Spa w Warszawie

Warszawa

Spa w Warszawie: Nasze rekomendacje

Apartament ∙ 2 gości ∙ 1 sypialnia
Szmulowizna, Praga-Północ, Warszawa
od 141 zł
Booking.com
4,1
Zobacz ofertę
Apartament ∙ 3 gości ∙ 1 sypialnia
Pelcowizna, Praga-Północ, Warszawa
od 166 zł
Booking.com
4,3
Zobacz ofertę
Apartament ∙ 2 gości ∙ 1 sypialnia
Odolany, Wola, Warszawa
od 123 zł
Booking.com
4,2
Zobacz ofertę
Apartament ∙ 2 gości ∙ 1 sypialnia
Zawady, Wilanów, Warszawa
od 209 zł
Booking.com
4,2
Zobacz ofertę
Apartament ∙ 2 gości ∙ 1 sypialnia
Powązki, Wola, Warszawa
od 136 zł
Booking.com
4,2
Zobacz ofertę
Dom ∙ 2 gości
Rakowiec, Ochota, Warszawa
od 143 zł
Booking.com
4,6
Zobacz ofertę
Apartament ∙ 2 gości ∙ 1 sypialnia
Muranów, Śródmieście, Warszawa
od 115 zł
Booking.com
4,1
Zobacz ofertę
Apartament ∙ 2 gości
Śródmieście Południowe, Śródmieście, Warszawa
od 99 zł
Booking.com
4,4
Zobacz ofertę
Spa w Warszawie

Urlop spa w Warszawie – królewski wypoczynek w stolicy Polski? Dlaczego nie?

Choć Warszawa raczej nie kojarzy się z błogim wypoczynkiem i ze strefą wellness, to jednak okazuje się, że również w tak dużej metropolii znajdą Państwo atrakcje, które pomogą się wyciszyć, zrelaksować i zregenerować siły. Miasto może pochwalić się olbrzymią liczbą parków i innych przestrzeni zielonych, które z pewnością pomogą Państwu "przełączyć się" w tryb zen.

Wakacyjny wypad na kilka dni? Tylko do Warszawy!

Stolica Polski już od jakiegoś czasu słynie z bogatej oferty wiślanej. Nic dziwnego – potencjał królowej polskich rzek jest naprawdę niewyczerpany. Podróżni mogą skorzystać nie tylko ze zróżnicowanej oferty transportu rzecznego, ale również z licznych plaż nad Wisłą, głównie po stronie praskiej.

Warto też wybrać się na spacer wzdłuż łódek cumujących przy bulwarze Jana Karskiego oraz na pewno ciekawie jest podziwiać panoramę stolicy z pokładu tramwaju wodnego. Ekscytującym i niezapomnianym przeżyciem może być także zachód słońca w tradycyjnej łodzi floty 511. W sezonie można także z centrum miasta wyruszyć do portu Wawer oraz na plażę w okolicy Wilanowa. Warszawa z perspektywy Wisły z pewnością pozwoli się Państwu wyciszyć i nieco zwolnić tempo z korzyścią dla własnego zdrowia i kondycji psychicznej.

Cisza, wellness i spa w Warszawie – relaks w zielonym otoczeniu

Stolica Polski, wbrew pozorom, jest oazą przestrzeni zielonych. Parków, ogrodów i zielonych skarp rzeczywiście tu nie brakuje. Miejsca te bez wątpienia pozwolą Państwu się wyciszyć, nabrać sił i po prostu cieszyć chwilą w gronie rodziny lub przyjaciół. Stali bywalcy polecają ogrody na dachu BUW-u, czyli Biblioteki Uniwersyteckiej, z których rozciąga się wspaniały widok na Wisłę. Niedaleko też stąd na spacer na Stare Miasto oraz do Parku Fontann. Wszyscy wielbiciele dużych przestrzeni, w których można uprawiać wiele sportów outdoorowych, powinni natomiast skierować swoje kroki do Fortu Bema, na Pola Mokotowskie lub do parku Arkadia, połączonego z Królikarnią. Spa w Warszawie to nie tylko puste hasło, ale realne możliwości!

Nasi partnerzy to między innymi:

Booking.com Noclegi w Warszawie Casamundo Noclegi w Warszawie Interhome Noclegi w Warszawie TripAdvisor Noclegi w Warszawie Novasol Noclegi w Warszawie Wimdu Noclegi w Warszawie edom Noclegi w Warszawie HomeAway Noclegi w Warszawie BookApart.com Noclegi w Warszawie Noclegowo.pl Noclegi w Warszawie 9flats.com Noclegi w Warszawie HouseTrip Noclegi w Warszawie Belvilla Noclegi w Warszawie DanCenter Noclegi w Warszawie IdoSell Booking Noclegi w Warszawie Holiday Home Noclegi w Warszawie Inter Chalet Noclegi w Warszawie only-apartments Noclegi w Warszawie Migoa Noclegi w Warszawie