Noclegi, domy i apartamenty w Rawie Mazowieckiej

Porównano 4 dostępne noclegi, znalezione na 3 stronach rezerwacyjnych
Rawa Mazowiecka

Łatwo porównaj 4 obiektów noclegowych dostępnych w Rawie Mazowieckiej i wybierz swoje idealne miejsce. Wszystkie obiekty noclegowe są szybko porównywane przy pomocy naszego algorytmu, abyś zaoszczędził aż 10%.

Najczęściej wybierane udogodnienia w Rawie Mazowieckiej

  • Internet (3)
  • Garaż (3)
  • Dla niepalących (3)
  • Grill (3)
  • Klimatyzacja (2)
  • Ogród (2)
  • Bez pupila (2)
  • Przyjazny zwierzętom (1)
  • TV (1)
Dużo noclegów w Rawie Mazowieckiej jest przyjaznych zwierzętom, co sprawia, że jest to bardzo dobre miejsce dla właścicieli psów. Co więcej, przyjazne zwierzętom obiekty noclegowe w Rawie Mazowieckiej, kosztują przeciętnie 159 zł za noc. Możesz również sprawdzić przyjazne zwierzętom noclegi, które są położone blisko centrum. Kilka tego typu ofert w Rawie Mazowieckiej znajduje się w samym centrum miasta (do 2 km od centrum).

Pogoda i klimat w Rawie Mazowieckiej


-5°

-3°

-1°
14°
20°
23°
12°
26°
15°
25°
14°
20°
10°
13°


-2°
STY
LUT
MAR
KWI
MAJ
CZE
LIP
SIE
WRZ
PAŹ
LIS
GRU
- Liczba dni deszczowych

Sprawdź nasz wykres pogodowy by wybrać najbardziej odpowiedni miesiąc na swoje wakacje. Najwyższe średnie temperatury są w lipcu. Styczeń jest najchłodniejszym miesiącem, ze średnią minimalną temperaturą na poziomie -5°. Najbardziej deszczowym miesiącem roku jest lipiec. Natomiast najmniejszych opadów deszczu można spodziewać się w sierpniu.

Noclegi w Rawie Mazowieckiej

Rawa Mazowiecka – noclegi pośród przyrody Mazowsza

Dawne miasto królewskie Korony Królestwa Polskiego oraz była stolica Ziemi Rawskiej i ważny węzeł na trasie z Warszawy do Piotrkowa Trybunalskiego. Rawa Mazowiecka to wygodne noclegi na łonie natury. Domki letniskowe w niewielkiej odległości od Bolimowskiego Parku Krajobrazowego to wspaniała okazja na wędrówkę po lesie i inne aktywności na świeżym powietrzu.

Zobacz wszystkie oferty
Kultura i sztuka

Kulturalny wypoczynek w Rawie Mazowieckiej

Noclegi w Rawie Mazowieckiej to pierwszy krok to zapoznania się ofertą kulturalną miejscowości. A ta ma się czym pochwalić! Muzeum Ziemi Rawskiej w ruinach Zamku Książąt Mazowieckich pełni funkcję skansenu. Przekonasz się jak wyglądała i jakie było wyposażenie typowej rawskiej izby chłopskiej. W zamkowej baszcie zaprezentowano Salę Rycerską oraz ekspozycję zamków obronnych na Mazowszu Zachodnim. Warto odwiedzić miejscowy cmentarz żydowski, który jest świadectwem wspólnej historii narodu polskiego i żydowskiego. Spacer po mieście warto urozmaicić wizytą w Miejskim Domu Kultury, który jest sercem wydarzeń kulturalnych.

Atrakcje dla rodziny

Rawa Mazowiecka – wygodny wypoczynek dla rodzin z dziećmi

Bliskość Puszczy Bolimowskiej i sąsiedniej Puszczy Mariańskiej to okazja na rodzinne aktywności na świeżym powietrzu w otoczeniu dzikiej przyrody. Poznawanie leśnych sekretów w trakcie wędrówki lub jazdy na rowerze i pikniki w cieniu drzew to niezapomniane chwile zarówno dla najmłodszych, jak i ich rodziców. Alternatywą na leśne spacery jest bez wątpienia spływ kajakowy. Możesz go zorganizować na pobliskiej rzece Rawka, by wspólnie z rodziną podziwiać piękno i unikalność polskiej przyrody na obszarze rezerwatu Rawka.

Wycieczki w pobliżu

Osobliwości okolicy Rawy Mazowieckiej

Zalew Tatar to oferta sportów wodnych i aktywności na świeżym powietrzu najbliżej twojego domu wakacyjnego w Rawie Mazowieckiej. Czysta plaża i wygodne zejście do wody zachęcają do rodzinnego wypoczynku. Nieco dalej, pod Tomaszowem Mazowieckiem, możesz odkryć Niebieskie Źródła. To rzeka Pilica, na której powierzchni zaobserwujesz fascynujące refleksy – od barwy błękitnej po szmaragdową. Refleksy są efektem zjawisk krasowych, jakie zachodzą w korycie rzeki.

Nasi partnerzy to między innymi:

Booking.com Noclegi w Rawie Mazowieckiej Casamundo Noclegi w Rawie Mazowieckiej Interhome Noclegi w Rawie Mazowieckiej TripAdvisor Noclegi w Rawie Mazowieckiej Novasol Noclegi w Rawie Mazowieckiej edom Noclegi w Rawie Mazowieckiej HomeAway Noclegi w Rawie Mazowieckiej BookApart.com Noclegi w Rawie Mazowieckiej Noclegowo.pl Noclegi w Rawie Mazowieckiej 9flats.com Noclegi w Rawie Mazowieckiej HouseTrip Noclegi w Rawie Mazowieckiej Belvilla Noclegi w Rawie Mazowieckiej DanCenter Noclegi w Rawie Mazowieckiej IdoSell Booking Noclegi w Rawie Mazowieckiej Holiday Home Noclegi w Rawie Mazowieckiej Inter Chalet Noclegi w Rawie Mazowieckiej Only-apartments Noclegi w Rawie Mazowieckiej Migoa Noclegi w Rawie Mazowieckiej

Więcej miejscowości w okolicy