Noclegi, domy i apartamenty w Pyrzycach

Porównano 5 dostępnych noclegów, znalezione na 2 stronach rezerwacyjnych
Pyrzyce

5 fantastycznych obiektów noclegowych od 2 partnerów możesz porównać w Pyrzycach nawet od 91 zł za noc. Korzystając z porównywarki HomeToGo masz możliwość łatwo przeszukać i porównać ceny każdego obiektu noclegowego na różnych portalach partnerskich, aby odkryć najlepszą ofertę i oszczędzić nawet 10%.

Polecane noclegi w Pyrzycach

Zarezerwuj nocleg w Pyrzycach: od 91 zł za noc

Apartament ∙ 4 gości ∙ 1 sypialnia
Laskowice, Województwo Pomorskie, Polska
od 80 zł
Booking.com
4,7
Zobacz ofertę
Apartament ∙ 6 gości ∙ 2 sypialnie
Hel, Półwysep Helski, Polska
od 80 zł
Booking.com
4,1
Zobacz ofertę
Apartament ∙ 6 gości
Chłapowo, Województwo Pomorskie, Polska
od 121 zł
Booking.com
4,2
Zobacz ofertę
Apartament ∙ 4 gości ∙ 1 sypialnia
od 380 zł
Booking.com
4,2
Zobacz ofertę
Zobacz wszystkie oferty

Obiekty z balkonem

Apartament ∙ 3 gości ∙ 1 sypialnia
Gdańsk Starówka, Gdańsk, Polska
od 256 zł
Booking.com
4,6
Zobacz ofertę
Apartament ∙ 4 gości ∙ 1 sypialnia
Jastarnia, Półwysep Helski, Polska
od 171 zł
Booking.com
4,8
Zobacz ofertę
Apartament ∙ 6 gości ∙ 1 sypialnia
Przymorze, Gdańsk, Polska
od 169 zł
Booking.com
4,1
Zobacz ofertę
Zobacz wszystkie oferty

Domy i apartamenty z basenem

Apartament ∙ 6 gości ∙ 1 sypialnia
od 295 zł
Booking.com
4,6
Zobacz ofertę
Apartament ∙ 12 gości ∙ 3 sypialnie
od 247 zł
Booking.com
4,6
Zobacz ofertę
Pokój ∙ 4 gości ∙ 1 sypialnia
od 120 zł
Booking.com
4,7
Zobacz ofertę
Zobacz wszystkie oferty

Domy i apartamenty z kominkiem

-17%
Dom ∙ 4 gości ∙ 2 sypialnie
Kościerska Huta, Województwo Pomorskie, Polska
od 255 zł 307 zł
Booking.com
4,0
Zobacz ofertę
Apartament ∙ 5 gości ∙ 1 sypialnia
od 123 zł
Booking.com
4,9
Zobacz ofertę
Pokój ∙ 5 gości ∙ 1 sypialnia
Żukowo, Województwo Pomorskie, Polska
od 140 zł
Booking.com
4,1
Zobacz ofertę
Zobacz wszystkie oferty

Najczęściej wybierane udogodnienia w Pyrzycach

 • TV (5)
 • Internet (5)
 • 1 zwierzę dozwolone (5)
 • Balkon/Patio (4)
 • Garaż (4)
 • Dla niepalących (4)
 • Grill (4)
 • Ogród (4)
 • Kuchnia (3)
 • Basen (1)
 • Pralka (1)
 • Kominek (1)
Użytkownicy poszukujący domów lub apartamentów przyjaznych zwierzętom, będą zachwyceni wybierając nocleg w Pyrzycach, ponieważ bardzo dużo obiektów tutaj jest przyjaznych zwierzętom. Przyjazne zwierzętom obiekty noclegowe w Pyrzycach kosztują przeciętnie 367 zł za dzień. Kilka przyjaznych zwierzętom ofert (0%) jest położonych mniej niż 2 km od centrum miasta.

