Sylwester w Pradze

Praga

Sylwester w Pradze: Nasze rekomendacje

Apartament ∙ 2 gości ∙ 1 sypialnia
Praga 10, Praga, Czechy
od 183 zł
Booking.com
4,3
Zobacz ofertę
Apartament ∙ 4 gości ∙ 1 sypialnia
Praga 10, Praga, Czechy
od 259 zł
Booking.com
4,8
Zobacz ofertę
Hotel apartamentowy ∙ 4 gości
Praga 3, Praga, Czechy
od 194 zł
Booking.com
4,4
Zobacz ofertę
Apartament ∙ 2 gości
Praga 3, Praga, Czechy
od 169 zł
Booking.com
4,5
Zobacz ofertę
Apartament ∙ 3 gości ∙ 1 sypialnia
Praga 4, Praga, Czechy
od 141 zł
Booking.com
4,3
Zobacz ofertę
Apartament ∙ 4 gości ∙ 1 sypialnia
Praga, Czechy
od 164 zł
Booking.com
4,5
Zobacz ofertę
Apartament ∙ 2 gości
Praga 2, Praga, Czechy
od 108 zł
Booking.com
4,2
Zobacz ofertę
Apartament ∙ 4 gości
Praga 4, Praga, Czechy
od 327 zł
Booking.com
4,4
Zobacz ofertę
Sylwester w Pradze

Sylwester w Pradze – szampańska zabawa w sercu Europy

A gdyby tak najważniejszą noc w roku spędzić w czeskiej stolicy? Praga ma do zaoferowania swoim gościom bardzo wiele. Co ciekawe, na przyjezdnych czeka nie tylko Most Karola, Zamek na Hradczanach, czy klimatyczna Złota Uliczka, ale również mniej oczywiste miejsca i atrakcje, takie jak Zizkov, muzeum Kampa i owiane legendą kluby.

Street art, czyli obowiązkowy spacer po mieście

Sylwestrowy wieczór lub leniwy 1. stycznia są świetną okazją na zimowy spacer z ciekawym motywem w tle, na przykład przechadzka szlakiem murali. W okolicach dworca kolejowego Bubny powstało całe prawdziwe zagłębie graffiti i murali. Wszystko dzięki niewiarygodnej ilości nieużywanej, zapomnianej infrastruktury. Miejsce to staje się też z każdym rokiem coraz bardziej popularne, co znacząco wpływa na ilość modnych knajpek i klubów, w których można spędzić zwariowaną noc sylwestrową. W tej okolicy odbywa się też cykliczna akcja Bubny Jam, powstała dzięki inicjatywom artystycznym, które narodziły się w pobliskich Holeszowicach. Dzielnica ta, po kultowym już Zizkowie, jest obecnie uznawana za najmodniejszą.

Chcesz spędzić imprezę sylwestrową w wyjątkowej atmosferze. Zajrzyj do Lucerna Music Club, który istnieje już od wielu lat. To znakomita opcja dla osób, które lubią miejsca bezpretensjonalne, bez zadęcia, za to sympatyczne i z dobrą muzyką. Kolejną propozycją jest Roxy, legendarny już klub z muzyką electro z najlepszymi DJ-ami w Czechach. Wisienką na torcie będzie apokaliptyczne, postpunkowe i street artowe otoczenie Cross Klubu i klubokawiarnie znajdujące się nieopodal. To prawdziwa gratka dla wszystkich fanów undergoundu!

Sylwester w Pradze w towarzystwie ikon popkultury

Jeśli nie boją się Państwo spędzić nocy sylwestrowej na dworze, warto zobaczyć pewien magiczny, malostrański zakątek, który przyciągał i przyciąga artystów, wagabundów i niespokojne dusze jeszcze na długo przed śmiercią Lennona. Choć oczywiście o tak zwaną "Ścianę Lennona", do której licznie i chętnie ściąga praska bohema. Zwariowany sylwester w Pradze nie może obyć się bez takiej niecodziennej atrakcji!

Nasi partnerzy to między innymi:

Booking.com Noclegi w Pradze Casamundo Noclegi w Pradze Interhome Noclegi w Pradze TripAdvisor Noclegi w Pradze Novasol Noclegi w Pradze Wimdu Noclegi w Pradze edom Noclegi w Pradze HomeAway Noclegi w Pradze BookApart.com Noclegi w Pradze Noclegowo.pl Noclegi w Pradze 9flats.com Noclegi w Pradze HouseTrip Noclegi w Pradze Belvilla Noclegi w Pradze DanCenter Noclegi w Pradze IdoSell Booking Noclegi w Pradze Holiday Home Noclegi w Pradze Inter Chalet Noclegi w Pradze only-apartments Noclegi w Pradze Migoa Noclegi w Pradze