Noclegi, apartamenty, agroturystyka Wadowice

Porównano 76 dostępnych noclegów, znalezionych na 16 stronach rezerwacyjnych
Wadowice

Polecane noclegi w Wadowicach

Szukaj noclegów w Wadowicach: od 65 zł za noc

Balkon/Patio
Apartament ∙ 4 gości ∙ 1 sypialnia
Wadowice, wadowicki, Polska
od 297 zł
Booking.com
4,8
Zobacz ofertę
Balkon/Patio
Apartament ∙ 6 gości ∙ 2 sypialnie
Wadowice, wadowicki, Polska
od 174 zł
Booking.com
4,8
Zobacz ofertę
Balkon/Patio
Apartament ∙ 6 gości ∙ 3 sypialnie
Wadowice, wadowicki, Polska
od 245 zł
Booking.com
4,9
Zobacz ofertę
Balkon/Patio
Apartament ∙ 6 gości ∙ 1 sypialnia
Wadowice, wadowicki, Polska
od 198 zł
Booking.com
4,8
Zobacz ofertę
Zobacz wszystkie oferty

Najczęściej wybierane udogodnienia w Wadowicach

 • Internet (56)
 • Garaż (55)
 • TV (53)
 • Dla niepalących (51)
 • Balkon/Patio (38)
 • Klimatyzacja (33)
 • Kuchnia (32)
 • Ogród (24)
 • Grill (20)
 • Przyjazny zwierzętom (17)
 • Mikrofalówka (16)
 • Pralka (14)

Pogoda w Wadowicach


-5°

-2°

-1°
14°
19°
23°
12°
25°
14°
25°
13°
19°
13°


-2°
STY
LUT
MAR
KWI
MAJ
CZE
LIP
SIE
WRZ
PAŹ
LIS
GRU
- Liczba dni deszczowych

Sprawdź wykres pogodowy w Wadowicach. Najwyższe średnie temperatury są w lipcu. Tymczasem, tempertura spada poniżej -5° w styczniu. Najbardziej deszczowym miesiącem roku jest styczeń. Natomiast najmniejszych opadów deszczu można spodziewać się w sierpniu.

Noclegi w Wadowicach — poznaj rodzinne miasto najsłynniejszego Polaka

Rozsławione jako miejsce urodzenia jednego z najbardziej znanych na świecie Polaków niewielkie, małopolskie miasto oferuje swoim gościom sporo ciekawych rozrywek i idealnie nadaje się jako miejsce na miejską wycieczkę. Rezerwując nocleg w Wadowicach, podróżni mają okazję wybierać spośród różnych rodzajów lokalizacji, od komfortowych pensjonatów, po apartamenty w centrum.

Zobacz wszystkie oferty
Kulinaria

Najsłynniejsze ciasto w Polsce

Każdy, kto zdecyduje się na zarezerwowanie noclegu w Wadowicach, nie może uznać wypadu za udanego bez skosztowaniu słynnych kremówek. Słodki przysmak stał się kultowy dzięki najważniejszemu mieszkańcu miasta, jakim był Karol Wojtyła. Od czasu jednej z jego wypowiedzi tłumy podróżnych poszukują niepowtarzalnego smaku oryginalnych kremówek. Palce lizać! Korzystając z noclegu w Wadowicach, warto zapoznać się ze smakami tutejszych restauracji, które dzięki zróżnicowanej ofercie zapewnią dla każdego coś dobrego.

Kultura i sztuka

Śladami Wojtyły

Wypoczywając w apartamencie w Wadowicach, warto wybrać się na zwiedzanie miasta szlakiem jego honorowego mieszkańca. Pierwsze kroki można skierować do górującej nad centrum bazyliki, w której przyszły papież przyjmował swoje pierwsze sakramenty. Późnobarokowa świątynia powstała u schyłku XVIII wieku i wyróżnia się zabytkowymi wnętrzami.

Nieopodal kościoła mieści się muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego, gdzie można podziwiać mnóstwo pamiątek po słynnym rodaku. Zwieńczeniem wędrówki może być wizyta w kościele Świętego Piotra Apostoła, który powstał jako wotum wdzięczności za wybranie mieszkańca Wadowic na papieża.

Atrakcje dla rodziny

Relaks w noclegach w Wadowicach z dziećmi

Wiele ciekawych atrakcji czeka w małopolskim mieście także na rodziny z dziećmi. Świetnym sposobem na aktywne spędzenie czasu może być wypad do tutejszego aquaparku Delfin, gdzie znajdują się baseny oraz zjeżdżalnie idealne do szalonych zabaw. Doskonałym pomysłem będzie skorzystanie z oferty agroturystki w Wadowicach, gdzie najmłodsi będą mogli korzystać z rozrywek na świeżym powietrzu. Warto wybrać się także na długi spacer wybierając szlaki po Beskidzie Małym, z których rozpościerają się malownicze widoki na okolicę.

Nasi partnerzy to między innymi:

Booking.com Noclegi w Wadowicach Casamundo Noclegi w Wadowicach Interhome Noclegi w Wadowicach TripAdvisor Noclegi w Wadowicach Novasol Noclegi w Wadowicach Wimdu Noclegi w Wadowicach edom Noclegi w Wadowicach HomeAway Noclegi w Wadowicach BookApart.com Noclegi w Wadowicach Noclegowo.pl Noclegi w Wadowicach 9flats.com Noclegi w Wadowicach HouseTrip Noclegi w Wadowicach Belvilla Noclegi w Wadowicach DanCenter Noclegi w Wadowicach IdoSell Booking Noclegi w Wadowicach Holiday Home Noclegi w Wadowicach Inter Chalet Noclegi w Wadowicach only-apartments Noclegi w Wadowicach Migoa Noclegi w Wadowicach

Więcej miejscowości w okolicy