Noclegi w Siedlcach

Porównano 22 dostępnych noclegów, znalezione na 3 stronach rezerwacyjnych
Siedlce
Dowolne daty
2 gości

Porównaj i wybierz wyjątkowy dom lub apartament w cenie od 92 zł za noc, odkrywając 22 obiektów dostępnych w Siedlcach. Porównywarka noclegów szybko zbiera wszystkie dostępne oferty, abyś oszczędził nawet 10%!

Najczęściej wybierane udogodnienia w Siedlcach

 • Internet (19)
 • TV (18)
 • Garaż (15)
 • Pralka (13)
 • Dla niepalących (12)
 • Kuchnia (11)
 • Balkon/Patio (10)
 • Ogród (9)
 • Klimatyzacja (7)
 • Bez barier (7)
 • Mikrofalówka (6)
 • Łóżeczko (5)

Podróżni poszukujący noclegów przyjaznych zwierzętom, będą zadowoleni wybierając ofertę w Siedlcach, gdyż dużo obiektów noclegowych tutaj jest przyjaznych zwierzętom. Nie musisz szukać zakwaterowania na peryferiach miasta, gdyż 0% ofert znajduje się w samym centrum miasta (do 2 km od centrum). Znajdziesz również różne rodzaje zakwaterowania, jeśli chcesz zatrzymać się w centrum miasta, gdyż kilka noclegów do 2 km od centrum miasta jest przyjazne czworonogom.

Pogoda i klimat w Siedlcach


-5°

-3°

-1°
14°
20°
23°
12°
26°
15°
25°
14°
20°
10°
13°


-2°
STY
LUT
MAR
KWI
MAJ
CZE
LIP
SIE
WRZ
PAŹ
LIS
GRU
- Liczba dni deszczowych

Powyżej przedstawione są warunki pogodowe panujące w Siedlcach przez cały rok. W lipcu, temperatura osiąga nawet powyżej 26°. Tymczasem, tempertura spada poniżej -5° w styczniu. Najbardziej deszczowym miesiącem roku jest styczeń. Natomiast najmniejszych opadów deszczu można spodziewać się w sierpniu.

Noclegi na twoje wakacje w Siedlcach

23 wśród 22 noclegów wakacyjnych w Siedlcach stanowią hotele. Reprezentują one wiele noclegów w tym miejscu. Co więcej, standardowa powierzchnia obiektów typu: hotele w Siedlcach to 25 m² z medianą cen 189 zł za dobę. Warto wiedzieć, że hotele są idealne dla rodzin i grup, bo większość z nich może ugościć 4 gości. Możesz również porównać inne obiekty noclegowe w Siedlcach. Na przykład apartamenty to drugi popularny rodzaj zakwaterowania w tej lokalizacji z liczbą proponowanych ofert równą 8. Apartamenty w Siedlcach mają średnio 42 m² i kosztują średnio 251 zł za dobę.

Siedlce – komfortowe noclegi na Mazowszu

Siedlce pojawiają się w przekazach z połowy XV wieku, jako Siedlecz. Wtenczas miejscowość wchodziła w skład małopolskiej ziemi łukowskiej w województwie sandomierskim. W późniejszych latach znalazła się w obszarze województwa lubelskiego a obecnie to ważny ośrodek miejski na Południowym Podlasiu. Miasto przeżywało dynamiczny rozwój do połowy XVII wieku, o czym można przekonać się, wybierając noclegi w mieszkaniach wakacyjnych lub korzystając z zacisznych agroturystyk.

Zobacz wszystkie oferty
Jakie są najlepsze miejsca, aby poznać lokalną kulturę i sztukę w Siedlcach?

Siedlce – mazowieckie miasto z kulturalną duszą

Noclegi w Siedlcach to dobra okazja na kulturalny wypoczynek. Miasto nie należy do największych, ale prężnie rozwija imprezy cykliczne w swojej okolicy. A te urozmaicają czas zarówno mieszkańcom, jak i gościom Siedlec. Miłośnicy motoryzacji nie zawiodą się podczas zlotu zabytkowych pojazdów – Mrowisko. Miasto zainteresuje też miłośników muzyki. W Siedlcach prężnie działa Centrum Kultury i Sztuki oraz Miejski Ośrodek Kultury, które organizują cykliczne festiwale i pokazy folklorystyczne. W trakcie wypoczynku w Siedlcach nie można też pominąć Galerii Sztuki Współczesnej Widzimisię.

