Agroturystyka Wisła - HomeToGo base64Hash Agroturystyka Wisła - HomeToGo

Agroturystyka Wisła

Wisła
Dowolne daty
Goście

Wybierz idealny nocleg

Cena za noc
Do 500 zł
500 zł - 999 zł
Od 1.000 zł
Odległość od centrum
Max. 1 km
Max. 2 km
Max. 5 km
Recenzje
4,5+
4+
3,5+
Sypialnie
Dowolna liczba
1 sypialnia
2 sypialnie

Zaplanuj fenomenalne wakacje dla całej rodziny w malowniczej Wiśle

Wisła, zwana perłą Beskidu Śląskiego, to urocze miasteczko, które o każdej porze roku oferuje odwiedzającym szereg niespotykanych atrakcji. Latem odnaleźć tu można m.in. liczne szlaki piesze i rowerowe, a w zimie okoliczne szczyty przysypane grubą warstwą białego puchu zapraszają do szusowania na całego. Dużą popularnością cieszy się tu niezmiennie agroturystyka, dzięki której Wisła jeszcze bardziej zyskuje na atrakcyjności.
Zobacz wszystkie oferty

Popularne udogodnienia dla Agroturystyka Wisła

Znajdź idealny dom na swój pobyt

Przyjazny(a) zwierzętom Agroturystyka

Przyjazny(a) zwierzętom Agroturystyka

Agroturystyka z basenem

Agroturystyka z basenem

Agroturystyka z sauną

Agroturystyka z sauną

Agroturystyka z kuchnią

Agroturystyka z kuchnią

Najlepsze atrakcje w Wiśle podczas pobytu w agroturystyce

Najlepsze atrakcje w Wiśle podczas pobytu w agroturystyce

Marzysz o błogim relaksie na łonie natury i do tego kochasz góry? Twoje oczekiwania z pewnością spełni agroturystyka oraz przepiękna Wisła oczywiście. Jest to bowiem wyjątkowa miejscowość rekreacyjna, w której pooddychasz świeżym górskim powietrzem, zakochasz się w kojących krajobrazach i odkryjesz lokalny folklor. Ponadto, zobaczysz tu fantastyczne wodospady, zwiedzisz ciekawe zabytki oraz poznasz fascynującą historię narciarstwa.

 • 1. Barania Góra

  to jeden z głównych celów pieszych wędrówek w okolicy Wisły. Podziwiać tu można cudowne widoki oraz odkryć fenomenalne Kaskady Rodła, czyli zapierające dech w piersi naturalne wodospady. U stóp szczytu na polanie Przysłop znajduje się natomiast interesujące Muzeum Turystyki Górskiej oraz komfortowe schronisko stanowiące idealny punkt wypadowy na dłuższe wyprawy.

 • 2. Muzeum Beskidzkie

  przyciąga niepowtarzalnym rękodziełem i barwnym folklorem. W sezonie regularnie odbywają się tu liczne imprezy kulturalne, a wśród wystaw warto zobaczyć m.in. ekspozycję stałą poświęconą tradycyjnemu życiu śląskich górali. Dużą popularnością cieszy się również tutejsza kuźnia prezentująca na pracę kowala na żywo.

 • 3. Drewniany pałacyk myśliwski Habsburgów

  to doskonały przykład dawnej drewnianej architektury tyrolskiej. Wybudowano go pod koniec XIX wieku i wciąż ma on swój niepowtarzalny urok i piękno. Wewnątrz zachowano pierwotny układ pomieszczeń, z zewnątrz uwagę przykuwają liczne zdobienia.

 • 4. Wielki Stożek

  kusi amatorów narciarstwa zjazdowego i zaskakuje wspaniałymi widokami. Przy sprzyjającej pogodzie dostrzec można stąd nawet zarys Tatr majaczących daleko na horyzoncie. Kolej krzesełkowa prowadząca na Stożek czynna jest zaś zarówno zimą, jak i latem. Ze szczytu wytyczono też trasę zjazdową dla rowerów, ale uwaga jest to opcja dla osób o nerwach ze stali.

Agroturystyka Wisła: najważniejsze informacje

🏡 Liczba noclegów 30 ofert
🌙 Cena za noc zaczyna się od 144 zł
⭐ Popularne udogodnienia Internet, trawniki i zwierzęta niedozwolone
🏊 Noclegi z basenem 16 obiektów

Szukasz czegoś innego?

Znajdź więcej interesujących miejsc na pobyt w Wiśle

Dom

Dom

Pensjonat

Pensjonat

Apartament

Apartament

Pokój

Pokój

image-tag