Przywidz narty - HomeToGo base64Hash Przywidz narty - HomeToGo

Przywidz narty

Przywidz
Dowolne daty
Goście

Wybierz idealny nocleg

Cena za noc
Do 100 zł
100 zł - 199 zł
Od 200 zł
Recenzje
Doskonała: 4,5+
Bardzo dobra: 4+
Dobra: 3,5+

Narty w Przywidzu - Najlepsze kierunki:

Zaplanuj swój idealny wyjazd na narty – Przywidz jest ciekawą i oryginalną destynacją

Narty na Kaszubach? Dlaczego nie! Przywidz jest malowniczą miejscowością położoną niedaleko Trójmiasta. Jego głównym walorem jest niezwykle urokliwe położenie w otoczeniu lasów i jezior. Wśród tak przepięknej aury i szaty roślinnej można zaplanować oryginalny wyjazd na narty i cieszyć się białym szaleństwem na Pomorzu!

Przywidz, czyli narty i śnieżna zabawa w nieoczywistych plenerach

Niezwykłe, polodowcowe ukształtowanie terenu sprawiło, że miejscowe stoki są idealne dla początkujących narciarzy oraz rodzin z dziećmi, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z nartami. To także znakomite miejsce na odpoczynek, jeśli nie przepadasz za zatłoczonymi, górskimi kurortami. Przywidz spodoba się też tym osobom, które cenią sobie miejsca niecodzienne i nie boją się zejść z utartego szlaku.

 • Ośrodek narciarski w Zielonej Bramie

  to jeden stok główny o długości 800 metrów wyposażony w dwa wyciągi orczykowe. Stok jest w razie potrzeby sztucznie dośnieżany, ratrakowany oraz oświetlony. Na miejscu znajdują się wypożyczalnię nart i snowboardów wraz z serwisem oraz szkoły narciarskie i snowboardowe. Na chętnych czekają też inne atrakcje, takie jak snowpark i snowtubing, czyli tor do zjazdu na dętkach.

 • Ośrodek Narciarski w Trzepowie

  daje narciarzom do dyspozycji dwa nowoczesne wyciągi orczykowe o długości 300 metrów oraz wyciąg dla początkujących o długości 100 metrów. W sezonie stok jest sztucznie naśnieżany i znakomicie oświetlony. Istnieje też możliwość pożyczenia sprzętu sportowego wraz z profesjonalnym serwisem na miejscu.

 • Stacja Rodzinka

  w Przywidzu jest autorskim pomysłem szkoły Paul Ski oraz Centrum Sportu i Rekreacji w Przywidzu. Na specjalnie ogrodzonym terenie znajdują się wyciągi szkoleniowe, nowoczesny plac zabaw oraz przygotowane trasy do slalomu dla początkujących i nieco bardziej zaawansowanych miłośników sportów zimowych. To znakomite miejsce do rekreacji i bezpiecznej zabawy dla całej rodziny.

Narty w Przywidzu - Najlepsze oferty

Apartament Przywidz
147 zł za noc
Apartament ∙ 2 gości ∙ 1 sypialnia
Przywidz, gdański, Polska
Więcej
Novasol
Zobacz ofertę
Apartament Przywidz
217 zł za noc
Apartament ∙ 4 gości ∙ 1 sypialnia
Przywidz, gdański, Polska
Więcej
Novasol
Zobacz ofertę

Przywidz, czyli narty i doskonałe Après-ski

Ośrodek w Przywidzu to unikalne miejsce dla całej rodziny, a ilość proponowanych możliwości spędzenia wolnego czasu przyprawia o zawrót głowy. Możesz więc być pewny, że nie będsz się nudzić. To świetne miejsce dla wszystkich osób, które uważają, że najlepszy jest aktywny wypoczynek, a uprawianie sportów jest ważnym elementem wakacji. Jeśli więc nie narty czy snowboard, to co?

 • Klub Jeździecki Zielona Brama

  posiada prestiżowy certyfikat Polskiego Związku Jeździeckiego II Kategorii. W stadninie są prowadzone profesjonalne szkolenia oraz egzaminy na liczne odznaki jeździeckie. Duże i nowoczesne zaplecze szkoleniowo-treningowe obejmuje dwie stajnie, siodlarnię, pomieszczenia socjalne oraz krytą ujeżdżalnię.

 • Niedzielny Festyn Kulinarny

  to cykliczne wydarzenie odbywające się przez cały rok w każdą niedzielę w restauracji Kozi Gród, która słynie na całą okolicę z używania najlepszej jakości składników i doskonałej polskiej oraz kaszubskiej kuchni. W każdą niedzielę można samodzielnie skosztować w Kozim Grodzie smakołyków od miejscowych gospodarzy w formule "all you can eat".

 • Dolina Miodu w Borowinie

  koło Trzepowa zaprasza na prozdrowotne spotkania z naturą w formie uloterapii, czyli inhalacji miodnych!

Narty w Przywidzu - Polecane noclegi

Bed & Breakfast Przywidz
465 zł za noc
Bed & Breakfast ∙ 2 gości ∙ 1 sypialnia
4.7/5.0 „Wybitny“
(3 ocen)
Przywidz, gdański, Polska
Więcej
Expedia
Zobacz ofertę

Przywidz - Inspiracje

Najlepsze pomysły na urlop w Przywidzu

Odkryj inne podróżnicze inspiracje

image-tag