Pogoda i klimat w Pyrzycach


-4°

-3°

-1°
11°
17°
20°
11°
22°
13°
22°
13°
17°
12°


STY
LUT
MAR
KWI
MAJ
CZE
LIP
SIE
WRZ
PAŹ
LIS
GRU
- Liczba dni deszczowych

Sprawdź wykres pogodowy w Pyrzycach. Lipiec jest najgorętszym miesiącem w Pyrzycach ze średnią temperaturą 22°. Styczeń jest najchłodniejszym miesiącem, ze średnią minimalną temperaturą na poziomie -4°. Najbardziej deszczowym miesiącem roku jest lipiec. Natomiast najmniejszych opadów deszczu można spodziewać się w sierpniu.

Noclegi w Pyrzycach

Pyrzyce, czyli noclegi w sąsiedztwie baszty księżniczki

Pyrzyce są położone w województwie zachodniopomorskim, w niewielkiej odległości od Szczecina. Podobnie jak w przypadku stolicy regionu, Pyrzyce to okazja na nocleg wśród dawnych, ceglanych zabudowań i poniemieckich budynków, które zachowały się do chwili obecnej. Jeśli więc chcesz poczuć niesamowitą atmosferę z potężnymi zamkami i fortyfikacjami w tle, warto zanurzyć się w tę niecodzienną rzeczywistość.

Zobacz wszystkie oferty
Kultura i sztuka

Zabytki sakralne i nie tylko

Pyrzyce to baza na nocleg szczególnie dla amatorów sztuki sakralnej. Najsłynniejszym z nich jest Kaplica św. Ducha, która jest kaplicą przyszpitalną. Choć w czasie wojen była zniszczona, w latach 50. odbudowano ją, a następnie zaadoptowano jako... siedzibę biblioteki.

Kolejnym budynkiem wartym uwagi jest kościół pod wezwaniem Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, dawniej kościół św. Maurycego. Pochodzi on już z XIV wieku, a jego dzieje, naznaczone pożarami, zniszczeniami i remontami, są burzliwe.

Jeszcze inną ciekawostką, jaką mogą pochwalić się Pyrzyce, jest pewna baszta. Nocleg w jej pobliżu pozwoli nam zobaczyć wieżę, w której, według legendy, przebywała Śpiąca Królewna. Ze względu na zabudowę miejską, Pyrzyce bywają porównywane do francuskiego Carcassonne.

Atrakcje dla rodziny

Dzieci też nie będą się nudzić

Można też z powodzeniem wybrać Pyrzyce jako miejsce na nocleg dla całej rodziny. Wtedy najlepiej zatrzymać się tu na kilka dni i pozwiedzać okoliczne miasteczka choćby Brzesko, szczególnie na dwóch kółkach. Trasy są dość płaskie, dobrze utrzymane, a przy tym widokowe. Nie ma lepszej opcji spędzenia sobotniego popołudnia niż rodzinny piknik na łonie natury.

Wycieczki w pobliżu

Co jeszcze cię czeka?

Nie tylko Pyrzyce to komfortowy nocleg i interesujące zabudowania, ale także okolica jest bogata w godne uwagi obiekty. Jednym z nich jest dworek w Krzemlinie, który został wzniesiony w XVIII wieku przez ród von Bellingów.

Warto zauważyć charakterystyczne sklepienia kolebkowe i krzyżowe. Całość zwieńczona jest wysokim, mansardowym dachem o klasycystycznej formie. Cała budowla charakteryzuje się niespotykaną spójnością architektoniczną, co jest zjawiskiem dość rzadko spotykanym. Wynika to między innymi z tego, że dwór nie został zniszczony w czasie wojen.

Nasi partnerzy to między innymi:

Booking.com Noclegi w Pyrzycach Casamundo Noclegi w Pyrzycach Interhome Noclegi w Pyrzycach TripAdvisor Noclegi w Pyrzycach Novasol Noclegi w Pyrzycach edom Noclegi w Pyrzycach HomeAway Noclegi w Pyrzycach BookApart.com Noclegi w Pyrzycach Noclegowo.pl Noclegi w Pyrzycach 9flats.com Noclegi w Pyrzycach HouseTrip Noclegi w Pyrzycach Belvilla Noclegi w Pyrzycach DanCenter Noclegi w Pyrzycach IdoSell Booking Noclegi w Pyrzycach Holiday Home Noclegi w Pyrzycach Inter Chalet Noclegi w Pyrzycach Only-apartments Noclegi w Pyrzycach Migoa Noclegi w Pyrzycach

Więcej miejscowości w okolicy