Spa w górach

Polska
Spa w górach

Spa w górach, czyli błogi relaks i aktywny wypoczynek w jednym!

Polska to wprost wymarzony kierunek na wspaniałe wakacje w spa w górach. Znaleźć tu można bowiem nie tylko renomowane i eleganckie obiekty typu wellness oferujące liczne rozkosze dla ciała i ducha, ale także przepiękne krajobrazy oraz kurorty i uzdrowiska przyciągające odwiedzających nietuzinkowymi atrakcjami zarówno latem, jak i zimą. Górskie świeże powietrze i duża ilość ruchu z pewnością pomogą odzyskać doskonałą kondycję, a lecznicze kąpiele i zabiegi pielęgnacyjne pozwolą zachować spokój i harmonię ducha.

Zima w górach — białe szaleństwo na całego!

Planując pobyt w ośrodku spa w górach, warto wziąć pod uwagę porę roku. Dla miłośników sportów zimowych najlepszą porą, by odwiedzić górskie regiony będzie oczywiście zima. Jazdą na dwóch lub jednej desce i doskonałymi warunkami śniegowymi cieszyć się można bez przeszkód w Karpaczu. Tu na amatorów szusowania czekają perfekcyjnie przygotowane trasy o różnym stopniu trudności, a po nartach regeneracja sił w basenach termalnych lub wizyta w gabinetach masażu.

Dla fanów nart wiele do zaoferowania ma również Wisła i Szklarska Poręba. W obu tych ośrodkach narciarskich panuje unikatowa atmosfera wypoczynku i zabawy, a wyśmienita góralska kuchnia i barwny lokalny folklor czynią te miejsca jeszcze atrakcyjniejszymi. Miejscowe obiekty spa zaskoczą zaś niezwykle bogatą ofertą.

Piesza wyprawa, czy może jednak sauna zapachowa?

Wybierając się w polskie góry, nie można nie zobaczyć najwyższego pasma w kraju, czyli Tatr. U stóp tych majestatycznych szczytów leży malownicza miejscowość słynąca z iście alpejskich widoków i bogatych źródeł termalnych. Dlatego też właśnie tu powstał supernowoczesny obiekt Termy Bukowina, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Jest tu bowiem strefa basenów, saun, lakonium i wiele, wiele więcej.

Z kolei Solina to region polecany fanom żeglowania oraz turystyki pieszej i rowerowej. Znajdzie się tu również wiele interesujących miejsc dla wędkarzy, a latem można się tu także wylegiwać w słońcu na piaszczystej plaży nad ogromnym sztucznym zalewem, podziwiając przepływające w oddali żaglówki oraz patrząc na kojącą zieleń bieszczadzkich wzniesień.

Nasi partnerzy to między innymi:

Booking.com Noclegi w Polsce Casamundo Noclegi w Polsce Interhome Noclegi w Polsce TripAdvisor Noclegi w Polsce Novasol Noclegi w Polsce Wimdu Noclegi w Polsce edom Noclegi w Polsce HomeAway Noclegi w Polsce BookApart.com Noclegi w Polsce Noclegowo.pl Noclegi w Polsce 9flats.com Noclegi w Polsce HouseTrip Noclegi w Polsce Belvilla Noclegi w Polsce DanCenter Noclegi w Polsce IdoSell Booking Noclegi w Polsce Holiday Home Noclegi w Polsce Inter Chalet Noclegi w Polsce only-apartments Noclegi w Polsce Migoa Noclegi w Polsce