Sylwester w Spa

Polska
Sylwester w Spa

Jak połączyć przyjemne z pożytecznym?

Co powiedzą Państwo na sylwestra w spa nad morzem albo w górach? W Polsce nie brakuje ośrodków położonych w sąsiedztwie Bałtyku, mazurskich jezior czy górskich szlaków o niewielkim stopniu trudności. Na przełomie roku warto zadbać nie tylko o duszę, lecz także i o ciało, dzieląc czas po szaleństwach sylwestrowej nocy między zabiegi relaksujące, pielęgnujące i upiększające oraz zwiedzanie i aktywny wypoczynek w otoczeniu przyrody. Który zakątek Polski okaże się idealny na sylwestra i spa?

Powitanie Nowego Roku nad Bałtykiem

Nad morzem, poza korzystaniem z oferty spa, warto również spędzić czas na świeżym powietrzu. Spacerując po plaży, to właśnie zimą wdycha się najwięcej dobroczynnego jodu, a wędrówka z kijkami do nordic walking pozwala wyćwiczyć wiele partii mięśni. Podczas noworocznego wypoczynku dobrze również postawić na zwiedzanie.

Sylwester w spa w Trójmieście można połączyć z poznaniem sąsiadujących Gdańska i Sopotu. Gdańsk zachwyca przede wszystkim starówką, chętnie odwiedzana jest także dzielnica Oliwa z piękną katedrą, zoo i parkiem. Symbolami Gdańska są m.in. bramy miejskie, artystyczna Ulica Mariacka, Fontanna Neptuna i Żuraw nad Motławą. Sopot to typowe uzdrowisko, którego najciekawsza część to deptak Monciak prowadzący na molo.

Sylwester w górach czy na Mazurach?

Stary rok można pożegnać również na południu albo północnym wschodzie kraju, gdzie nie brakuje ciekawych ofert sylwestrowych w spa. Huczna zabawa, zabiegi relaksujące i pielęgnujące ciało, a na dodatek sąsiedztwo górskich szlaków i stoków narciarskich albo pięknych jezior i otaczających ich lasów – to wszystko czeka na przełomie roku w górach i na Mazurach.

Idealne miejsce na sylwestra w górskim spa to np. Szklarska Poręba w Karkonoszach czy Wisła w Beskidach. Miejscowości są przygotowane na ugoszczenie fanów białego szaleństwa – nie brakuje wyciągów narciarskich ani tras zjazdowych. Spokojniejsza rozrywka czeka m.in. w Mikołajkach położonych nad dwoma jeziorami. W mieście i okolicach warto zobaczyć zabytki sakralne, Muzeum Reformacji i największe w kraju jezioro Śniardwy.

Nasi partnerzy to między innymi:

Booking.com Noclegi w Polsce Casamundo Noclegi w Polsce Interhome Noclegi w Polsce TripAdvisor Noclegi w Polsce Novasol Noclegi w Polsce Wimdu Noclegi w Polsce edom Noclegi w Polsce HomeAway Noclegi w Polsce BookApart.com Noclegi w Polsce Noclegowo.pl Noclegi w Polsce 9flats.com Noclegi w Polsce HouseTrip Noclegi w Polsce Belvilla Noclegi w Polsce DanCenter Noclegi w Polsce IdoSell Booking Noclegi w Polsce Holiday Home Noclegi w Polsce Inter Chalet Noclegi w Polsce only-apartments Noclegi w Polsce Migoa Noclegi w Polsce