Noclegi i apartamenty w Warszawie

Porównano 14.385 dostępnych noclegów, znalezionych na 44 stronach rezerwacyjnych
Warszawa
Oszczędź nawet do 55%

Najlepsze Okazje w Warszawie

-55%
Apartament ∙ 4 gości ∙ 2 sypialnie
Nowe Miasto, Śródmieście, Warszawa
od 244 zł 541 zł
travelstaytion
4,9
Zobacz ofertę
-29%
Apartament ∙ 4 gości ∙ 1 sypialnia
Sielce, Mokotów, Warszawa
od 235 zł 330 zł
IdoSell Booking
4,9
Zobacz ofertę
-20%
Apartament ∙ 2 gości ∙ 1 sypialnia
Wyględów, Mokotów, Warszawa
od 221 zł 277 zł
IdoSell Booking
Zobacz ofertę

14.385 fantastycznych obiektów noclegowych z 44 portali partnerskich możesz znaleźć w Warszawie nawet od 70 zł za noc. HomeToGo, największa na świecie porównywarka noclegów, szybko zbiera dostępne noclegi, umożliwiając oszczędność nawet 55%!

Polecane noclegi w Warszawie

Zarezerwuj nocleg w Warszawie: od 70 zł za noc

Apartament ∙ 2 gości
Śródmieście Południowe, Śródmieście, Warszawa
od 306 zł
Waytostay
4,0
Zobacz ofertę
Apartament ∙ 4 gości ∙ 1 sypialnia
Ujazdów, Śródmieście, Warszawa
od 325 zł
Waytostay
4,0
Zobacz ofertę
Apartament ∙ 4 gości ∙ 1 sypialnia
Śródmieście Południowe, Śródmieście, Warszawa
od 312 zł
Waytostay
4,0
Zobacz ofertę
Apartament ∙ 4 gości ∙ 1 sypialnia
Mirów, Wola, Warszawa
od 325 zł
Waytostay
4,0
Zobacz ofertę
Dom ∙ 2 gości ∙ 1 sypialnia
Gocław, Praga-Południe, Warszawa
od 69 zł
Airbnb
5,0
Zobacz ofertę
Apartament ∙ 2 gości
Rakowiec, Ochota, Warszawa
od 69 zł
Airbnb
5,0
Zobacz ofertę
Dom ∙ 4 gości ∙ 1 sypialnia
Filtry, Ochota, Warszawa
od 76 zł
Airbnb
5,0
Zobacz ofertę
Dom ∙ 2 gości ∙ 1 sypialnia
Stara Ochota, Ochota, Warszawa
od 73 zł
Airbnb
5,0
Zobacz ofertę
Dom ∙ 2 gości
Nowolipki, Wola, Warszawa
od 72 zł
Airbnb
5,0
Zobacz ofertę
Zobacz wszystkie oferty

Obiekty z balkonem

Balkon/Patio
Apartament ∙ 4 gości ∙ 1 sypialnia
Muranów, Śródmieście, Warszawa
od 313 zł
Waytostay
4,0
Zobacz ofertę
Balkon/Patio
Apartament ∙ 4 gości ∙ 1 sypialnia
Nowa Praga, Praga-Północ, Warszawa
od 306 zł
Waytostay
4,0
Zobacz ofertę
Balkon/Patio
Apartament ∙ 4 gości ∙ 1 sypialnia
Natolin, Ursynów, Warszawa
od 312 zł
Waytostay
4,0
Zobacz ofertę
Zobacz wszystkie oferty

Obiekty przyjazne zwierzętom

Przyjazny zwierzętom
Apartament ∙ 2 gości
Praga-Południe, Warszawa, Polska
od 71 zł
Booking.com
4,2
Zobacz ofertę
Przyjazny zwierzętom
Apartament ∙ 2 gości ∙ 1 sypialnia
Jelonki Południowe, Bemowo, Warszawa
od 73 zł
Airbnb
5,0
Zobacz ofertę
Przyjazny zwierzętom
Apartament ∙ 4 gości
Stare Miasto, Śródmieście, Warszawa
od 548 zł
Hotels.com
4,8
Zobacz ofertę
Zobacz wszystkie oferty

