Noclegi w Przemyślu

Porównano 86 dostępnych noclegów, znalezionych na 5 stronach rezerwacyjnych
Przemyśl
Dowolne daty
2 gości

Wybierz idealny nocleg

Cena za noc
Do 100 zł
100 zł - 199 zł
Od 200 zł
Typy obiektów
Apartament
Pokój
Hostel
Recenzje
Doskonała: 4,5+
Bardzo dobra: 4+
Dobra: 3,5+

Obiekty przyjazne zwierzętom

Pokój Przyjazny zwierzętom Przemyśl
Przyjazny zwierzętom
Pokój ∙ 2 gości ∙ 1 sypialnia
Przemyśl, Przemyśl, Polska
od 151 zł
Airbnb
5,0
Zobacz ofertę
Pokój Przyjazny zwierzętom Przemyśl
Przyjazny zwierzętom
Pokój ∙ 4 gości ∙ 1 sypialnia
Przemyśl, Przemyśl, Polska
od 137 zł
Airbnb
5,0
Zobacz ofertę
Pokój Przyjazny zwierzętom Przemyśl
Przyjazny zwierzętom
Pokój ∙ 16 gości ∙ 7 sypialni
Przemyśl, Przemyśl, Polska
od 93 zł
Airbnb
4,7
Zobacz ofertę
Zobacz wszystkie oferty

Najczęściej wybierane udogodnienia w Przemyślu

 • Internet (68)
 • Dla niepalących (67)
 • TV (61)
 • Garaż (54)
 • Kuchnia (51)
 • Klimatyzacja (43)
 • Mikrofalówka (28)
 • Pralka (26)
 • Balkon/Patio (21)
 • Zwierzę dozwolone (15)
 • Łóżeczko (13)
 • Zmywarka (11)

Podróżni szukający obiektów przyjaznych zwierzętom, będą zachwyceni wybierając nocleg w Przemyślu, gdyż dużo obiektów noclegowych w tym miejscu jest przyjaznych zwierzętom. Najbardziej przyjaznym zwierzętom typem zakwaterowania w Przemyślu są apartamenty. Co więcej, średnio kosztują one 169 zł za noc. Możesz również porównać różne rodzaje zakwaterowania, jeśli preferujesz być blisko centrum miasta, gdyż kilka obiektów noclegowych w promieniu do 2 km od centrum miasta akceptuje czworonogi.

Pogoda i klimat w Przemyślu


-5°

-2°

14°
19°
23°
12°
26°
13°
26°
13°
20°
13°


-2°
STY
LUT
MAR
KWI
MAJ
CZE
LIP
SIE
WRZ
PAŹ
LIS
GRU
- Liczba dni deszczowych

Powyżej przedstawione są warunki pogodowe panujące w Przemyślu przez cały rok. Lipiec jest najgorętszym miesiącem w Przemyślu ze średnią temperaturą 26°. Styczeń jest najchłodniejszym miesiącem, ze średnią minimalną temperaturą na poziomie -5°. Najbardziej deszczowym miesiącem roku jest styczeń. Natomiast najmniejszych opadów deszczu można spodziewać się w sierpniu.

Noclegi na twoje wakacje w Przemyślu

Podróżni preferujący apartamenty w Przemyślu znajdą wiele możliwości, dlatego że ten rodzaj noclegu to najczęstszy rodzaj obiektu w tym miejscu. Poza tym, te obiekty zazwyczaj mają 38 m² i trzeba na nie przeznaczyć 212 zł za dobę. Warto również wiedzieć, że te noclegi są świetne dla par i małych grup, ponieważ tyle gości mogą przyjąć apartamenty w Przemyślu. Jeśli poszukujesz innego typu zakwaterowania, możesz poznać wiele innych, dostępnych opcji, takich jak hotele, które stanowią kolejny najbardziej dostępny obiekt noclegowy w Przemyślu. Te obiekty kosztują średnio 181 zł za noc i mają powierzchnię 22 m².

Przemyśl, czyli noclegi w podkarpackim zakątku

Podkarpacie jest niezwykle urokliwym regionem, więc sam nocleg tu jest wypoczynkiem. Przemyśl przy okazji daje możliwość zapoznania się z ciekawą historią, architekturą oraz miejscami unikalnymi, które przeniosą nas nie tylko w czasie, ale w przestrzeni.

Zobacz wszystkie oferty
Jakie są najlepsze miejsca, aby poznać lokalną kulturę i sztukę w Przemyślu?

Zamki i świątynie na styku kultur i religii

Główną atrakcją, dla której wielu podróżników wybiera Przemyśl na nocleg, jest Zamek Kazimierzowski, który swoje początki ma w okresie panowania Bolesława Chrobrego. Zamek został gruntowanie przebudowany w XVI wieku w stylu renesansowym. Dziś na jego terenie mieści się między innymi sala teatralna Towarzystwa Dramatycznego i zarazem najstarsza sala tego typu w Polsce.

Jakie są najlpesze atrakcje dla rodzin z dziećmi w Przemyślu?

Przenieś się w świat fantazji i dziecięcych marzeń

Coraz więcej rodzin z dziećmi wybiera podróż na Podkarpacie, gdzie głównym celem jest Przemyśl. Jednak nocleg w mieście jest równie często bazą wypadowa do Wioski Fantasy, czyli olbrzymiego parku rozrywki niczym z kart powieści Tolkiena. Na dzieci (i dorosłych) czekają warsztaty nauki rzemiosła, fechtunku, kowalstwa oraz strzelania z łuku.

Nasi partnerzy to między innymi:

Booking.com Noclegi w Przemyślu Casamundo Noclegi w Przemyślu Interhome Noclegi w Przemyślu Airbnb Noclegi w Przemyślu TripAdvisor Noclegi w Przemyślu Novasol Noclegi w Przemyślu edom Noclegi w Przemyślu HomeAway Noclegi w Przemyślu BookApart.com Noclegi w Przemyślu Noclegowo.pl Noclegi w Przemyślu 9flats.com Noclegi w Przemyślu HouseTrip Noclegi w Przemyślu Belvilla Noclegi w Przemyślu DanCenter Noclegi w Przemyślu IdoSell Booking Noclegi w Przemyślu Holiday Home Noclegi w Przemyślu Inter Chalet Noclegi w Przemyślu Only-apartments Noclegi w Przemyślu Migoa Noclegi w Przemyślu
image-tag