Noclegi i domki w Radomiu - HomeToGo base64Hash Noclegi i domki w Radomiu - HomeToGo

Noclegi i domki w Radomiu

Sprawdź 172 dostępne ofertyod 3 partnerów
Radom
Dowolne daty
Goście

Wybierz idealny nocleg

Cena za noc
Do 100 zł
100 zł - 199 zł
Od 200 zł
Typy obiektów
Apartament
Bed & Breakfast
Hostel
Odległość od centrum
Max. 1 km
Max. 2 km
Max. 5 km
Recenzje
Doskonała: 4,5+
Bardzo dobra: 4+
Dobra: 3,5+

Apartamenty i domy z kuchnią

Apartament Kuchnia Radom
114 zł za noc
Apartament ∙ 2 gości ∙ 1 sypialnia
5.0/5.0 „Znakomity“
(14 ocen)
Radom, Radom, Polska
Kuchnia
Więcej
Airbnb
Zobacz ofertę
Apartament Kuchnia Radom
105 zł za noc
Apartament ∙ 2 gości ∙ 1 sypialnia
5.0/5.0 „Znakomity“
(13 ocen)
Radom, Radom, Polska
Kuchnia
Więcej
Airbnb
Zobacz ofertę
Apartament Kuchnia Radom
176 zł za noc
Apartament ∙ 4 gości ∙ 1 sypialnia
5.0/5.0 „Znakomity“
(6 ocen)
Radom, Radom, Polska
Kuchnia
Więcej
Airbnb
Zobacz ofertę
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z wifi

Apartament wifi Radom
156 zł za noc
Apartament ∙ 4 gości ∙ 1 sypialnia
5.0/5.0 „Znakomity“
(45 ocen)
Radom, Radom, Polska
wifi
Więcej
Airbnb
Zobacz ofertę
Apartament wifi Radom
294 zł za noc
Apartament ∙ 7 gości ∙ 2 sypialnie
5.0/5.0 „Znakomity“
(23 ocen)
Radom, Radom, Polska
wifi
Więcej
Airbnb
Zobacz ofertę
Apartament wifi Radom
234 zł za noc
Apartament ∙ 5 gości ∙ 1 sypialnia
4.5/5.0 „Wybitny“
(10 ocen)
Radom, Radom, Polska
wifi
Więcej
Airbnb
Zobacz ofertę
Zobacz wszystkie oferty

Najczęściej wybierane udogodnienia w Radomiu

 • Dla niepalących (142)
 • Internet (135)
 • TV (130)
 • Klimatyzacja (66)
 • Zwierzę dozwolone (61)
 • Balkon/Patio (54)
 • Bez barier (48)
 • Kuchnia (45)
 • Ogród (33)
 • Pralka (31)
 • Sauna (27)
 • Grill (22)

Filtry są po to, aby jak najbardziej uprościć znalezienie pięknego obiektu w Radomiu. Możesz szybko porównać nocleg w Radomiu dostosowany do wybranych kryteriów, jeśli „z telewizją” lub „z internetem”, ponieważ oferty tutaj uwzględniają „z telewizją” lub „z internetem”. Zaplanuj swoją podróż z wyprzedzeniem, jeśli chcesz wynająć miejsce posiadające kominkiem lub chcesz wypocić się w saunie. Przeważnie jest tylko 3 noclegów „z kominkiem” i 3 „z sauną”.

Pogoda i klimat w Radomiu

max.
Min.

-5°
26 dni 26
max.
Min.

-3°
18 dni 18
max.
Min.

-1°
18 dni 18
max.
Min.
14°
17 dni 17
max.
Min.
20°
10°
17 dni 17
max.
Min.
23°
13°
14 dni 14
max.
Min.
25°
15°
17 dni 17
max.
Min.
25°
14°
12 dni 12
max.
Min.
19°
10°
16 dni 16
max.
Min.
13°
16 dni 16
max.
Min.

20 dni 20
max.
Min.

-1°
22 dni 22
STY
LUT
MAR
KWI
MAJ
CZE
LIP
SIE
WRZ
PAŹ
LIS
GRU
- Liczba dni deszczowych

Powyższy wykres przedstawia wykres pogodowy na cały rok w Radomiu. W lipcu, temperatura osiąga nawet powyżej 25°. Tymczasem, najchłodniejszym miesiącem jest styczeń. Sierpień jest miesiącem z najładniejszą pogodą, w którym jest tylko 12 dni deszczowych.

