocleg wynosi średnio 402 zł . Tygodniem w którym można najtaniej zarezerwować nocleg jest styczeń(5.01 - 12.01).

Informacja o dostępności apartamentów i domów we Wrocławiu

Nasz wykres pomoże Ci sprawdzić, które miesiące są najbardziej oblegane przez turystów we Wrocławiu. Tydzień z najwyższym wskaźnikiem rezerwacji przypada na lipiec(21.07 - 28.07). Tylko 81% obiektów jest dostępnych. Tydzień z najwyższym wskaźnikiem dostępnych obiektów przypada na sierpień(25.08 - 1.09).

Pogoda we Wrocławiu


-2°

-3°
10°
15°
20°
23°
12°
26°
14°
26°
14°
20°
10°
15°
10°

-1°
STY
LUT
MAR
KWI
MAJ
CZE
LIP
SIE
WRZ
PAŹ
LIS
GRU
- Liczba dni deszczowych

Powyżej przedstawione są warunki pogodowe panujące we Wrocławiu przez cały rok. Najgorętszy miesiąc to lipiec, kiedy temperatura wzrasta do 26°. Tymczasem, najchłodniejszym miesiącem jest luty. Sierpień jest najbardziej suchym miesiącem roku.

Nocleg we Wrocławiu – z niezapomnianą wizytą na Dolnym Śląsku

Wrocław to serce Dolnego Śląska, a zarazem jedno z największych i najprężniej rozwijających się polskich miast. Na atmosferę, jaka je dzisiaj wypełnia, ogromny wpływ mają i odwiedzający, i młodzież akademicka. Dolnośląska stolica jest chętnie odwiedzana przez gości z zagranicy i rodzimych obieżyświatów, szukających kulturalnej rozrywki i ciekawych zabytków.

Wrocław to także świetne miejsce na urlop z dziećmi – najstarszy w Polsce ogród zoologiczny i centrum miasta, w którym mieszkają urocze krasnale, to najważniejsze atrakcje, które co roku podziwiają tysiące małych podróżników. Na radosne i kolorowe oblicze Wrocławia ogromny wpływ mają też studenci, którzy uczą się na kilkunastu uczelniach państwowych i w kilkudziesięciu prywatnych szkołach wyższych.

Zobacz wszystkie oferty
Dojazd

Wakacje we Wrocławiu? Wygodna podróż samolotem albo autostradą

Miasto jest doskonale skomunikowane, dlatego nocleg we Wrocławiu to najlepszy wybór na city break i dłuższy urlop, niezależnie od tego, czy podróżujący jadą samochodem, pociągiem, czy dłuższy dystans wolą pokonać samolotem.

Miasto otaczają dwie obwodnice, przebiegają przy nim także trasy szybkiego ruchu – autostrada A4 (łącząca południowy wschód z południowym zachodem), drogi krajowe (m.in. „piątka” z Trójmiasta do Wałbrzycha) i drogi wojewódzkie.

Jeżeli podróżujący, który z odpowiednim wyprzedzeniem zarezerwował apartamenty położone we Wrocławiu, wybierze transport kolejowy z Warszawy, Szklarskiej Poręby czy Leszna, wysiądzie na stacji Wrocław Główny, który jest jednym z najpiękniejszych zabytków serca Dolnego Śląska. Budynek dworca oddano do użytku jesienią 1857 roku, spełniał on w historii nie tylko funkcję dworca kolejowego, ale też ostatniego dworcowego kina w Europie, które uruchomiono w 1947 roku.

Podróżni, którzy chcą jak najszybciej zobaczyć zarezerwowane przez siebie apartamenty we Wrocławiu
i zacząć zwiedzanie, mogą wybrać transport lotniczy, wysiadając na międzynarodowym lotnisku im. Mikołaja Kopernika we Wrocławiu-Strachowicach.

Na uwagę podróżujących zasługują także oferty prywatnych przewoźników autokarowych. Bezpośredni przejazd zapewniają oni m.in. z Białegostoku, Gdańska, Kołobrzegu, Poznania, Bydgoszczy i Gorzowa Wielkopolskiego.

Atrakcje turystyczne

Ostrów Tumski i duży wrocławski Rynek

Szukając wrocławskich zabytków, najlepiej skierować się w stronę zespołu historycznego centrum Wrocławia. Na szczególną uwagę zasługuje Rynek i najstarsza część miasta, czyli Ostrów Tumski.

Wokół Starego Miasta we Wrocławiu można znaleźć nocleg w apartamentach w przestępnej cenie, a także wiele przepięknych zabytków. Od średniowiecznego Rynku w kształcie kwadratu odchodzi 11 uliczek, a w jego centrum usytuowane są urocze kamieniczki, XIX-wieczny Nowy Ratusz i Stary Ratusz. Nad przestronną płytą Rynku góruje kościół św. Elżbiety. Miasto można obserwować z wieży tej świątyni albo z najwyżej położonego w Polsce punktu widokowego na 49. piętrze Sky Tower.

Warto zwiedzić także położony na wyspach Ostrów Tumski. Ta najstarsza część Wrocławia skrywa głównie obiekty sakralne – gotycką archikatedrę św. Jana Chrzciciela, niewielki kościół św. Marcina, najstarszy w mieście późnoromański kościół św. Idziego czy kościół kolegialny Świętego Krzyża i św. Bartłomieja.

