Camping Władysławowo - HomeToGo base64Hash Camping Władysławowo - HomeToGo

Camping Władysławowo

Władysławowo
Dowolne daty
Goście

Wybierz idealny nocleg

Cena za noc
Do 500 zł
500 zł - 999 zł
Od 1.000 zł
Recenzje
Doskonała: 4,5+
Bardzo dobra: 4+
Dobra: 3,5+

Camping i Władysławowo – nadbałtycki duet idealny

Morze Bałtyckie jest uwielbiane nie tylko przez Polaków i nie ma w tym nic dziwnego. Jest tu wszystko, czego można zapragnąć na wakacjach: piękne, szerokie plaże, spienione fale, romantyczne nadmorskie promenady oraz korzystny dla płuc klimat. Władysławowo położone na przedmurzu Półwyspu Helskiego jest uwielbiane przez wszystkich: dzieci i dorosłych. Niesamowite parki atrakcji, wspaniałe wybrzeże oraz liczne punkty widokowe sprawiają, że to jeden z bardziej lubianych nadbałtyckich kurortów.
Aktywny wypoczynek nad morzem i wakacyjny camping w kurorcie Władysławowo

Aktywny wypoczynek nad morzem i wakacyjny camping w kurorcie Władysławowo

Wypoczynek i camping – te dwie rzeczy zdecydowanie kojarzą się z Władysławowem. Po leniwym dniu na plaży warto przespacerować się deptakiem, choćby Aleją Gwiazd Sportu. Jest tu również Dom Rybaka oraz uwielbiana przez najmłodszych multimedialna wystawa "Praca Rybaka: jak, gdzie, czym". Główną atrakcją tego niezwykłego miejsca jest możliwość sterowania symulatorem kutra rybackiego! Niemniej ciekawy i wart zobaczenia jest port, gdzie w sezonie można skorzystać z wycieczek statkami wycieczkowymi albo ultraszybkimi łodziami motorowodnymi. Taka przejażdżka z pewnością podniesie Państwa poziom adrenaliny we krwi.

  • 1. Ratusz

    położony jest tuż obok wesołego miasteczka i na pierwszy rzut oka przypomina kościół. W środku są dwa dość osobliwe muzea: Muzeum Motyli oraz Muzeum Iluzji. Ponadto są tu tarasy widokowe dostępne przez cały rok. Pamiętajmy, że Władysławowo to także miejscowość letniskowa słynąca ze zbawiennych i korzystnych dla zdrowia wód mineralnych, których można skosztować, spacerując po promenadzie.

  • 2. Tarzan Park

    to atrakcyjny park rozrywki w niewielkiej odległości od Władysławowa, gdzie wszyscy bawią się znakomicie, niezależnie od wieku. Do wyboru jest wiele różnorodnych tras o kilku stopniach trudności, więc z łatwością można dobrać optymalny wariant dla dorosłych i dla dzieci.

  • 3. Tor gokartowy

    tuż na początku Półwyspu Helskiego to z kolei świetna opcja dla nieco starszych dzieci oraz tych już dorosłych. Cały tor jest doskonale zorganizowany i bezpieczny, a przejażdżka takim wehikułem na pewno dostarczy każdemu mocy pozytywnych wrażeń.

Pogoda i klimat we Władysławowie

max.
Min.

-4°
22 dni 22
max.
Min.

-2°
15 dni 15
max.
Min.

17 dni 17
max.
Min.
12°
14 dni 14
max.
Min.
18°
11 dni 11
max.
Min.
20°
11°
16 dni 16
max.
Min.
22°
14°
16 dni 16
max.
Min.
23°
13°
13 dni 13
max.
Min.
18°
10°
13 dni 13
max.
Min.
12°
16 dni 16
max.
Min.

17 dni 17
max.
Min.

23 dni 23
STY
LUT
MAR
KWI
MAJ
CZE
LIP
SIE
WRZ
PAŹ
LIS
GRU
- Liczba dni deszczowych

Camping Władysławowo - Poznaj inne kierunki

Poznaj najlepsze pomysły na wakacje we Władysławowie

Poznaj inne pomysły na podróże

image-tag