Sylwester w Polsce

Polska
Sylwester w Polsce

Dokąd na sylwestra?

Najhuczniejsza impreza w roku musi wyróżniać się kilkoma cechami: ma być szampańsko, w rytmie dobrej muzyki i w miłym otoczeniu. Spędzanie sylwestra w Polsce to doskonała okazja do połączenia dobrej, noworocznej zabawy ze zwiedzaniem najpiękniejszych miast w naszym kraju. Wśród wielu możliwości, jakie oferowane są na tą wyjątkową noc nad Wisłą z pewnością każdy znajdzie coś, co sprawi, że w nowy rok wejdzie z głową wypełnioną wspomnieniami.

Sylwester w Polsce – imprezy plenerowe w największych miastach

Jednym z najpopularniejszych pomysłów na szampańską zabawę w sylwestra jest wzięcie udziału wraz z przyjaciółmi i rodzinami w jednej z imprez plenerowych. Tradycyjnie są one organizowane w największych miastach w Polsce.

Szalona zabawa czeka na wszystkich na jednym z największych rynków w Europie mieszczącym się w Krakowie. Co roku włodarze miasta przygotowują tu dla tłumów podróżnych i mieszkańców ogromną scenę, na której występują gwiazdy polskiej i światowej estrady. W podobnym wydarzeniu można wziąć udział także w Warszawie. Odliczanie minut do dwunastej w towarzystwie tysięcy rozbawionych osób z pewnością będzie jeszcze bardziej emocjonujące.

Sylwester w Polsce na łonie natury

Osoby lubiące bardziej kameralną atmosferę i przebywanie w miejscach o zapierających dech w piersiach krajobrazach w naszym kraju odnajdą sporo zakątków idealnych do świętowania nadejścia nowego roku. Wielu podróżnych z pewnością chętnie połączy sylwestrową imprezę z wypadem na narty.

W Zakopanem można wspólnie z bliskimi wynająć przytulny, drewniany domek, by o północy móc podziwiać feerię barw fajerwerków rozpryskujących się na tle zaśnieżonych szczytów. Doskonałym pomysłem na relaksujące wkroczenie w nowy rok może być też wyjazd do Krainy Tysiąca Jezior.

Mazury sylwestrową nocą są jeszcze bardziej magiczne, a noworoczny poranek spędzony na wędrówce po lasach może zapewnić zastrzyk energii na kolejne 365 dni. Spędzenie sylwestra w Polsce z pewnością zagwarantuje, że szampańska zabawa na długo pozostanie we wspomnieniach!

Nasi partnerzy to między innymi:

Booking.com Noclegi w Polsce Casamundo Noclegi w Polsce Interhome Noclegi w Polsce TripAdvisor Noclegi w Polsce Novasol Noclegi w Polsce Wimdu Noclegi w Polsce edom Noclegi w Polsce HomeAway Noclegi w Polsce BookApart.com Noclegi w Polsce Noclegowo.pl Noclegi w Polsce 9flats.com Noclegi w Polsce HouseTrip Noclegi w Polsce Belvilla Noclegi w Polsce DanCenter Noclegi w Polsce IdoSell Booking Noclegi w Polsce Holiday Home Noclegi w Polsce Inter Chalet Noclegi w Polsce only-apartments Noclegi w Polsce Migoa Noclegi w Polsce