Noclegi, domki i campingi w Polsce

Porównano 107.438 dostępnych noclegów, znalezionych na 48 stronach rezerwacyjnych
Polska
Oszczędź nawet do 35%

Najlepsze oferty noclegów w Polsce

512 zł
od 422 zł
-18%
53 m² Apartament
4
Warszawa, Województwo Mazowieckie, Polska
Znalezione na
365 zł
od 238 zł
-35%
13 m² Apartament
2
Gdańsk, Morze Baltyckie, Polska
Znalezione na
343 zł
od 251 zł
-27%
13 m² Apartament
2
Gdańsk, Morze Baltyckie, Polska
Znalezione na

Polecane obiekty w Polsce

Szukaj noclegów w Polsce: od 70 zł za noc

od 159 zł
27 m² Apartament
4 1
Nowy Świat, Stare Miasto, Polska
4,5
„Wybitny“ 98 Recenzji
Znalezione na Booking.com
od 307 zł
50 m² Apartament
4 1
Warszawa, Województwo Mazowieckie, Polska
4,0
„Bardzo dobry“
Znalezione na Waytostay
od 159 zł
36 m² Apartament
4 1
Wrocław, Województwo Dolnośląskie, Polska
4,5
„Znakomity“ 16 Recenzji
Znalezione na Booking.com
od 117 zł
26 m² Apartament
5 2
Szczawnica, Województwo Małopolskie, Polska
4,2
„Wybitny“ 353 Recenzje
Znalezione na Booking.com
od 293 zł
54 m² Apartament
4 1
Warszawa, Województwo Mazowieckie, Polska
4,0
„Bardzo dobry“
Znalezione na Waytostay
od 130 zł
35 m² Apartament
2 1
Śrem, Województwo Wielkopolskie, Polska
4,9
„Znakomity“ 35 Recenzji
Znalezione na Booking.com
od 70 zł
16 m² Apartament
2 1
Rzeszów, Województwo Podkarpackie, Polska
4,1
„Bardzo dobry“ 7 Recenzji
Znalezione na Booking.com
od 104 zł
25 m² Apartament
5 1
Sokółka, Województwo Podlaskie, Polska
4,5
„Wybitny“ 162 Recenzje
Znalezione na Booking.com
Zobacz wszystkie oferty

 Domy wakacyjne i apartamenty z balkonem lub patio

od 158 zł
50 m² Dom
4 1
Supraśl, Województwo Podlaskie, Polska
4,6
„Znakomity“ 85 Recenzji
Znalezione na Booking.com
od 178 zł
40 m² Apartament
6 1
Szczyrk, Województwo Śląskie, Polska
4,5
„Wybitny“ 202 Recenzje
Znalezione na Booking.com
od 166 zł
47 m² Apartament
5 1
Kołobrzeg, Morze Baltyckie, Polska
4,6
„Znakomity“ 33 Recenzje
Znalezione na Booking.com
od 312 zł
65 m² Apartament
4 1
Warszawa, Województwo Mazowieckie, Polska
4,0
„Bardzo dobry“
Znalezione na Waytostay
Zobacz wszystkie oferty

 Obiekty z basenem

od 70 zł
Apartament
4
Polska
4,4
„Wybitny“
Znalezione na Noclegowo.pl
od 70 zł
Apartament
3
Polska
5,0
„Znakomity“
Znalezione na Noclegowo.pl
od 88 zł
25 m² Dom
6 1
Polska
4,6
„Znakomity“ 48 Recenzji
Znalezione na Booking.com
od 179 zł
50 m² Apartament
8 1
Kołobrzeg, Morze Baltyckie, Polska
4,2
„Wybitny“ 356 Recenzji
Znalezione na Booking.com
Zobacz wszystkie oferty

 Mieszkania wakacyjne z kominkiem

od 80 zł
20 m² Agroturystyka
4 2
Jeżyce, Województwo Zachodniopomorskie, Polska
4,8
„Znakomity“ 56 Recenzji
Znalezione na Booking.com
od 64 zł
Agroturystyka
6 1
Gilawy, Województwo Warmińsko-Mazurskie, Polska
4,4
„Wybitny“ 35 Recenzji
Znalezione na Booking.com
od 74 zł
20 m² Pokój
4 1
Łomża, Województwo Podlaskie, Polska
4,3
„Wybitny“ 134 Recenzje
Znalezione na Booking.com
od 90 zł
30 m² Pokój
4
Jasionowo, Województwo Podlaskie, Polska
4,7
„Znakomity“ 398 Recenzji
Znalezione na Booking.com
Zobacz wszystkie oferty

