Noclegi, domy i apartamenty w Sulistrowiczkach

Porównano 19 dostępnych noclegów, znalezionych na 7 stronach rezerwacyjnych
Sulistrowiczki
Oszczędź nawet do 48%

Najlepsze Okazje w Sulistrowiczkach

-48%
np. 4.05 - 11.05
Dom ∙ 4 gości ∙ 2 sypialnie
Sulistrowiczki, wrocławski, Polska
od 116 zł 224 zł
Only-apartments
4,6
Zobacz ofertę

Wybierz najlepszy apartament w cenie od 65 zł za noc, przeszukując 19 noclegów wylistowanych w Sulistrowiczkach. Zestawiając ze sobą te obiekty, HomeToGo podkreśla najlepsze oferty oraz najlepiej oceniane obiekty w Sulistrowiczkach.

Polecane noclegi w Sulistrowiczkach

Zarezerwuj nocleg w Sulistrowiczkach: od 65 zł za noc

Przyjazny zwierzętom
Dom ∙ 4 gości ∙ 2 sypialnie
Sulistrowiczki, wrocławski, Polska
od 116 zł
Only-apartments
4,6
Zobacz ofertę
Przyjazny zwierzętom
Pokój ∙ 4 gości
Strzegomiany, Sobótka, Polska
od 179 zł
Booking.com
4,4
Zobacz ofertę
Przyjazny zwierzętom
Apartament ∙ 4 gości ∙ 1 sypialnia
Sady, Marcinowice, Polska
od 160 zł
Booking.com
4,8
Zobacz ofertę
Zobacz wszystkie oferty

Najczęściej wybierane udogodnienia w Sulistrowiczkach

 • Ogród (18)
 • Internet (17)
 • Przyjazny zwierzętom (17)
 • Garaż (17)
 • TV (17)
 • Balkon/Patio (17)
 • Pralka (15)
 • Kuchnia (5)
 • Grill (5)
 • Dla niepalących (3)
 • Mikrofalówka (2)
 • Kominek (2)
Wypoczynek w Sulistrowiczkach stanowi świetne rozwiązanie dla właścicieli zwierzaków, ponieważ wiele noclegów w Sulistrowiczkach akceptuje zwierzęta. Jeśli to jest Twoim najważniejszym wymogiem, zobacz obiekty agroturystyczne w Sulistrowiczkach. Są to najbardziej przyjazne zwierzętom noclegi. Kilka przyjaznych zwierzętom ofert (0%) jest usytuowanych mniej niż 2 km od centrum miasta.

Pogoda i klimat w Sulistrowiczkach


-3°

-1°

14°
19°
23°
12°
26°
14°
26°
13°
20°
10°
15°


STY
LUT
MAR
KWI
MAJ
CZE
LIP
SIE
WRZ
PAŹ
LIS
GRU
- Liczba dni deszczowych

Sprawdź wykres pogodowy w Sulistrowiczkach na cały rok. Średnio najgorętszym miesiącem jest lipiec. Styczeń jest najchłodniejszym miesiącem, ze średnią minimalną temperaturą na poziomie -3°. Najbardziej deszczowym miesiącem roku jest lipiec. Natomiast najmniejszych opadów deszczu można spodziewać się w sierpniu.

Noclegi w Sulistrowiczkach

W Sulistrowiczkach, obiekty agroturystyczne są najbardziej dostępnym typem noclegu. Ponadto, przeciętna cena za noc to 158 zł, za obiekty agroturystyczne dostępne w Sulistrowiczkach o powierzchni 34 m². Warto również wiedzieć, że te noclegi są najlepsze dla 2-osobowych grup, ponieważ tyle osób mogą przyjąć obiekty agroturystyczne w Sulistrowiczkach. Domy stanowią kolejny najbardziej dostępny typ zakwaterowania w Sulistrowiczkach. Wspomniane obiekty kosztują przeważnie 148 zł za dzień i mają powierzchnię 50 m².

