Agroturystyka Świętokrzyskie - HomeToGo base64Hash Agroturystyka Świętokrzyskie - HomeToGo

Agroturystyka Świętokrzyskie

Świętokrzyskie
Dowolne daty
Goście

Wybierz idealny nocleg

Cena za noc
Do 500 zł
500 zł - 999 zł
Od 1.000 zł
Recenzje
Doskonała: 4,5+
Bardzo dobra: 4+
Dobra: 3,5+

Agroturystyka Świętokrzyskie: Najlepsze okazje

Agroturystyka Święta Katarzyna
23 cze - 30 cze
-51%
278 zł
136 zł za noc
Agroturystyka ∙ 4 gości ∙ 1 sypialnia
4.6
„Wybitny“ (7 ocen)
Święta Katarzyna, Bodzentyn, Świętokrzyskie
Więcej
Expedia
Zobacz ofertę
Zobacz ofertę

Województwo świętokrzyskie – tu agroturystyka jest wielką wakacyjną przygodą

Góry Świętokrzyskie są jednym z najstarszych pasm górskich w Europie. Ich wiek sprawia, że nie są one zbyt wysokie, więc nadają się idealne do pieszych wędrówek dla całej rodziny. Pasma świętokrzyskie nie są też zbyt wymagające technicznie, za to oferują wspaniałe panoramy na całą okolicę, a po drodze mnóstwo ciekawych obiektów do zobaczenia i zwiedzania.
Świętokrzyskie czarownice, czyli agroturystyka z pazurem

Świętokrzyskie czarownice, czyli agroturystyka z pazurem

Tylko w tym regionie możesz liczyć na znakomite noclegi pod czujnym okiem Baby Jagi. Rzeczywiście, wszyscy goście przyznają, że jest tu magicznie i czarująco, a kto przyjechał tutaj choć raz, na pewno jeszcze tu wróci. W regionie Łysogór możesz nie tylko chodzić po górach, ale też spotkać się z dinozaurami, prehistorycznymi płazami i gadami morskimi, a zaopatrzyć się w jeden z najbardziej szlachetnych surowców na świecie. Gotowi na zwiedzanie? Zaczynamy!

  • 1. Bałtów

    jest położony niedaleko Opatowa. Kilka lat temu archeolodzy odkryli na tych terenach niezbite dowody na istnienie dinozaurów. Dokładnie w tym samym miejscu powstał park dinozaurów, który dziś jest jednym z największych obiektów rekreacyjno-edukacyjnych w Polsce. Oprócz dinozaurów jest tu znacznie więcej atrakcji: między innymi wesołe miasteczko, kino 5D, teren do uprawiania sportów outdoorowych czy też kompleks uli do apiterapii. A to dopiero początek przygody!

  • 2. Oceanika

    to niemal 300 000 litrów wody pełnej niespodzianek i niesamowitych kreatur wodnych. Zwierzętom odtworzono naturalne warunki, dokładnie taki, jakie panują w ich środowisku. Co ciekawe, w niektórych akwariach znalazły się również wyjątkowe okazy, które można podziwiać właściwie tylko w zbiornikach akwarystycznych. Oceanika to z pewnością niesamowita przygoda.

  • 3. Krzemionki Opatowskie

    to unikalna kopalnia krzemienia pasiastego. Jest to kamień, który wydobywa się wyłącznie na terenie województwa świętokrzyskiego. Zwiedzający mogą wybrać kilkusetmetrową trasę podziemną, podziwiając przy tym świetnie zachowane wyrobiska. To również doskonała okazja do zapoznania się z geologią regionu. Czy wiesz, że podziemna trasa turystyczna w Krzemionkach Opatowskich jest jedynym tego typu obiektem na świecie otwartym dla publiczności? Tego nie można przegapić.

Agroturystyka Świętokrzyskie: Najlepsze oferty

Agroturystyka Święta Katarzyna
107 zł za noc
Agroturystyka ∙ 20 gości ∙ 1 sypialnia
4.5
„Wybitny“ (4 ocen)
Święta Katarzyna, Bodzentyn, Świętokrzyskie
Więcej
Expedia
Zobacz ofertę
Zobacz ofertę

Agroturystyka Świętokrzyskie - Poznaj inne kierunki

Pokaż więcej

Poznaj najlepsze pomysły na wakacje w świętokrzyskiem

Pokaż więcej

Poznaj inne pomysły na podróże

Pokaż więcej
image-tag