Ustroń noclegi z basenem - HomeToGo base64Hash Ustroń noclegi z basenem - HomeToGo

Ustroń noclegi z basenem

Ustroń
Dowolne daty
Goście

Wybierz idealny nocleg

Cena za noc
Do 100 zł
100 zł - 199 zł
Od 200 zł
Odległość od centrum
Max. 1 km
Max. 2 km
Max. 5 km
Recenzje
Doskonała: 4,5+
Bardzo dobra: 4+
Dobra: 3,5+

Ustroń noclegi z basenem: Najlepsze okazje

Dom Ustroń
119 zł za noc
Dom ∙ 2 gości ∙ 1 sypialnia
Ustroń, cieszyński, Polska
Basen
Więcej
Expedia
Zobacz ofertę

Magia gór, cisza i spokój, czyli relaksujący wypoczynek w malowniczym Ustroniu

Położony na północnych stokach Beskidu Śląskiego Ustroń to nie tylko popularny kierunek letnich i zimowych wyjazdów wypoczynkowych, ale także znane i cenione uzdrowisko o ponad 200-letniej tradycji i historii. Odwiedzających przyciągają tu m.in. liczne szlaki piesze i rowerowe, zachwycające pejzaże oraz łagodny, stosunkowo ciepły klimat. Tutejsze solanki termalne i borowiny rozsławiły na cały kraj niewielki Ustroń, wygodne noclegi z basenem sprawiają zaś, że pobyt tutaj to czysta przyjemność.

Najlepsze atrakcje w Ustroniu podczas pobytu korzystania z noclegu, choćby z basenem base64Hash Najlepsze atrakcje w Ustroniu podczas pobytu korzystania z noclegu, choćby z basenem

Najlepsze atrakcje w Ustroniu podczas pobytu korzystania z noclegu, choćby z basenem

Jak każde górskie uzdrowisko Ustroń oferuje komfortowe noclegi z basenem oraz szereg fenomenalnych atrakcji, dzięki którym przeżyjesz niezapomniane chwile, zadbasz o ciało i ducha oraz zregenerujesz siły. Zimą łagodne ośnieżone stoki pobliskich gór stają się istnym rajem dla amatorów szaleństwa na białym puchu, w pozostałym okresie kuszą one bogactwem fauny i flory i stanowią wymarzone miejsce odprężających spacerów oraz długich wędrówek krajoznawczych.

  • Leśny Park Niespodzianek

    to nie lada gratka dla wszystkich miłośników przyrody. Ten zlokalizowany na południowym stoku Równicy niezwykły kompleks rekreacyjno-wypoczynkowy, zajmujący powierzchnię ponad 14 hektarów, daje bezceną możliwość obcowania z dzikimi zwierzętami, takimi jak daniele, sarny czy muflony. Ponadto, organizowane są tu spektakularne pokazy sokolnicze, a specjalnie dla najmłodszych gości przygotowano niecodzienną Aleję Bajkową.

  • Czantoria

    zachwyca i oczarowuje zapierającymi dech w piersi widokami. Jest to najwyższy szczyt Beskidu Śląskiego i jednocześnie najpopularniejszy cel wycieczek w okolicy Ustronia. Na wierzchołek góry prowadzi szereg malowniczych szlaków pieszych, w tym słynny Szlak Beskidzki, oraz wygodna kolej linowa Czantoria. Tutejsze trasy zjazdowe z pełną infrastrukturą i zapleczem gastronomicznym zadowolą natomiast nawet najbardziej wymagających narciarzy.

  • Górski Park Równica

    to miejsce rekreacji i rozrywki dla całej rodziny. Wśród tutejszych atrakcji i niespodzianek jest m.in. zapewniający mocne wrażenia całoroczny tor saneczkowy typu rollercoaster, nietuzinkowe kino 7D oraz planetarium umożliwiające obejrzenie Ziemi sprzed ponad 65 tysięcy lat. O podniebienia gości niezmiennie dba zaś Karczma Biesiadna, gdzie skosztować można wybornych specjałów kuchni regionalnej i domowej.

Pogoda i klimat w Ustroniu

max.
Min.

-4°
27 dni 27
max.
Min.

-4°
19 dni 19
max.
Min.

-1°
16 dni 16
max.
Min.
14°
18 dni 18
max.
Min.
19°
18 dni 18
max.
Min.
22°
11°
18 dni 18
max.
Min.
25°
13°
18 dni 18
max.
Min.
25°
13°
14 dni 14
max.
Min.
19°
15 dni 15
max.
Min.
14°
14 dni 14
max.
Min.

14 dni 14
max.
Min.

-2°
21 dni 21
STY
LUT
MAR
KWI
MAJ
CZE
LIP
SIE
WRZ
PAŹ
LIS
GRU
- Liczba dni deszczowych

Ustroń noclegi z basenem - Inspiracje

Najlepsze pomysły na urlop w Ustroniu

Odkryj inne podróżnicze inspiracje

image-tag