Jakie są najciekawsze lokalne atrakcje w Siedlcach?

Siedlce – dobry pomysł na aktywny wypoczynek na Mazowszu

W sezonie letnim warto odwiedzić siedlecki Zalew nad Muchawką, który oferuje bezpieczny wypoczynek i zabawę dla całej rodziny. Tutejsze agroturystyki i mieszkania wakacyjne znajdują się też w niedalekiej odległości od miejscowości Liw i słynnej twierdzy nad rzeką Liwiec.

Miłośnicy historii i średniowiecznego rynsztunku mogą w sezonie letnim podziwiać pokazy walk rycerskich, które organizowane są w ruinach twierdzy. Imprezie towarzyszą konkursy i pokazy, a mniej aktywni odnajdą radość w degustacji napitków na bazie miodu, przygotowanych według tradycyjnych, lokalnych receptur.

Jakie są najlepsze atrakcje w Siedlcach?

Siedlce – Niewielkie miasto z wieloma atrakcjami

Muzeum Regionalne w Siedlcach

Muzeum znajduje się w centralnym punkcie miasta – w ratuszu miejskim na Rynku. Interesująca ekspozycja pozwala zwiedzającym na bliższe przyjrzenie się historii i kulturze miejscowych Polaków oraz zgłębia dzieje prehistoryczne regionu. Jednym z eksponatów są fragmenty niemieckiej rakiety V2.

Muzeum Diecezjalne w Siedlcach

Muzeum powstało w 1918 roku na mocy bulli papieskiej Benedykta XV, która wskrzesiła Diecezję Janowską. Sześć lat później siedzibę przeniesiono do Siedlec. Wśród wielu cennych eksponatów Muzeum Diecezjalnego podziwiać można jedyny w Polsce obraz El Greca – Ekstaza św. Franciszka.

Pałac Ogińskich w Siedlcach

Zespół pałacowo-ogrodowy wybudowany przez Kazimierza Czartoryskiego i w późniejszych latach poddany gruntownej przebudowie przez jego syna Michała. Pierwotnie dwór był drewniany. Murowany gmach powstał przed 1730 rokiem w miejscu wcześniejszego dworu drewnianego. Do tutejszych atrakcji należy zielony park – świadectwo wielkości rodu Czartoryskich.

Park Aleksandria

Stanowi integralną część zespołu pałacowo-parkowego Pałacu Ogińskich. Rodzinne spacery w cieniu dwustuletnich drzew uprzyjemnia oranżeria, zanurzone w zieleni altany i teatr letni. Park przyjazny rodzinnym spacerom. Można tu z powodzeniem odnaleźć spokój i wyciszenie.

Pomnik Tadeusza Kościuszki

Pomnik wzniesiony na Skwerze Kościuszki w 1917 roku, w setną rocznicę śmierci wybitnego polskiego dowódcy, generała i namiestnika insurekcji kościuszkowskiej. Statua znajduje się przed gmachem ratusza w centrum miasta i powstała dla upamiętnienia świetności i zasług generała.

Nasi partnerzy to między innymi:

Booking.com Noclegi w Siedlcach Casamundo Noclegi w Siedlcach Interhome Noclegi w Siedlcach Airbnb Noclegi w Siedlcach TripAdvisor Noclegi w Siedlcach Novasol Noclegi w Siedlcach edom Noclegi w Siedlcach HomeAway Noclegi w Siedlcach BookApart.com Noclegi w Siedlcach Noclegowo.pl Noclegi w Siedlcach 9flats.com Noclegi w Siedlcach HouseTrip Noclegi w Siedlcach Belvilla Noclegi w Siedlcach DanCenter Noclegi w Siedlcach IdoSell Booking Noclegi w Siedlcach Holiday Home Noclegi w Siedlcach Inter Chalet Noclegi w Siedlcach Only-apartments Noclegi w Siedlcach Migoa Noclegi w Siedlcach

Więcej miejscowości w okolicy

image-tag