Sulistrowiczki - noclegi z widokiem na Karkonosze

Sulistrowiczki to niewielka wieś położona na malowniczym zboczu masywu Góry Ślęża. To bardzo popularne miejsce weekendowych wyjazdów mieszkańców Wrocławia i doskonała baza wypadkowa dla wszystkich miłośników wycieczek zarówno pieszych, jak i rowerowych. W miejscowości Sulistrowiczki warto zarezerwować nocleg na kilka dni, aby dobrze poznać okolicę.

Zobacz wszystkie oferty
Kultura i sztuka

Do Wenecji i szlakiem bóstw pogańskich

Najważniejszym miejscem jest park krajobrazowy "Wenecja", który stanowi część składową kompleksu sanatoryjnego założonego jeszcze na początku XX wieku w malowniczej Dolinie Sulistrowickiego Potoku. Nazwa parku wzięła się stąd, że na jego terenie znajdują się liczne stawy, fontanny i wodne kaskady. Do parku prowadzą dwie zabytkowe kamienno-drewniane bramy. Jednak drewniany domek we wsi Sulistrowiczki warto wynająć nie tylko dla pięknej natury wokół, ale również dla ciekawych zabytków. Jednym z nich jest kościół pochodzący z końca XX wieku, pod wezwaniem Matki Bożej Dobrej Rady. Czy wyróżnia się ta budowla? Otóż w jej wnętrzu zostały umieszczone elementy nawiązujące do rzeźb pogańskich z czasów prehistorycznych.

Atrakcje dla rodziny

Na przekór prawom fizyki

Najmłodsi podróżnicy zawsze z niecierpliwością czekają na wszelkie ciekawostki. Nocleg w miasteczku Sulistrowiczki może więc być znakomitą okazją, aby zobaczyć lotnisko Aeroklubu Dolnośląskiego położone u stóp góry Ślęży i nieopodal Zalewu Mietkowskiego. Odbywa się tu wielu imprez lotniczych i widowiskowych, w tym turystyczne loty nad masywem Karkonoszy. Co roku odbywa się tutaj rajd dziennikarzy i pilotów, niezwykle ceniona inicjatywa.

Wycieczki w pobliżu

Interesujące okolice

Sulistrowiczki to piękne plenery. Nocleg w okolicznych wsiach będzie więc na pewno dobrym pomysłem. W Sobótce można zobaczyć kościół św. Jakuba, kościół św. Anny oraz Dom Opata, który obecnie pełni funkcję muzeum. Nieopodal mieści się z kolei zespół pałacowy z początku XIX wieku. Na początku był tu kościół Augustianów, a w połowie XIX stulecia całą posiadłość kupił niejaki Eugeniusz von Kulmitz i to on dokonał jej gruntownej przebudowy wzorowanej na stylu neorenesansowego zamku Będkowice będącego zarazem rezerwatem archeologicznym.

Nasi partnerzy to między innymi:

Booking.com Noclegi w Sulistrowiczkach Casamundo Noclegi w Sulistrowiczkach Interhome Noclegi w Sulistrowiczkach TripAdvisor Noclegi w Sulistrowiczkach Novasol Noclegi w Sulistrowiczkach edom Noclegi w Sulistrowiczkach HomeAway Noclegi w Sulistrowiczkach BookApart.com Noclegi w Sulistrowiczkach Noclegowo.pl Noclegi w Sulistrowiczkach 9flats.com Noclegi w Sulistrowiczkach HouseTrip Noclegi w Sulistrowiczkach Belvilla Noclegi w Sulistrowiczkach DanCenter Noclegi w Sulistrowiczkach IdoSell Booking Noclegi w Sulistrowiczkach Holiday Home Noclegi w Sulistrowiczkach Inter Chalet Noclegi w Sulistrowiczkach Only-apartments Noclegi w Sulistrowiczkach Migoa Noclegi w Sulistrowiczkach

Więcej miejscowości w okolicy