Radom to noclegi w nietypowym entourage'u

Leżący między Warszawą a Kielcami Radom raczej nie kojarzy się z typowo turystyczną destynacją. Dodatkowo wokół miasta narosło dość sporo stereotypów, które, jak zawsze, trudno wyeliminować ze społecznej świadomości. Tymczasem dziś Radom jest miastem niezwykle dynamicznym, rozwijającym się i ciekawym. Jego dogodne położenie, nieopodal Warszawy, dość blisko Gór Świętokrzyskich i z dogodną drogą wylotową na Lubelszczyznę sprzyja wycieczkom, a każdy podróżnik, który tu przyjedzie i zarezerwuje nocleg, nie pożałuje. Radom oferuje atrakcje dla wszystkich, niezależnie od wieku i preferencji.

Zobacz wszystkie oferty
Czego warto spróbować w Radomiu?

Kuchnia podyktowana darami z Puszczy Radomskiej – palce lizać!

Kuchnia regionu radomskiego tradycyjnie była dosyć skromna i w dużej części opierała się na owocach leśnych, ziołach i innych roślin dostępnych na łąkach i w lasach. Radom to również zagłębie ziół, jagód, leśnych grzybów, żurawiny, borówek i dzikiej róży. Kiedyś też bardzo popularne na bogatszych stołach było dzikie ptactwo: bażanty, przepiórki czy kuropatwy.

Autentyczna kuchnia radomska była raczej postna, a zamiast popularnych w innych częściach kraju skwarków w Radomiu dania okraszone były omastą z olejów tłoczonych na zimno, a olejarnie znajdowały się praktycznie w każdej wsi. Do Radomia warto przyjechać na pyszną, sytą zupę zarzuconą kaszą i kapustą dla zagęszczenia. Do smaku nadal dodaje się owoce albo grzyby, często używa się śmietany. W skład drugiego dania wchodzą zazwyczaj rośliny strączkowe i ziemniaki. Zresztą w Muzeum Wsi Radomskiej na początku października odbywa się właśnie wielkie Święto Ziemniaka. Warzywo to jest więc zdecydowanie bohaterem tego regionu.

Dokąd warto się wybrać, aby odkryć życie nocne w Radomiu?

Jak się bawić, to się bawić! (i tylko w Radomiu)

W Radomiu życie nocne dosłownie kwitnie, a miejsc do zabawy i tańca na pewno nie zabraknie, zwłaszcza w weekendy. Właśnie wtedy warto więc zarezerwować noclegi w mieście. Radom może pochwalić się kilkoma ciekawymi klubami, które nierzadko są znane nie tylko w regionie, ale nawet w całej Polsce. Największą przestrzenią do tańca cieszy się klub STREFA G2. Jednocześnie może w nim imprezować nawet do tysiąca osób. Klub słynie z organizowania interesujących i często spektakularnych wydarzeń, imprez okolicznościowych, bankietów i koncertów. Ponadto znajduje się tu także kręgielnia oraz bilard.

Obecnie za najmodniejszy klub w mieście uważa się LEMON Sound Gallery. Hasło przewodnie tego miejsca brzmi "Enjoy the music!" I rzeczywiście jest to miejsce wprost stworzone dla fanów muzyki klubowej, którzy potrafią docenić dobrą jakość dźwięku i ciekawy wystrój. W to miejsce aż chce się wracać, a Radom oferuje noclegi również w samym centrum, skąd do Lemona będzie dzielić nas zaledwie krótki spacer. To doskonała okazja, aby zobaczyć Starówkę nocą, która, choć niewielka, jest niezwykle urokliwa.

Jakie są najciekawsze lokalne atrakcje w Radomiu?