Najczęściej wybierane udogodnienia w Warszawie

 • Kuchnia (12.878)
 • Internet (11.305)
 • TV (9.531)
 • Pralka (8.495)
 • Dla niepalących (6.392)
 • Garaż (4.389)
 • Mikrofalówka (3.951)
 • Zmywarka (3.780)
 • Przyjazny zwierzętom (3.214)
 • Balkon/Patio (2.897)
 • Klimatyzacja (1.610)
 • Bez pupila (1.196)
Jeśli podróżujesz z psem, bez problemu znajdziesz w Warszawie obiekty przyjazne zwierzętom. Nie musisz szukać zakwaterowania z dala od centrum, gdyż 0% ofert położonych jest w samym centrum miasta (do 2 km od centrum). Możesz również porównać różne opcje zakwaterowania, jeśli preferujesz być blisko centrum, gdyż kilka obiektów do 2 km od centrum miasta akceptuje czworonogi.

Indeks cen i dostępności, Warszawa

Wykaz cen apartamentów i domów w Warszawie

Przeanalizowaliśmy domki letniskowe i apartamenty, aby przedstawić średnie ceny wynajmu w Warszawie na powyższym wykresie. Ceny w Warszawie wzrastają w lipcu (6.07 - 13.07) średnio do 309 zł za noc. Natomiast, w styczniu(12.01 - 19.01), ceny maleją średnio do 262 zł za noc.

Informacja o dostępności apartamentów i domów w Warszawie

Wykres przedstawia dostępność obiektów wakacyjnych na następne 12 miesięcy w Warszawie. W listopadzie(30.11 - 7.12), tylko 62% obiektów jest dostępnych. Natomiast, łatwiej znaleźć zakwaterowanie w październiku(12.10 - 19.10), gdyż tylko 16% ofert jest zarezerwowanych.

Pogoda i klimat w Warszawie


-4°

-4°

-1°
14°
20°
23°
13°
25°
15°
25°
14°
19°
10°
13°


-2°
STY
LUT
MAR
KWI
MAJ
CZE
LIP
SIE
WRZ
PAŹ
LIS
GRU
- Liczba dni deszczowych

Sprawdź wykres pogodowy w Warszawie. Średnio najgorętszym miesiącem jest lipiec. Natomiast, wzrostu temperatur nie można spodziewać się w styczniu, kiedy średnie temperatury zazwyczaj wahają się w okolicach -4°. Najbardziej deszczowym miesiącem roku jest lipiec. Natomiast najmniejszych opadów deszczu można spodziewać się w sierpniu.

Noclegi w Warszawie

Ogromny wybór apartamentów w centrum Warszawy i nie tylko!

O tym, że dzisiejsza stolica była niegdyś siedzibą królów i centrum kulturalnym Królestwa Polskiego, przypominają do dziś dumne pałace, eleganckie aleje i rozległe ogrody. Jednak lśniące drapacze chmur i nowoczesne galerie handlowe podkreślają na wskroś współczesny i biznesowy charakter Warszawy, a wygodne apartamenty umilają urlop w mieście.

Centralnie położone noclegi w Warszawie gwarantują bardzo dobry dostęp do wszystkich najważniejszych atrakcji turystycznych miasta. Jakąkolwiek formę odpoczynku preferujemy – spacer nad Wisłą, zwiedzanie muzeów czy zakupy w eleganckich sklepach – w stolicy wszystko jest możliwe.

Zobacz wszystkie oferty
Dojazd

Dojazd do Warszawy

Warszawa dysponuje doskonałą siecią połączeń komunikacyjnych. Na dworcach kolejowych Warszawa Centralna, Wschodnia, Zachodnia, Gdańska oraz Wileńska codziennie zatrzymują się setki pociągów, zaś dworce autobusowe przy stacji metra Wilanowska i dworcu Warszawa Zachodnia obsługują bezpośrednie połączenia do wszystkich większych miast w Polsce. Na lotnisko Warszawa-Okęcie dolecieć można bezpośrednio m.in. z Gdańska, Poznania, Krakowa, Rzeszowa i Wrocławia.

