Baseny Termalne w Polsce - HomeToGo base64Hash Baseny Termalne w Polsce - HomeToGo

Baseny Termalne w Polsce

Polska
Dowolne daty
Goście

Wybierz idealny nocleg

Cena za noc
Do 500 zł
500 zł - 999 zł
Od 1.000 zł
Recenzje
Doskonała: 4,5+
Bardzo dobra: 4+
Dobra: 3,5+

Baseny termalne w Polsce - Najlepsze kierunki

Baseny termalne w Polsce - zdrowie płynące z natury

Wyjątkowe właściwości wód pozyskiwanych z głębin ziemi od wieków zaskakują właściwościami zdrowotnymi. Baseny termalne w Polsce gwarantują nie tylko poprawę kondycji, lecz także fantastyczny relaks i odprężenie ciała. Otoczone kompleksem rekreacyjnym, pozwalają świetnie spędzić czas w towarzystwie bliskich i znajomych. Oto polskie baseny termalne, które z całą pewnością warto odwiedzić!

Baseny Termalne w Polsce: Nasze rekomendacje

Dom Brzózki
15 kwi - 22 kwi
-37%
682 zł
433 zł za noc
Dom ∙ 6 gości ∙ 2 sypialnie
Brzózki, Nowe Warpno, Polska
Więcej
Novasol
Zobacz ofertę
Zobacz ofertę
Apartament Centrum
9 wrz - 16 wrz
-15%
263 zł
224 zł za noc
Apartament ∙ 4 gości ∙ 1 sypialnia
4.0
„Bardzo dobry“ (2 ocen)
Centrum, Białystok, Polska
Więcej
Expedia
Zobacz ofertę
Zobacz ofertę
Apartament Międzyzdroje
9 mar - 16 mar
-71%
936 zł
272 zł za noc
Apartament ∙ 4 gości ∙ 1 sypialnia
4.0
„Bardzo dobry“ (4 ocen)
Międzyzdroje, Międzyzdroje, Polska
Więcej
Expedia
Zobacz ofertę
Zobacz ofertę
Najlepsze baseny termalne w Polsce

Najlepsze baseny termalne w Polsce

Polska jest trzecią co do wielkości potęgą termalną Europy. Kąpiele termalne cieszą się coraz większą popularnością. I nic w tym dziwnego! Wyobraź sobie, że spędzasz czas w basenie, w którym woda ma temperaturę przekraczającą 30 stopni Celsjusza. Masz czas dla siebie, możesz odpocząć i podreperować zdrowie. Brzmi ciekawie? W praktyce wygląda jeszcze lepiej! Różnorodność obiektów pozwala wybrać ten, który najlepiej odpowiada Twoim oczekiwaniom, albo... znajduje się najbliżej Ciebie.

 • 1. Termy Maltańskie

  to największy w Polsce kompleks basenów termalnych. Są położone w samym centrum Poznania, nad brzegiem Jeziora Maltańskiego. Zasilane wodą solankową wydobywaną z głębokości ponad 1300 metrów, zapewniają doskonały odpoczynek. Nisko zmineralizowana solanka świetnie nadaje się do celów leczniczych oraz rekreacyjnych. Jej temperatura wynosi 40 stopni Celsjusza. W Termach Maltańskich funkcjonuje ponadto rozwinięty kompleks saun oraz strefa SPA z kilkunastoma gabinetami odnowy biologicznej. Na fanów mocniejszych wrażeń czeka z kolei aquapark z wysokimi, krętymi zjeżdżalniami.

 • 2. Termy Mszczonów

  leżą między Warszawą i Łodzią. Z tego względu każdego roku odwiedzają je goście przybywający z różnych zakątków Polski. Kąpieli możesz zażywać w pięciu basenach wypełnionych wodą o temperaturze 34 stopni Celsjusza. Duża zawartość jonów żelaza działa zbawiennie bóle kostne i mięśniowe. Zapewnia rozluźnienie, relaks i świetnie redukuje stres. Mszczonowskie termy kryją także sztuczną rzekę, kompleks saun oraz bicze i masaże wodne. Latem, przed kąpielą lub po niej, możesz pograć w siatkówkę plażową lub potrenować na siłowni zewnętrznej. Na najmłodszych czeka z kolei plac zabaw.

 • 3. Terma Bania

  jest jedną z największych atrakcji w okolicach Białki Tatrzańskiej. Tym, co ją wyróżnia, jest podział na strefę głośną i cichą. W pierwszej możesz szaleć do woli na zjeżdżalniach, w drugiej zażywać odprężającej kąpieli w wodach termalnych, delektując się widokiem Tatr. Temperatura w basenach waha się od 20 do 38 stopni Celsjusza. Woda zawiera krzemionkę, potas, wapń, siarkę, magnez i żelazo, a jej kwaśny odczyn ułatwia przyswajanie pierwiastków przez organizm. W rezultacie pobyt w Termie Bania jest nie tylko sposobem na relaks, lecz także receptą na zdrowie. Reguluje ciśnienie krwi oraz metabolizm, przywraca równowagę psychofizyczną i pomaga walczyć z niedoskonałościami skóry.

 • 4. Termy Uniejów

  są położone w centralnej części Polski tuż obok XIV-wiecznego zamku Arcybiskupów Gnieźnieńskich. Nowoczesny kompleks oferuje kąpiele w wodzie pozyskiwanej na głębokości ponad 2 tysięcy metrów. Kąpiele w termach uniejowskich świetnie redukują bóle kostne i mięśniowe. Zapewniają też znakomity relaks i pozwalają rozładować stres. Oprócz basenów z wodą termalną w Uniejowie działają: kompleks saun, hydromasaże oraz atrakcje dla dzieci. W ośrodku skorzystasz również ze strefy odnowy biologicznej albo zażyjesz kąpieli w balii wypełnionej po brzegi czekoladą, po opuszczeniu której poczujesz się jak nowo narodzony!

Baseny termalne w Polsce - Najlepsze oferty

Apartament Praga-Południe
28 mar - 4 kwi
278 zł za noc
Apartament ∙ 2 gości ∙ 1 sypialnia
Praga-Południe, Warszawa, Mazowieckie
Więcej
IdoSell Booking
Zobacz ofertę
Zobacz ofertę
Apartament Anin
15 kwi - 22 kwi
290 zł za noc
Apartament ∙ 3 gości ∙ 1 sypialnia
Anin, Wawer, Mazowieckie
Więcej
IdoSell Booking
Zobacz ofertę
Zobacz ofertę
Apartament Wyczółki
15 kwi - 22 kwi
310 zł za noc
Apartament ∙ 4 gości ∙ 1 sypialnia
Wyczółki, Ursynów, Mazowieckie
Więcej
IdoSell Booking
Zobacz ofertę
Zobacz ofertę

Baseny termalne - Inne popularne kierunki

Poznaj najlepsze pomysły na wakacje w Polsce

Poznaj inne pomysły na podróże

image-tag