Noclegi, domy i apartamenty w Rekowie

Rekowo

Najczęściej wybierane udogodnienia w Rekowie

  • Internet (1)
  • Kuchnia (1)
  • Garaż (1)
  • TV (1)
  • Pralka (1)
  • Grill (1)
  • Ogród (1)
  • Mikrofalówka (1)
  • Bez pupila (1)
Jeśli masz psa, szybko znajdziesz w Rekowie obiekty noclegowe akceptujące zwierzęta. Akceptujące zwierzęta noclegi w Rekowie przeciętnie kosztują 0 zł za dobę. Jeśli chcesz zatrzymać się w centrum, kilka przyjaznych zwierzętom noclegów jest położonych mniej niż 2 km od centrum miasta.

Pogoda i klimat w Rekowie


-3°

-1°

12°
17°
19°
11°
23°
14°
23°
14°
19°
10°
12°


STY
LUT
MAR
KWI
MAJ
CZE
LIP
SIE
WRZ
PAŹ
LIS
GRU
- Liczba dni deszczowych

Powyższy wykres przedstawia wykres pogodowy na cały rok w Rekowie. Średnio najgorętszym miesiącem jest lipiec. Natomiast, wzrostu temperatur nie można spodziewać się w styczniu, kiedy średnie temperatury zazwyczaj wahają się w okolicach -3°. Najbardziej deszczowym miesiącem roku jest lipiec. Natomiast najmniejszych opadów deszczu można spodziewać się w kwietniu.

Noclegi w Rekowie

Rekowo – przyjemne noclegi na Pojezierzu Bytowskim

Rekowo to niewielka wieś wypoczynkowa na Pojezierzu Bytowskim. Noclegi w domku letniskowym urozmaica zróżnicowane ukształtowanie terenu, wspaniałe lasy sosnowe i liczne jeziora. Czysta przyroda to doskonała okazja do uprawiania turystyki aktywnej. Wyprawy rowerowe, piesze wędrówki, spływy kajakowe i jazda konna to tylko niektóre z możliwości lepszego poznania tej części Polski.

Zobacz wszystkie oferty
Kultura i sztuka

Wędrówka śladami Krzyżaków

Niecałe dwanaście kilometrów dzieli ciebie od wspaniale zachowanego zamku krzyżackiego w Bytowie. Okazała warownia powstała w latach 1392–1405 i jest jednym z wielu świadectw średniowiecznych potyczek i rozgrywek politycznych między Zakonem Krzyżackim a Koroną Królestwa Polskiego. Zamek posiada trzy baszty i wybudowano go na planie prostokąta. Na miejscu działa Muzeum Zachodniokaszubskie. Na uwagę zasługują też przyległe budynki – Dom Wdów, budynek sądu czy gotycka wieża kościelna.

Atrakcje dla rodziny

Rekowo – udany wypoczynek z dziećmi na Pojezierzu Bytowskim

Rekowo spełnia wszystkie warunki do zorganizowania wakacji doskonałych dla całej rodziny. Zabierz dzieci do Parku Narodowego Bory Tucholskie i wspólnie podziwiajcie niezliczone gatunki kolorowych ważek i zróżnicowane siedliska ptaków. Noclegi w domku letniskowym wykorzystaj też na wycieczkę do Bytowa. Lipiec to czas Wielkiego Turnieju Gryfa Pomorskiego, który odbywa się na zamku krzyżackim. Długie na dwa metry, średniowieczne miecze i wielkie topory oraz pokazy walk rycerskich w pełnym rynsztunku dostarczą wam wrażeń aż do podwieczorku.

Wycieczki w pobliżu

Rodzinne odkrywanie Pojezierza Bytowskiego

Rekowo znajduje się niedaleko Jeziora Duża Boruja i to od tego zbiornika warto rozpocząć rodzinne peregrynacje po Pojezierzu Bytowskim. Brzegi jeziora porastają przyjemne lasy i łąki, co tworzy wyśmienitą okazję do pikników na łonie natury. Na wschód od Rekowa znajdziesz podłużne Jezioro Kłączno o sporej powierzchni. To dobre miejsce na rodzinne grzybobranie. Twoi bliscy docenią smak porannej jajecznicy z podsmażanymi na masełku kapeluszami prawdziwków. Warto też odwiedzić Park Narodowy Bory Tucholskie, który zachwyca unikalną przyrodą i jest dobrą okazją do podpatrzenia życia zwierząt w ich naturalnym środowisku.

Nasi partnerzy to między innymi:

Booking.com Noclegi w Rekowie Casamundo Noclegi w Rekowie Interhome Noclegi w Rekowie TripAdvisor Noclegi w Rekowie Novasol Noclegi w Rekowie edom Noclegi w Rekowie HomeAway Noclegi w Rekowie BookApart.com Noclegi w Rekowie Noclegowo.pl Noclegi w Rekowie 9flats.com Noclegi w Rekowie HouseTrip Noclegi w Rekowie Belvilla Noclegi w Rekowie DanCenter Noclegi w Rekowie IdoSell Booking Noclegi w Rekowie Holiday Home Noclegi w Rekowie Inter Chalet Noclegi w Rekowie Only-apartments Noclegi w Rekowie Migoa Noclegi w Rekowie

Więcej miejscowości w okolicy