Trzepowo narty - HomeToGo base64Hash Trzepowo narty - HomeToGo

Trzepowo narty

Trzepowo
Dowolne daty
Goście

Wybierz idealny nocleg

Cena za noc
Do 500 zł
500 zł - 999 zł
Od 1.000 zł
Odległość od centrum
Max. 1 km
Max. 2 km
Max. 5 km
Recenzje
Doskonała: 4,5+
Bardzo dobra: 4+
Dobra: 3,5+

Wymarzony wyjazd na narty – Trzepowo w zimowej poświacie

Trzepowo to niewielka, malownicza miejscowość rekreacyjna na urokliwych Kaszubach. Choć region ten raczej nie jest kojarzony z narciarstwem, to jednak można w nim znaleźć znakomicie utrzymane stoki oraz nowoczesne wyciągi. Latem można więc kąpać się w jeziorach, a zimą szusowac po łagodnych, polodowcowych stokach. Przepiękne krajobrazy dostaniesz gratis!

Trzepowo narty: Nasze rekomendacje

Dom Trzepowo
23 wrz - 30 wrz
-27%
990 zł
722 zł za noc
Dom ∙ 10 gości ∙ 4 sypialnie
Trzepowo, Przywidz, Polska
Więcej
Novasol
Zobacz ofertę
Zobacz ofertę
Trzepowo – wyjazd na narty tam, gdzie nie byli twoi sąsiedzi

Trzepowo – wyjazd na narty tam, gdzie nie byli twoi sąsiedzi

Jeśli szukasz nieoczywistych kierunków na wakacje i ferie, warto wybrać się na Pomorze, ale zimową porą. To świetna propozycja zwłaszcza dla rodzin z dziećmi, gdyż infrastruktura jest bez zarzutu, a stoki są na tyle bezpieczne i i łagodne, że pozwolą ci na spokojną, rekreacyjną jazdę.

 • 1. Ośrodek narciarski Trzepowo

  jest największy w województwie pomorskim i najbardziej lubiany na Kaszubach. Znajdują się tu dwa wyciągi orczykowe o długości 300 metrów każdy oraz wyciąg szkoleniowy dla osób bardziej początkujących, który liczy sobie zaledwie 100 metrów. Jest więc znakomitym wyborem przy stawianiu pierwszych kroków na nartach lub snowboardzie. Stok jest oczywiście sztucznie naśnieżany w razie potrzeby, a także ratrakowany i bardzo dobrze oświetlony. Na miejscu istnieje również możliwość wypożyczenia sprzętu narciarskiego wraz z profesjonalnym serwisem.

 • 2. Snowtubing

  to kolejna uwielbiana atrakcja, zwłaszcza przez wszystkich miłośników adrenaliny i mocnych wrażeń. Dwa wyciągi do snowtubingu posiadają najdłuższe tory zjazdowe na Pomorzu.

 • 3. Przedszkole narciarskie

  do kolejna ciekawa propozycja dla maluchów rozpoczynających swoją przygodę z nartami lub deską. Nauka jazdy na nartach odbywa się w małych grupach i pod okiem wykwalifikowanego instruktora.

 • 4. Ośrodek narciarski Wieżyca Koszałkowo

  to obiekt znajdujący się nieopodal, z najdłuższymi tradycjami narciarskimi na Kaszubach. Jest tu stok o długości 300 metrów z trzema trasami zjazdowymi oraz ze stokiem z dwoma torami do snowtubingu. To również dobre miejsce do treningu dla wszystkich osób początkujących. Oprócz tego istnieje tu profesjonalny snowpark. Na stoku działa też dobra szkoła narciarska, wypożyczalnia sprzętu snowboardowego i narciarskiego oraz serwis i zaplecze gastronomiczne. Jazdę będzie zaś uprzyjemniać miła dla ucha muzyka z głośników.

Trzepowo – narty i co jeszcze?

Trzepowo – narty i co jeszcze?

Unikalne połaczenie rekreacji na świeżym powietrzu z ciekawym Apres-ski – tak właśnie prezentuje się Trzepowo i okolica. Jeśli lubisz sporty outdoorowe lub po prostu spędzanie czasu na świeżym powietrzu, to miejsce na pewno ci się spodoba.

 • 1. Przywidz

  to malownicz miejscowość, położona w bliskim sąsiedztwie Trzepowa. Znajduje się tu spore jezioro otoczone niewielkimi, ale bardzo widokowymi wzgórzami, charakterystycznymi dla regionu Kaszub. Można tu również uprawiać sporty zimowe. Jednak równie atrakcyjna i przyjemna może być po prostu piesza wycieczka w gronie najbliższych.

 • 2. Świat Labiryntów

  to nietuzinkowy sposób na spędzenie czasu dla całej, wielopokoleniowej rodziny. Można tu (dosłownie!) zagubić się w ogromnym labiryncie w polu kukurydzy, rozwiązując różne łamigłówki i zagadki.

 • 3. Kościerzyna

  leży nieopodal i może być dobrym pomysłem na kilkudniową wycieczkę. Można pospacerować po rynku lub zwiedzieć Muzeum Ziemi Kościerskiej, a przechadzkę zakończyć w jedynym w Polsce Muzeum Akordeonu.

Trzepowo narty - Poznaj inne kierunki

Pokaż więcej

Poznaj najlepsze pomysły na wakacje w Trzepowie

Pokaż więcej

Poznaj inne pomysły na podróże

Pokaż więcej
image-tag