Jeden z najciekawszych skansenów w Polsce

Chodzi rzecz jasna o ogromne i interesujące Muzeum Wsi Radomskiej, które, co ciekawe, funkcjonuje w rytmie roku obrzędowego. Jest to więc gratka nie tylko dla wielbicieli dawnej architektury czy historyków, ale również osób zainteresowanych etnografią. Obchody Niedzieli Palmowej łączą na przykład przeżycia duchowe podczas uroczystej mszy świętej z wielobarwnym kiermaszem wielkanocnym i pochodem z palmami. Natomiast podczas Święta Chleba, czyli w pierwszą niedzielę września, można przekonać się, że rzemiosło piekarza wcale nie jest prostym zajęciem. Inne celebrowane dni i obrzędy przejścia to Pierwszy Dzień Wiosny i topienie Marzanny, Dzień Dziecka oraz jesienne, wspomniane Święto Ziemniaka.

Muzeum prowadzi również szeroko rozpowszechnioną i różnorodną działalność edukacyjną, organizując liczne wydarzenia i festyny, podczas których uczestnicy mogą brać udział w interaktywnych warsztatach edukacyjnych, formować bułki i chleb czy ubijać masło w maselnicy albo lepić garnki. Z pewnością nie zabraknie tu atrakcji, a Radom i noclegi w domkach wakacyjnych mogą okazać się za krótkim czasem, aby wszystkiego spróbować i doświadczyć.

Jakie są najlepsze wydarzenia i festiwale w Radomiu?

Rezerwuj domki – Radom to wiele ciekawych imprez

Radom Air Show to znana w całym kraju cykliczna impreza organizowana raz na dwa lata na terenie lotniska Sadków w Radomiu. Impreza ta łączy pokazy statków powietrznych z wystawą sprzętu wojskowego oraz licznymi ekspozycjami i prezentacjami różnych przedsiębiorstw z branży lotniczej.

Impreza odbywa się pod patronatem Dowództwa Sił Powietrznych. Pierwszy event tego typu miał miejsce w 1991 roku na poznańskim lotnisku Ławica. Następnie dwa razy Air Show odbyło się w porcie lotniczym w Dęblinie. Później zdecydowano o przeniesieniu imprezy do Radomia i pierwsze pokazy odbyły się w Sadkowie w 2000 roku. Głównym celem Air Show jest zaprezentowanie możliwości polskiego i zagranicznego lotniczego sprzętu wojskowego szerszej publiczności. Okazało się to strzałem w dziesiątkę, gdyż, jak się okazuje, w Radomiu i w okolicy jest wielu fanów tego typu atrakcji. Impreza więc cieszy się dużym powodzeniem i warto się na nią wybrać.

Ile kosztują noclegi w Radomiu?

Hotele i Apartamenty w Radomiu zazwyczaj kosztują 97 zł za noc.

Jakie udogodnienia są najpopularniejsze dla domków wakacyjnych w Radomiu?

Dużym zainteresowaniem w Radomiu cieszą się domy i apartamenty wakacyjne z internetem, z telewizją oraz z możliwością zabrania czworonoga.

Ile noclegów i domów wakacyjnych znajdę w Radomiu?

Odkryj 172 domów wakacyjnych i apartamentów w Radomiu.

Czy w Radomiu znajdę noclegi przyjazne zwierzętom?

Jeśli podróżujesz z psem w Radomiu, w 38% domów i apartamentów wakacyjnych zwierzęta są dozwolone.

Jaki jest najlepszy moment na podróż do lokalizacji Radom?

Jeśli rezerwujesz nocleg w Radomiu, weź pod uwagę, że styczeń to zazwyczaj najbardziej deszczowy miesiąc, natomiast sierpień jest zazwyczaj najsuchszy.

Zbieramy oferty tysięcy partnerów, w tym:

Booking.com Noclegi w Radomiu Casamundo Noclegi w Radomiu Interhome Noclegi w Radomiu Airbnb Noclegi w Radomiu TripAdvisor Noclegi w Radomiu Novasol Noclegi w Radomiu edom Noclegi w Radomiu HomeAway Noclegi w Radomiu BookApart.com Noclegi w Radomiu Noclegowo.pl Noclegi w Radomiu 9flats.com Noclegi w Radomiu HouseTrip Noclegi w Radomiu Belvilla Noclegi w Radomiu DanCenter Noclegi w Radomiu IdoSell Booking Noclegi w Radomiu Holiday Home Noclegi w Radomiu Inter Chalet Noclegi w Radomiu Only-apartments Noclegi w Radomiu Migoa Noclegi w Radomiu

Więcej miejscowości w okolicy

Topowe podróżnicze inspiracje

Odkryj inne podróżnicze inspiracje

image-tag