Noclegi w Pyrzycach - HomeToGo base64Hash Noclegi w Pyrzycach - HomeToGo

Noclegi w Pyrzycach

Sprawdź 15 dostępnych ofert
Pyrzyce
Dowolne daty
Goście
Pomoc Ukrainie - Źródła na temat szukania i oferowania schronienia Dowiedz się więcej

Wybierz idealny nocleg

Cena za noc
Do 500 zł
500 zł - 999 zł
Od 1.000 zł
Odległość od centrum
Max. 1 km
Max. 2 km
Max. 5 km
Recenzje
Doskonała: 4,5+
Bardzo dobra: 4+
Dobra: 3,5+

Pyrzyce, czyli noclegi w sąsiedztwie baszty księżniczki

Pyrzyce są położone w województwie zachodniopomorskim, w niewielkiej odległości od Szczecina. Podobnie jak w przypadku stolicy regionu, Pyrzyce to okazja na nocleg wśród dawnych, ceglanych zabudowań i poniemieckich budynków, które zachowały się do chwili obecnej. Jeśli więc chcesz poczuć niesamowitą atmosferę z potężnymi zamkami i fortyfikacjami w tle, warto zanurzyć się w tę niecodzienną rzeczywistość.

Zobacz wszystkie oferty

Najczęściej wybierane udogodnienia w Pyrzycach

  • TV (1)
  • Kuchnia (1)
  • Pralka (1)

Użytkownicy poszukujący domów lub apartamentów przyjaznych zwierzętom, będą zachwyceni wybierając nocleg w Pyrzycach, ponieważ bardzo dużo obiektów tutaj jest przyjaznych zwierzętom. Przyjazne zwierzętom obiekty noclegowe w Pyrzycach kosztują przeciętnie 0 zł za dzień. Kilka przyjaznych zwierzętom ofert (0%) jest położonych mniej niż 2 km od centrum miasta.

Pogoda i klimat w Pyrzycach

max.
Min.

-4°
21 dni 21
max.
Min.

-3°
15 dni 15
max.
Min.

-1°
18 dni 18
max.
Min.
11°
15 dni 15
max.
Min.
17°
13 dni 13
max.
Min.
20°
11°
16 dni 16
max.
Min.
22°
13°
16 dni 16
max.
Min.
22°
13°
12 dni 12
max.
Min.
17°
15 dni 15
max.
Min.
12°
16 dni 16
max.
Min.

18 dni 18
max.
Min.

21 dni 21
STY
LUT
MAR
KWI
MAJ
CZE
LIP
SIE
WRZ
PAŹ
LIS
GRU
- Liczba dni deszczowych

Sprawdź wykres pogodowy w Pyrzycach. Lipiec jest najgorętszym miesiącem w Pyrzycach ze średnią temperaturą 22°. Styczeń jest najchłodniejszym miesiącem, ze średnią minimalną temperaturą na poziomie -4°. Najbardziej deszczowym miesiącem roku jest styczeń. Natomiast najmniejszych opadów deszczu można spodziewać się w sierpniu.

7-dniowa prognoza pogody w Pyrzycach

pt., 24 mar
14°

90%

1 h

21 km/h

sob., 25 mar
12°

90%

2 h

20 km/h

niedz., 26 mar
10°

90%

4 h

17 km/h

pon., 27 mar

90%

1 h

18 km/h

wt., 28 mar
-1°

35%

1 h

31 km/h

śr., 29 mar
-2°

20%

1 h

18 km/h

czw., 30 mar
-1°

0%

8 h

8 km/h

Jakie są najlepsze miejsca, aby poznać lokalną kulturę i sztukę w Pyrzycach?

Zabytki sakralne i nie tylko

Pyrzyce to baza na nocleg szczególnie dla amatorów sztuki sakralnej. Najsłynniejszym z nich jest Kaplica św. Ducha, która jest kaplicą przyszpitalną. Choć w czasie wojen była zniszczona, w latach 50. odbudowano ją, a następnie zaadoptowano jako... siedzibę biblioteki.