Samochodem najlepiej dojechać do Warszawy: z Polski środkowej i zachodniej autostradą A2, z Pomorza trasą E75, z Polski północno-wschodniej drogą ekspresową S8 lub trasą E30, z Podkarpacia trasą E372, z Małopolski i Śląska zaś trasami E77 (szosa krakowska), E67, E75 i S8 (szosa katowicka). Do apartamentów położonych w centrum Warszawy najłatwiej dotrzeć łącznikiem autostradowym S7, w północne i wschodnie rejony stolicy zaprowadzi droga S8, w południowe zaś droga S2 stanowiąca przedłużenie autostrady A2.

Atrakcje turystyczne

Najważniejsze zabytki stolicy

Podczas urlopu w Warszawie nie można nie zwiedzić Starego Miasta. Plac Zamkowy z Zamkiem Królewskim, Kolumną Zygmunta III Wazy i rządkiem kolorowych kamienic jest chyba najbardziej rozpoznawalnym widokiem w stolicy i motywem obecnym we wszystkich przewodnikach turystycznych.

Pieczołowicie odrestaurowany Rynek Starego Miasta zawdzięcza swoją przyjemną, kameralną atmosferę licznym sympatycznym ogródkom kawiarnianym oraz malarzom wystawiającym swe dzieła na pokaz. Warto przejść się również ulicą Freta na Nowe Miasto, gdzie tradycyjne polskie restauracje przeplatają się ze sklepikami pełnymi urokliwych drobiazgów, a na koniec spaceru można zejść nad Wisłę do Parku Fontann, gdzie w miesiącach letnich w piątki i soboty odbywają się pokazy multimedialne z użyciem muzyki i świateł.

Z kwater położonych w centrum Warszawy można wybrać się na spacer tzw. Trasą Królewską, czyli ciągiem ulic Krakowskie Przedmieście - Nowy Świat - Aleje Ujazdowskie, mijając po drodze m.in. Pałac Prezydencki, kampus główny Uniwersytetu Warszawskiego i Muzeum Narodowe. Trasa ta prowadzi do Parku Łazienkowskiego, gdzie znajduje się słynny Pałac na Wodzie, a pod pomnikiem Chopina na skraju parku odbywają się koncerty muzyki klasycznej. Jeśli planujemy kilka noclegów w Warszawie, warto również poświęcić jeden dzień na wycieczkę na sam koniec Trasy Królewskiej – do Wilanowa, gdzie pośród dzikich ogrodów wznosi się barokowy pałac Jana III Sobieskiego.

Kultura i sztuka

Kultura w Warszawie

Warszawa to nie tylko apartamenty wakacyjne wśród zabytkowych budowli, lecz również szeroka paleta występów artystycznych, wydarzeń naukowych, wystaw oraz muzeów. Otwarte w 2013 r. Muzeum Historii Żydów Polskich w dzielnicy Muranów przyciąga swoją niecodzienną architekturą i szerokim ujęciem tematu zainteresowanych z całego świata. Pasjonaci historii mogą zapoznać się z dziejami walki o wolność mieszkańców Warszawy w bardzo ciekawym Muzeum Powstania Warszawskiego. Na miłośników sztuki czeka zaś Muzeum Narodowe, dysponujące największymi zbiorami malarstwa polskiego i obcego w stolicy, oraz szereg uznanych galerii, na czele ze słynną Galerią Zachęta.

Ponad 20 teatrów, w tym prowadzony przez Fundację Krystyny Jandy Och-Teatr oraz Teatr 6. Piętro w Pałacu Kultury, prezentuje co roku obszerny repertuar sztuk klasycznych oraz współczesnych. W teatrach muzycznych Roma i Studio Buffo obejrzeć można słynne musicale, m.in. „Koty” czy „Taniec Wampirów”. Koncerty muzyki klasycznej odbywają się w Operze Narodowej, mieszczącej się w monumentalnym gmachu Teatru Wielkiego, lub też w o wiele bardziej kameralnej atmosferze w auli Uniwersytetu Muzycznego im. Fryderyka Chopina.

