Camping Stegna - HomeToGo base64Hash Camping Stegna - HomeToGo

Camping Stegna

Stegna
Dowolne daty
Goście
Stegna
Dowolne daty
Goście

Znajdź swój idealny nocleg w Stegnie z tymi popularnymi filtrami

4 dorosłych
1 sypialnia
2 dorosłych
Baseny
Dom
Klimatyzacja
Zwierzęta dozwolone

Camping Stegna – Bałtyk w przepięknej odsłonie

Stegna to mała miejscowość nadbałtycka położona w województwie pomorskim nad Zatoką Gdańską, nieopodal Kątów Rybackich i w rejonie Mierzei Wiślanej. Główną jej atrakcją są, rzecz jasna, szerokie i długie piaszczyste plaże, które uchodzą za jedne z najlepszych na polskim wybrzeżu. Drugim ogromnym walorem tego miejsca jest wspaniały mikroklimat sprawiający, że licznie zjeżdżają tutaj również osoby pragnące nieco podreperować swoje zdrowie.
Zobacz wszystkie oferty

Popularne udogodnienia dla Camping Stegna

Znajdź idealny dom na swój pobyt

Przyjazny(a) zwierzętom Camping

Przyjazny(a) zwierzętom Camping

Camping z kuchnią

Camping z kuchnią

Camping  z TV

Camping z TV

Camping z basenem

Camping z basenem

Stegna to miejsce, gdzie camping jest czystą przyjemnością

Stegna to miejsce, gdzie camping jest czystą przyjemnością

Kiedy warto przyjechać do Stegny? Najważniejszym eventem odbywającym się każdego roku jest prestiżowy Festiwal Organowy organizowany od lat przez Filharmonię Bałtycką imienia Fryderyka Chopina. Dodatkową atrakcją jest fakt, że wszystkie koncerty odbywają się w urokliwym i kościele pod wezwaniem Najświętszego Serca Pana Jezusa. Stegna jest również ważnym węzłem turystycznej kolei wąskotorowej. Można stąd dojechać aż do Nowego Dworu Gdańskiego i Sztutowa, a to wszystko w odkrytych wagonach Żuławskiej Kolei Dojazdowej. Ciekawym punktem na trasie jest też Mikoszewo, gdzie można zobaczyć miejsce, gdzie Wisła wpada do Bałtyku.

  • 1. Muzeum Bursztynu w Stegnie

    jest miejscem unikatowym i do tego szczególnie miłym dla oka. Zbiory muzeum pochodzą z prywatnej kolekcji jego właściciela i obejmują one zwłaszcza inkluzje, czyli owady i rośliny zaklęte w bursztynie. Zwiedzający mogą ponadto podziwiać bryły bursztynu różnych rozmiarów, kolorów i kształtów oraz liczne obiekty wykonane z bursztynu. Do najbardziej okazałych zaliczyć można model statku oraz miniaturę kościoła w Stegnie.

  • 2. Lunapark w Stegnie

    jest natomiast atrakcją uwielbianą przez dzieci. Do wyboru mają one liczne karuzele, zjeżdżalnie oraz dmuchane zamki i wiele innych możliwości zabawy. Park rozrywki jest zlokalizowany przy wjeździe od strony Elbląga.

  • 3. Park linowy w Stegnie

    powstał w 2010 roku i do dziś jest bardzo interesującym miejscem, w którym nie sposób się nudzić. W parku znajdziemy kilka tras o różnym stopniu trudności. Tworzą one znakomitą ofertę dla chętnych, niezależnie od wieku i w każdej kondycji. Najmłodsi mają natomiast do dyspozycji multikolorowy plac zabaw.

Szukasz czegoś innego?

Znajdź więcej interesujących miejsc na pobyt w Stegnie

Dom

Dom

Pokój

Pokój

Agroturystyka

Agroturystyka

Apartament

Apartament

image-tag