Poronin noclegi z basenem - HomeToGo base64Hash Poronin noclegi z basenem - HomeToGo

Poronin noclegi z basenem

Poronin
Dowolne daty
Goście

Wybierz idealny nocleg

Cena za noc
Do 100 zł
100 zł - 199 zł
Od 200 zł
Odległość od centrum
Max. 1 km
Max. 2 km
Max. 5 km
Recenzje
Doskonała: 4,5+
Bardzo dobra: 4+
Dobra: 3,5+

Poronin i stylowe noclegi z basenem – czysta przyjemność!

Poronin to znana i lubiana miejscowość wypoczynkowa położona w samym sercu Tatr, niedaleko Zakopanego. Noclegi z basenem w Poroninie składają się na pobyt w korzystnym dla zdrowia mikroklimacie i w miłej atmosferze, a niezwykłe widoki na góry sprawiają, że jest tu jeszcze przyjemniej! Poronin warto odwiedzać zarówno latem, jak i zimą. W czasie ciepłych pór roku można urządzać liczne wycieczki piesze, a zimową porą za to znakomicie będą się tutaj czuli wszyscy miłośnicy białego szaleństwa.

Magiczne Tatry i Poronin – noclegi z basenem to najlepszy pomysł na wyjazd w rodzinnym gronie

Magiczne Tatry i Poronin – noclegi z basenem to najlepszy pomysł na wyjazd w rodzinnym gronie

Czy wiesz, że niegdyś w Poroninie mieściło się muzeum Lenina? Miejscowość ta kryje w sobie jeszcze więcej ciekawostek, które na pewno odkryjesz, decydując się na pobyt w sercu tatrzańskich plenerów. W Poroninie na pewno nie będziesz się nudzić niezależnie od pogody i pory roku. Liczne możliwości uprawiania sportów oraz zwiedzania sprawią, że nikt nie będzie mógł narzekać na nudę.

  • Galicowa Grapa

    to dwa największe wyciągi w Poroninie. Jeden mierzy 800, a drugi 400 metrów. Trasy są doskonale przygotowane, dośnieżane i ratrakowane w razie potrzeby. Zjazdy uprzyjemnia muzyka wydobywająca się z głośników. Jest to znakomite miejsce dla wszystkich początkujących oraz średniozaawansowanych narciarzy. Aby było jeszcze wygodniej, tuż obok stoku powstał parking, wypożyczalnia sprzętu zimowego, a rodzice z dziećmi mogą skorzystać z usług szkółki narciarskiej.

  • Przysiółek Stasikówka

    to integralna część Poronina, która stanowi jedną z jego atrakcji. Jest to dzielnica słynąca z góralskich chałup wykonanych w oryginalnym, tatrzańskim stylu, to znaczy z drewnianych bali. Dawne techniki i rozwiązanie architektoniczne nakazywały robić specjalne wiązania na węgłach poprzez specjalne wcięcia, czyli tak zwane zamki ciesielskie. Takie detale architektoniczne widać już w bardzo niewielu miejscach.

  • Kościół pod wezwaniem św. Marii Magdaleny

    powstał w miejscu dawnej drewnianej kaplicy. Pierwsza świątynia spłonęła w 1915 roku, a obecny kościół murowany wzniesiono w 1926 roku.

Pogoda i klimat w Poroninie

max.
Min.

-8°
24 dni 24
max.
Min.

-7°
18 dni 18
max.
Min.

-3°
16 dni 16
max.
Min.
14°
17 dni 17
max.
Min.
18°
18 dni 18
max.
Min.
21°
18 dni 18
max.
Min.
23°
11°
20 dni 20
max.
Min.
24°
10°
15 dni 15
max.
Min.
19°
14 dni 14
max.
Min.
13°
14 dni 14
max.
Min.

-1°
14 dni 14
max.
Min.

-5°
18 dni 18
STY
LUT
MAR
KWI
MAJ
CZE
LIP
SIE
WRZ
PAŹ
LIS
GRU
- Liczba dni deszczowych

Poronin noclegi z basenem - Inspiracje

Najlepsze pomysły na urlop w Poroninie

Odkryj inne podróżnicze inspiracje

image-tag