Atrakcje dla rodziny

Warszawa dla najmłodszych

Nie tylko apartamenty w Warszawie są przystosowane do przyjmowania najmłodszych gości; w całej stolicy jest mnóstwo atrakcji dla rodzin z dziećmi, a ich wybór wciąż rośnie. Ogromną popularnością cieszy się powstałe w 2010 r. przy bulwarach wiślanych Centrum Kopernika, muzeum nauki i techniki, w którym odwiedzający mogą na własną rękę przeprowadzać proste eksperymenty. Jest tu również planetarium, a dla młodych odkrywców organizowane są warsztaty na najróżniejsze pasjonujące tematy.

Młodszym dzieciom z pewnością spodoba się warszawskie ZOO, które jest jednym z najstarszych w Polsce. Do nich skierowany jest też repertuar Teatru Małego Widza na Starym Mieście. W przerwie warto zjeść ciastko w jednej z kultowych warszawskich cukierni, np. słynne pączki u Pawłowicza przy Chmielnej albo doskonałą Zygmuntówkę od Teledzińskich. Ze starszymi dziećmi można wybrać się na kręgle albo bilard do centrum Hulakula na Pradze.

Koncerty i konkursy dla najmłodszych pod gołym niebem są często organizowane w amfiteatrze w Parku Sowińskiego na Woli oraz w Parku Kultury w Powsinie. Warszawa słynie też z nowoczesnych placów zabaw, które znajdują się m.in. w Parku Żeromskiego na Żoliborzu i Parku Skaryszewskim na Saskiej Kępie. Zimą z kolei warto odwiedzić centra zabaw takie jak kultowe już Kolorado na Bemowie.

Zwiedzanie i atrakcje w Warszawie

Warszawa – europejska stolica z charakterem

Rynek Starego Miasta

Tętniący życiem i klimatyczny rynek na Starym Mieście, który przypomina, jak wyglądała historyczna Warszawa. Przestrzeń rynku każdego dnia zapełniają lokalni artyści-malarze i karykaturzyści.

Muzeum Powstania Warszawskiego

Interaktywne muzeum historyczne w dawnej Elektrowni Tramwajów Miejskich. To niesamowita i wstrząsająca przygoda z faktami i biegiem wydarzeń 1944 roku. Na zwiedzanie muzeum możesz przeznaczyć nawet kilka dni.

Plac Zamkowy

Historyczny plac, zrekonstruowany po zniszczeniach z czasów II wojny światowej. To tutaj znajduje się Zamek Królewski. Stąd też rozpoczyna się słynny Trakt Królewski – najbardziej reprezentacyjny szlak komunikacyjny w Warszawie.

Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie

Muzeum mieści się w przepięknym, barokowym pałacu królewskim z końca XVII wieku z rozległymi ogrodami. To dawna rezydencja Jana III Sobieskiego. Wśród cennych zabytków warto wymienić oranżerię, stajnię i oficynę kuchenną.

Pałac w Łazienkach Królewskich

Znany również jako Pałac Na Wyspie albo Pałac Na Wodzie. Dawniej mieściły się tutaj królewskie łaźnie. Pałac otoczony jest przepięknym ogrodem w stylu francuskim.

Nasi partnerzy to między innymi:

Booking.com Noclegi w Warszawie Casamundo Noclegi w Warszawie Interhome Noclegi w Warszawie TripAdvisor Noclegi w Warszawie Novasol Noclegi w Warszawie edom Noclegi w Warszawie HomeAway Noclegi w Warszawie BookApart.com Noclegi w Warszawie Noclegowo.pl Noclegi w Warszawie 9flats.com Noclegi w Warszawie HouseTrip Noclegi w Warszawie Belvilla Noclegi w Warszawie DanCenter Noclegi w Warszawie IdoSell Booking Noclegi w Warszawie Holiday Home Noclegi w Warszawie Inter Chalet Noclegi w Warszawie Only-apartments Noclegi w Warszawie Migoa Noclegi w Warszawie

Zobacz inne popularne atrakcje

Więcej miejscowości w okolicy

Sprawdź dzielnice w Warszawie