Noclegi i agroturystyka Srebrna Góra

Porównano 8 dostępnych noclegów, znalezionych na 6 stronach rezerwacyjnych
Srebrna Góra
Przyjazd
2 gości

Wybierz wyjątkowy dom lub apartament w cenie od 71 zł za noc, wyszukując pośród 8 noclegów wylistowanych w Srebrnej Górze. Zestawiając ze sobą te obiekty, HomeToGo wybiera najlepsze okazje i najwyżej oceniane domy i apartamenty w Srebrnej Górze.

Polecane noclegi w Srebrnej Górze

Zarezerwuj nocleg w Srebrnej Górze: od 71 zł za noc

Przyjazny zwierzętom
Pokój gościnny ∙ 2 gości
Srebrna Góra, Stoszowice, Polska
od 328 zł
Booking.com
4,5
Zobacz ofertę
Przyjazny zwierzętom
Kurort ∙ 4 gości
Srebrna Góra, Stoszowice, Polska
od 140 zł
Booking.com
5,0
Zobacz ofertę
Przyjazny zwierzętom
Apartament ∙ 4 gości ∙ 2 sypialnie
Srebrna Góra, Stoszowice, Polska
od 134 zł
Airbnb
4,7
Zobacz ofertę
Zobacz wszystkie oferty

Najczęściej wybierane udogodnienia w Srebrnej Górze

 • Zwierzę dozwolone (7)
 • Internet (7)
 • TV (6)
 • Grill (6)
 • Garaż (6)
 • Dla niepalących (5)
 • Ogród (4)
 • Kuchnia (2)
 • Sauna (2)
 • Balkon/Patio (2)
 • Klimatyzacja (2)
 • Jacuzzi (1)
Goście poszukujący noclegów przyjaznych zwierzętom, będą zadowoleni wybierając zakwaterowanie w Srebrnej Górze, gdyż dużo obiektów tutaj jest przyjaznych zwierzętom. Hotele stanowią najbardziej przyjazny zwierzętom typ zakwaterowania w Srebrnej Górze. Dodatkowo, doba w przyjaznym zwierzętom obiekcie tutaj kosztuje średnio 256 zł. Jeśli chcesz mieszkać w centrum, kilka przyjaznych zwierzętom obiektów jest położonych do dwóch kilometrów od centrum miasta.

Pogoda i klimat w Srebrnej Górze


-3°

-1°

14°
19°
23°
12°
26°
14°
26°
13°
20°
10°
15°


STY
LUT
MAR
KWI
MAJ
CZE
LIP
SIE
WRZ
PAŹ
LIS
GRU
- Liczba dni deszczowych

Ten wykres przedstawia wykres pogodowy na cały rok w Srebrnej Górze. Lipiec jest najgorętszym miesiącem w Srebrnej Górze ze średnią temperaturą 26°. Tymczasem, najchłodniejszym miesiącem jest styczeń. Najbardziej deszczowym miesiącem roku jest styczeń. Natomiast najmniejszych opadów deszczu można spodziewać się w sierpniu.

Noclegi w Srebrnej Górze

6 wśród 8 ofert zakwaterowania w Srebrnej Górze stanowią hotele. Reprezentują one niemal połowa rodzajów zakwaterowania w tej lokalizacji. Co więcej, hotele dostępne w tej lokalizacji kosztują przeciętnie 262 zł za dobę i mają 24 m². Warto wiedzieć, że hotele są optymalne dla par i małych grup, bo większość z nich może ugościć 3 gości. Jeśli preferujesz coś innego, możesz poznać wiele innych, opcji, takich jak bed & breakfast, które stanowią drugi najbardziej popularny typ zakwaterowania w Srebrnej Górze. Bed & Breakfast w Srebrnej Górze mają przeważnie 15 m² i kosztują średnio 171 zł za noc.

Srebrna Góra, czyli nocleg w cieniu Gór Sowich

Srebrna Góra to niewielka miejscowość położona w Kotlinie Kłodzkiej, dosłownie na granicy Gór Bardzkich i Sowich w województwie dolnośląskim. Miasteczko to leży między Nową Rudą a Ząbkowicami Śląskimi. Srebrna Góra już w dawnych czasach szeroko zasłynęła w Polsce i w Europie dzięki przemysłowi wydobywczemu. Pierwsza kopania powstała w tym miejscu już w XIV wieku, a głównym surowcem był galen, z którego następnie pozyskiwano srebro. Jego ślady można znaleźć do tej pory. Może właśnie to jest czynnikiem tak silnie przyciągającym podróżników?

Zobacz wszystkie oferty
Jedzenie i picie

Nocleg w Srebrnej Górze – a może by tak pójść do nieba?

Śląskie niebo to nie mit, a nazwa potrawy, którą na pewno zna każdy prawdziwy Ślązak. Głównym składnikiem jest uwędzone lub peklowane, gotowane mięso wieprzowe albo wołowe, które następnie polewa się specjalnym sosem na bazie suszonych owoców. Jeśli chodzi o te ostatnie, panuje zupełna dowolność, choć śląskie gospodynie najchętniej skłaniają się ku świeżym lub suszonym jabłkom, gruszkom, śliwkom i morelom. Ta tradycyjna śląska potrawa jest serwowana najczęściej razem z kluskami na parze, czyli tak zwanymi buchtami.

Kultura i sztuka

Twierdza w sercu gór

Twierdza srebrnogórska to niekwestionowana wizytówka tego miasteczka. Zbudowano ją w połowie XVIII wieku według projektu pruskich inżynierów, ale nadzór nad projektem objął sam Fryderyk Wielki. Twierdzę wzniesiono głównie po to, aby zabezpieczała ona Śląsk przed najazdami z zewnątrz. Nie bez powodu więc te olbrzymie fortyfikacje rozciągają się na dwóch najwyższych w okolicy wzniesieniach. Sama twierdza jest złożona aż z sześciu fortów, a konstrukcja całego kompleksu trwała ponad dziesięć lat z udziałem kilku tysięcy robotników. Finansowanie budowy zapewnił specjalny podatek, nazwany "dopustem srebrnogórskim".

Atrakcje dla rodzin z dziećmi

Srebrna Góra zaprasza dzieci

Noclegi w Srebrnej Górze to z pewnością świetny pomysł na krótki, rodzinny wyjazd. Do dłuższych wędrówek w gronie najbliższych zachęcają łagodne zbocza Gór Sowich, a małym podróżnikom z pewnością spodoba się podziemne miasto Osówka. Pobyt w agroturystyce w Srebrnej Górze będzie idealnym wstępem do górskich wycieczek.

Nasi partnerzy to między innymi:

Booking.com Noclegi w Srebrnej Górze Casamundo Noclegi w Srebrnej Górze Interhome Noclegi w Srebrnej Górze Airbnb Noclegi w Srebrnej Górze TripAdvisor Noclegi w Srebrnej Górze Novasol Noclegi w Srebrnej Górze edom Noclegi w Srebrnej Górze HomeAway Noclegi w Srebrnej Górze BookApart.com Noclegi w Srebrnej Górze Noclegowo.pl Noclegi w Srebrnej Górze 9flats.com Noclegi w Srebrnej Górze HouseTrip Noclegi w Srebrnej Górze Belvilla Noclegi w Srebrnej Górze DanCenter Noclegi w Srebrnej Górze IdoSell Booking Noclegi w Srebrnej Górze Holiday Home Noclegi w Srebrnej Górze Inter Chalet Noclegi w Srebrnej Górze Only-apartments Noclegi w Srebrnej Górze Migoa Noclegi w Srebrnej Górze

Więcej miejscowości w okolicy

image-tag