Kultura i sztuka

Literatura, muzyka i teatr, czyli kulturą Wrocław stoi

Nie bez powodu Wrocław nosi miano Europejskiej Stolicy Kultury 2016 i Światowej Stolicy Książki 2016. Decydując się na apartamenty położone we Wrocławiu, rezerwuje się wypoczynek w mieście tętniącym kulturą. Liczne muzea, teatry i kina to tylko niektóre miejsca, które można wpisać do planu wycieczki po stolicy Dolnego Śląska.

Ciekawe zbiory, przeniesione po wojnie z Kijowa i ze Lwowa, można oglądać w Muzeum Narodowym. Ekspozycja obejmuje przede wszystkim rzeźby i obrazy. Poza tym oddział placówki – Panorama Racławicka, w którym prezentowany jest obraz „Bitwa pod Racławicami”, to jeden z obowiązkowych punktów zwiedzania miasta.

Niezwykłym przeżyciem jest nie tylko udział w koncercie w Hali Stulecia, wpisanej na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, ale też obserwowanie pobliskiej fontanny multimedialnej, stworzonej w popularnym formacie „światło i dźwięk”. Szaleństwa pod sceną albo romantyczny nastrój towarzyszący spektaklowi odgrywanemu przez nietuzinkową fontannę na długo zostaje w pamięci turystów.

Atrakcje dla rodziny

W poszukiwaniu krasnali i lwów, czyli rodzinny urlop we Wrocławiu

Gdzie jak gdzie, ale w sercu Dolnego Śląski dzieci na pewno nie będą się nudzić! Apartamenty ugoszczą we Wrocławiu małych podróżników, którzy z wypiekami na twarzy opowiadają o poszukiwaniach krasnali i wizycie w ogrodzie zoologicznym.

Wędrówkę śladami skrzatów i rozglądanie się za ulubionymi zwierzętami można zaplanować jednego dnia. Ciekawe, czy mały turysta wypatrzy każdego z ponad 100 krasnali, a także czy będzie umiał nazwać prawie 1,2 tys. gatunków zwierząt mieszkających w zoo i w oddanym do użytku w 2014 roku Afrykarium.

Mieszkania wakacyjne i apartamenty położone we Wrocławiu są idealne dla odwiedzających, szukających aktywnego wypoczynku w mieście. Każdy, kto uwielbia zwiedzanie, powinien jak najszybciej wybrać się do stolicy Dolnego Śląska – czeka tu na niego mnóstwo historycznych i kulturalnych atrakcji.

Wycieczki w pobliżu

Krótka wycieczka ponad rzeką

Kolejka linowa Polika – to jedyna tego rodzaju atrakcja w całej Polsce. Kolejka, utworzona z inicjatywy Politechniki Wrocławskiej, przewiezie chętnych z jednego brzegu Odry na drugi. Skorzystać z niej mogą wrocławianie i podróżujący. Kurs odbywa się ponad 7 metrów nad powierzchnią rzeki, warto go obyć w drodze powrotnej z zoo.

Zwiedzanie i atrakcje we Wrocławiu

Czego nie możesz przegapić podczas wizyty we Wrocławiu?

Rynek Główny

Powstały w średniowieczu, jako plac targowy rynek, należy do jednych z największych w Europie. Otaczają go kamienice o różnych stylach architektonicznych, a w centralnej części znajduje się charakterystyczna fontanna.

Wrocławskie krasnale

Podczas spacerów wrocławskimi ulicami warto się bacznie rozglądać. W zakamarkach można spotkać figurkę krasnala. Małych skrzatów jest naprawdę wiele i warto wybrać się na ich poszukiwanie.

ZOO we Wrocławiu

W najstarszym ogrodzie zoologicznym w Polsce mieszka około 14 tysięcy zwierząt. Prawdziwą atrakcją jest Afrykarium, w którym można podglądać podwodne życie gatunków pochodzących z Czarnego Lądu.

Ratusz we Wrocławiu

Okazały ratusz wybudowany w późnogotyckim stylu to najważniejszy zabytek miasta. W wieży ratuszowej znajduje się najstarszy w Polsce dzwon zegarowy z XIV wieku.

Katedra Świętego Jana Chrzciciela

Gotycka świątynia we wrocławskim Ostrowie Tumskim została wybudowana na przełomie XIII i XIV wieku. Podczas renowacji zyskała barokowe elementy.

Nasi partnerzy to między innymi:

Booking.com Noclegi we Wrocławiu Casamundo Noclegi we Wrocławiu Interhome Noclegi we Wrocławiu TripAdvisor Noclegi we Wrocławiu Novasol Noclegi we Wrocławiu Wimdu Noclegi we Wrocławiu edom Noclegi we Wrocławiu HomeAway Noclegi we Wrocławiu BookApart.com Noclegi we Wrocławiu Noclegowo.pl Noclegi we Wrocławiu 9flats.com Noclegi we Wrocławiu HouseTrip Noclegi we Wrocławiu Belvilla Noclegi we Wrocławiu DanCenter Noclegi we Wrocławiu IdoSell Booking Noclegi we Wrocławiu Holiday Home Noclegi we Wrocławiu Inter Chalet Noclegi we Wrocławiu only-apartments Noclegi we Wrocławiu Migoa Noclegi we Wrocławiu

Wrocław - Podróżnicze Inspiracje