Noclegi, domy i apartamenty w Pyrzycach

Porównano 1 dostępny nocleg, znalezione na 1 stronie rezerwacyjnej
Pyrzyce
Przyjazd
2 gości

1 fantastycznych obiektów noclegowych od 1 partnerów możesz porównać w Pyrzycach nawet od 141 zł za noc. Korzystając z porównywarki HomeToGo masz możliwość łatwo przeszukać i porównać ceny każdego obiektu noclegowego na różnych portalach partnerskich, aby odkryć najlepszą ofertę i oszczędzić nawet 10%.

Najczęściej wybierane udogodnienia w Pyrzycach

  • Zwierzę dozwolone (1)
  • TV (1)
  • Kuchnia (1)
  • Internet (1)
  • Garaż (1)
Użytkownicy poszukujący domów lub apartamentów przyjaznych zwierzętom, będą zachwyceni wybierając nocleg w Pyrzycach, ponieważ bardzo dużo obiektów tutaj jest przyjaznych zwierzętom. Przyjazne zwierzętom obiekty noclegowe w Pyrzycach kosztują przeciętnie 138 zł za dzień. Kilka przyjaznych zwierzętom ofert (0%) jest położonych mniej niż 2 km od centrum miasta.

Pogoda i klimat w Pyrzycach


-4°

-3°

-1°
11°
17°
20°
11°
22°
13°
22°
13°
17°
12°


STY
LUT
MAR
KWI
MAJ
CZE
LIP
SIE
WRZ
PAŹ
LIS
GRU
- Liczba dni deszczowych

Sprawdź wykres pogodowy w Pyrzycach. Lipiec jest najgorętszym miesiącem w Pyrzycach ze średnią temperaturą 22°. Styczeń jest najchłodniejszym miesiącem, ze średnią minimalną temperaturą na poziomie -4°. Najbardziej deszczowym miesiącem roku jest styczeń. Natomiast najmniejszych opadów deszczu można spodziewać się w sierpniu.

Noclegi w Pyrzycach

Pyrzyce, czyli noclegi w sąsiedztwie baszty księżniczki

Pyrzyce są położone w województwie zachodniopomorskim, w niewielkiej odległości od Szczecina. Podobnie jak w przypadku stolicy regionu, Pyrzyce to okazja na nocleg wśród dawnych, ceglanych zabudowań i poniemieckich budynków, które zachowały się do chwili obecnej. Jeśli więc chcesz poczuć niesamowitą atmosferę z potężnymi zamkami i fortyfikacjami w tle, warto zanurzyć się w tę niecodzienną rzeczywistość.

Zobacz wszystkie oferty
Kultura i sztuka

Zabytki sakralne i nie tylko

Pyrzyce to baza na nocleg szczególnie dla amatorów sztuki sakralnej. Najsłynniejszym z nich jest Kaplica św. Ducha, która jest kaplicą przyszpitalną. Choć w czasie wojen była zniszczona, w latach 50. odbudowano ją, a następnie zaadoptowano jako... siedzibę biblioteki.

Kolejnym budynkiem wartym uwagi jest kościół pod wezwaniem Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, dawniej kościół św. Maurycego. Pochodzi on już z XIV wieku, a jego dzieje, naznaczone pożarami, zniszczeniami i remontami, są burzliwe.

Jeszcze inną ciekawostką, jaką mogą pochwalić się Pyrzyce, jest pewna baszta. Nocleg w jej pobliżu pozwoli nam zobaczyć wieżę, w której, według legendy, przebywała Śpiąca Królewna. Ze względu na zabudowę miejską, Pyrzyce bywają porównywane do francuskiego Carcassonne.

Atrakcje dla rodziny

Dzieci też nie będą się nudzić

Można też z powodzeniem wybrać Pyrzyce jako miejsce na nocleg dla całej rodziny. Wtedy najlepiej zatrzymać się tu na kilka dni i pozwiedzać okoliczne miasteczka choćby Brzesko, szczególnie na dwóch kółkach. Trasy są dość płaskie, dobrze utrzymane, a przy tym widokowe. Nie ma lepszej opcji spędzenia sobotniego popołudnia niż rodzinny piknik na łonie natury.

Wycieczki w pobliżu

Co jeszcze cię czeka?

Nie tylko Pyrzyce to komfortowy nocleg i interesujące zabudowania, ale także okolica jest bogata w godne uwagi obiekty. Jednym z nich jest dworek w Krzemlinie, który został wzniesiony w XVIII wieku przez ród von Bellingów.

Warto zauważyć charakterystyczne sklepienia kolebkowe i krzyżowe. Całość zwieńczona jest wysokim, mansardowym dachem o klasycystycznej formie. Cała budowla charakteryzuje się niespotykaną spójnością architektoniczną, co jest zjawiskiem dość rzadko spotykanym. Wynika to między innymi z tego, że dwór nie został zniszczony w czasie wojen.

Nasi partnerzy to między innymi:

Booking.com Noclegi w Pyrzycach Casamundo Noclegi w Pyrzycach Interhome Noclegi w Pyrzycach Airbnb Noclegi w Pyrzycach TripAdvisor Noclegi w Pyrzycach Novasol Noclegi w Pyrzycach edom Noclegi w Pyrzycach HomeAway Noclegi w Pyrzycach BookApart.com Noclegi w Pyrzycach Noclegowo.pl Noclegi w Pyrzycach 9flats.com Noclegi w Pyrzycach HouseTrip Noclegi w Pyrzycach Belvilla Noclegi w Pyrzycach DanCenter Noclegi w Pyrzycach IdoSell Booking Noclegi w Pyrzycach Holiday Home Noclegi w Pyrzycach Inter Chalet Noclegi w Pyrzycach Only-apartments Noclegi w Pyrzycach Migoa Noclegi w Pyrzycach

Więcej miejscowości w okolicy