Kolejnym budynkiem wartym uwagi jest kościół pod wezwaniem Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, dawniej kościół św. Maurycego. Pochodzi on już z XIV wieku, a jego dzieje, naznaczone pożarami, zniszczeniami i remontami, są burzliwe.

Jeszcze inną ciekawostką, jaką mogą pochwalić się Pyrzyce, jest pewna baszta. Nocleg w jej pobliżu pozwoli nam zobaczyć wieżę, w której, według legendy, przebywała Śpiąca Królewna. Ze względu na zabudowę miejską, Pyrzyce bywają porównywane do francuskiego Carcassonne.

Jakie są najlpesze atrakcje dla rodzin z dziećmi w Pyrzycach?

Dzieci też nie będą się nudzić

Można też z powodzeniem wybrać Pyrzyce jako miejsce na nocleg dla całej rodziny. Wtedy najlepiej zatrzymać się tu na kilka dni i pozwiedzać okoliczne miasteczka choćby Brzesko, szczególnie na dwóch kółkach. Trasy są dość płaskie, dobrze utrzymane, a przy tym widokowe. Nie ma lepszej opcji spędzenia sobotniego popołudnia niż rodzinny piknik na łonie natury.

Jakie są najciekawsze lokalne atrakcje w Pyrzycach?

Co jeszcze cię czeka?

Nie tylko Pyrzyce to komfortowy nocleg i interesujące zabudowania, ale także okolica jest bogata w godne uwagi obiekty. Jednym z nich jest dworek w Krzemlinie, który został wzniesiony w XVIII wieku przez ród von Bellingów.

Warto zauważyć charakterystyczne sklepienia kolebkowe i krzyżowe. Całość zwieńczona jest wysokim, mansardowym dachem o klasycystycznej formie. Cała budowla charakteryzuje się niespotykaną spójnością architektoniczną, co jest zjawiskiem dość rzadko spotykanym. Wynika to między innymi z tego, że dwór nie został zniszczony w czasie wojen.

Najczęściej zadawane pytania

Ile kosztują noclegi w Pyrzycach?

Domy i apartamenty wakacyjne w Pyrzycach kosztują średnio 75 zł za noc.

Jakie udogodnienia są najpopularniejsze dla domków wakacyjnych w Pyrzycach?

Jeśli planujesz rezerwację noclegu w Pyrzycach, najczęstsze udogodnienia, których inni szukają to oferty telewizory, kuchnie lub pralki.

Jaki jest najlepszy moment na podróż do lokalizacji Pyrzyce?

Lipiec i sierpień są zazwyczaj najcieplejszymi miesiącami w Pyrzycach z temperaturą około 22 °C. Styczeń i luty w Pyrzycach są miesiącami najchłodniejszymi ze średnią temperaturą -4 °C.

Zbieramy oferty tysięcy partnerów, w tym:

Booking.com Noclegi w Pyrzycach Casamundo Noclegi w Pyrzycach Interhome Noclegi w Pyrzycach TripAdvisor Noclegi w Pyrzycach Novasol Noclegi w Pyrzycach edom Noclegi w Pyrzycach HomeAway Noclegi w Pyrzycach BookApart.com Noclegi w Pyrzycach HouseTrip Noclegi w Pyrzycach Belvilla Noclegi w Pyrzycach DanCenter Noclegi w Pyrzycach IdoSell Booking Noclegi w Pyrzycach Holiday Home Noclegi w Pyrzycach Inter Chalet Noclegi w Pyrzycach Only-apartments Noclegi w Pyrzycach Migoa Noclegi w Pyrzycach

Więcej miejsc na urlop w okolicy

Najlepsze podróżnicze inspiracje

Poznaj inne pomysły na podróże

image-tag