Noclegi w Tomaszowie Mazowieckim

Porównano 14 dostępnych noclegów, znalezionych na 17 stronach rezerwacyjnych
Tomaszów Mazowiecki
Przyjazd
2 gości

Znajdź obiekty noclegowe dopasowane do Twoich kryteriów spośród 14 noclegów w Tomaszowie Mazowieckim, pochodzących z 17 portali noclegowych. Wszystkie oferty są szybko porównywane w ramach naszej wyszukiwarki, pomagając Ci oszczędzić nawet 10%.

Polecane noclegi w Tomaszowie Mazowieckim

Zarezerwuj nocleg w Tomaszowie Mazowieckim: od 84 zł za noc

Przyjazny zwierzętom
Apartament ∙ 4 gości ∙ 2 sypialnie
Tomaszów Mazowiecki, Tomaszów Mazowiecki, Polska
od 113 zł
Airbnb
4,5
Zobacz ofertę
Przyjazny zwierzętom
Apartament ∙ 5 gości ∙ 1 sypialnia
Tomaszów Mazowiecki, Tomaszów Mazowiecki, Polska
od 475 zł
Booking.com
4,5
Zobacz ofertę
Przyjazny zwierzętom
Apartament ∙ 6 gości
Tomaszów Mazowiecki, Tomaszów Mazowiecki, Polska
od 181 zł
Airbnb
5,0
Zobacz ofertę
Zobacz wszystkie oferty

Najczęściej wybierane udogodnienia w Tomaszowie Mazowieckim

 • Internet (13)
 • TV (11)
 • Kuchnia (11)
 • Pralka (10)
 • Zwierzę dozwolone (7)
 • Garaż (6)
 • Balkon/Patio (6)
 • Dla niepalących (5)
 • Mikrofalówka (4)
 • Klimatyzacja (3)
 • Bez barier (2)
 • Łowienie ryb (2)
Jeśli chcesz podróżować z psem, szybko znajdziesz w Tomaszowie Mazowieckim obiekty akceptujące zwierzęta. Nie musisz szukać zakwaterowania z dala od centrum, ponieważ 0% obiektów znajduje się w samym centrum miasta (do 2 km od centrum). Kilka przyjaznych zwierzętom obiektów (0%) jest usytuowanych mniej niż dwa kilometry od centrum miasta.

Pogoda i klimat w Tomaszowie Mazowieckim


-4°

-2°

13°
19°
22°
12°
25°
14°
25°
13°
19°
10°
13°


STY
LUT
MAR
KWI
MAJ
CZE
LIP
SIE
WRZ
PAŹ
LIS
GRU
- Liczba dni deszczowych

Powyżej przedstawione są warunki pogodowe panujące w Tomaszowie Mazowieckim przez cały rok. Lipiec jest najcieplejszym miesiącem w roku w Tomaszowie Mazowieckim ze średnimi temperaturami na poziomie 25°. Temperatura w Tomaszowie Mazowieckim spada poniżej -4° w styczniu. Najbardziej deszczowym miesiącem roku jest styczeń. Natomiast najmniejszych opadów deszczu można spodziewać się w sierpniu.

Noclegi w Tomaszowie Mazowieckim

Tomaszów Mazowiecki – noclegi na łonie natury

Położony pomiędzy Warszawą a Łodzią Tomaszów Mazowiecki znajduje się w malowniczo położonej Dolinie Białobrzeskiej, przez którą przepływa kilka rzek, w tym Pilica i Wolbórka. Miasto znane jest zwłaszcza dzięki przepięknym okolicom, w których warto zarezerwować nocleg. Ponadto Tomaszów Mazowiecki jest położony w tak dogodnym miejscu (przy drodze ekspresowej), że dojazd nie będzie stanowił żadnego problemu.

Zobacz wszystkie oferty
Jedzenie i picie

Tomaszów, czyli obwarzankowe zagłębie

Z tego właśnie słynie ta niewielka miejscowość. Do wyboru są obwarzanki klasyczne (z dodatkiem miodu), ptysiowe (najbardziej pulchne i największe) oraz są dwa typy obwarzanków biszkoptowych. Jeden jest nasiąknięty słodyczą wanilii, drugi jest w smaku bardziej wytrawny. Furorę robią również wyroby z makiem. Wszyscy miłośnicy dobrych wypieków zdecydowanie powinni zarezerwować tu nocleg, a Tomaszów Mazowiecki już od zawsze będzie się kojarzył z pysznościami.

Atrakcje dla rodzin z dziećmi

Z wizytą u żubrów

A może nocleg obok zwierząt? Tomaszów Mazowiecki jest jednym z popularnych celów wycieczek szkolnych. Nic dziwnego, w końcu jest tu też wiele atrakcji dla najmłodszych, w tym ośrodek hodowli żubrów w Smardzewicach. Podobno pierwsze bizony były tu sprowadzone specjalnie aż z odległej Kanady, a wszystkie one miały być darem dla ówczesnego prezydenta, Ignacego Mościckiego. Dawniej była to zamknięta hodowla, a dziś można ją oglądać, a placówką zarządza Kampinowski Park Narodowy. Bizonów jest tu kilkadziesiąt i oprócz podziwiania samej fauny w jej naturalnym środowisku, można także obejrzeć interesującą ekspozycję, która nieco przybliży nam te poczciwe zwierzaki.

To warto zobaczyć

Wśród przepięknych rezerwatów

Do jednych z ciekawszych rezerwatów krajobrazowych należą "Niebieskie Źródła" utworzone w 1961 roku. Znajduje się tu kilkanaście mini gejzerów. Dzisiejszy rezerwat niegdyś nosił nazwę "Modre Wody". Oczywiście, nazwa wzięła się od niespotykanego, turkusowego koloru wody, co jest związane z występowaniem na tych terenach różnych minerałów. Ponadto można tu znaleźć jeszcze wiele innych osobliwości przyrodniczych, choćby przeróżne gatunki ptactwa wodnego (zimorodek, kaczki, gągoł i inne).

Nasi partnerzy to między innymi:

Booking.com Noclegi w Tomaszowie Mazowieckim Casamundo Noclegi w Tomaszowie Mazowieckim Interhome Noclegi w Tomaszowie Mazowieckim Airbnb Noclegi w Tomaszowie Mazowieckim TripAdvisor Noclegi w Tomaszowie Mazowieckim Novasol Noclegi w Tomaszowie Mazowieckim edom Noclegi w Tomaszowie Mazowieckim HomeAway Noclegi w Tomaszowie Mazowieckim BookApart.com Noclegi w Tomaszowie Mazowieckim Noclegowo.pl Noclegi w Tomaszowie Mazowieckim 9flats.com Noclegi w Tomaszowie Mazowieckim HouseTrip Noclegi w Tomaszowie Mazowieckim Belvilla Noclegi w Tomaszowie Mazowieckim DanCenter Noclegi w Tomaszowie Mazowieckim IdoSell Booking Noclegi w Tomaszowie Mazowieckim Holiday Home Noclegi w Tomaszowie Mazowieckim Inter Chalet Noclegi w Tomaszowie Mazowieckim Only-apartments Noclegi w Tomaszowie Mazowieckim Migoa Noclegi w Tomaszowie Mazowieckim

Więcej miejscowości w okolicy

image-tag