Ulubione udogodnienia w obiektach w Polsce

 • TV (69.653)
 • Dla niepalących (59.308)
 • Kuchnia (51.708)
 • Internet (49.684)
 • Balkon/Patio (44.559)
 • Ogród (30.616)
 • Pralka (29.443)
 • Grill (29.006)
 • Garaż (28.799)
 • Mikrofalówka (25.379)
 • Basen (19.432)
 • Zmywarka (19.226)

Indeks cen i dostępności, Polska

Wykaz cen apartamentów i domów w Polsce

Na powyższym wykresie znajdziesz średnie ceny za wynajem domków letniskowych i apartamentów wakacyjnych w Polsce. Ceny za nocleg osiągają najwyższy poziom w czerwcu (30.06 - 7.07). Cena za noc w Polsce w tym miesiącu wynosi średnio 271 zł. Z drugiej strony, najniższe ceny występują w tygodniu przypadającym na marzec(9.03 - 16.03).

Informacja o dostępności apartamentów i domów w Polsce

Spójrz na powyższy wykres i zobacz dostępność obiektów wakacyjnych w Polsce. Tydzień w którym jest najmniej dostępnych ofert przypada na marzec (9.03 - 16.03), kiedy tylko 45% obiektów wakacyjnych nie jest objętych rezerwacją. We wrześniu (8.09 - 15.09) więcej obiektów jest dostępnych, gdyż wskaźnik rezerwacji jest na poziomie tylko 12%.

Wymarzone wakacje w Polsce to domek, dobra kuchnia i cisza

Wiesz, gdzie jesienne liście mają najpiękniejszy złoty kolor? I dlaczego polski bigos smakuje znacznie lepiej niż wygląda? Pomyśl o urlopie na campingu w Polsce i odkryj wszystkie jej tajemnice.

Zobacz wszystkie oferty
Kulinaria

Przepisy kulinarne, które przeżyły kilka pokoleń

Tradycyjna kuchnia polska ma szlachecki rodowód, stąd dominuje w niej dziczyzna, owoce leśne i wykwintne grzyby. Jeśli jesteś smakoszem i zdecydujesz się na wakacje w Polsce, pomyśl o campingu z dala od miast. Na terenach wiejskich znajdziesz tradycyjne gospodarstwa i targi, gdzie zaopatrzysz się w produkty najlepszej jakości.

Koniecznie wybierz się do prawdziwej polskiej karczmy, gdzie będzie można skosztować bigosu, kotleta schabowego czy słynnych na cały świat pierogów. Warto skusić się także na gołąbki, żurek czy przekąski, takie jak nóżki w galarecie i tatar.

Wyjazd na camping w Polsce pozwoli na relaks w niczym niezmąconej ciszy, a jednocześnie z dostępem do wszystkich wygód i z łatwym, komfortowym dojazdem. Tylko tu możesz zaznać niezwykłego połączenia Wschodu z Zachodem.

Pogoda i klimat

Takie rzeczy tylko w Polsce!

Klimat w Polsce określany jest najczęściej jako przejściowy z ciepłymi, morskimi wpływami z zachodu i kontynentalnymi znad Ukrainy.

To wszystko ma wpływ na dużą zmienność pogody i niezwykłe zróżnicowanie poszczególnych pór roku. W zależności od regionu roczne amplitudy mogą także znacznie się różnić. Najchłodniej jest na Suwalszczyźnie, określanej mianem polskiego bieguna zimna, a najcieplej na Dolnym Śląsku.

Klimat wybrzeża Bałtyku ma zdecydowane cechy morskie, co sprawia, że zimy są tu stosunkowo łagodne, a lata rześkie. Mikroklimat Krainy Wielkich Jeziorach Mazurskich jest nieco bardziej surowy, dlatego warto wybrać się tam latem, jeśli chcemy odpocząć od nadmiernych upałów.

Wyrazistość i odrębny charakter każdej z pór roku sprawia, że warto wynająć tu domek letniskowy niezależnie od sezonu. Ciekawostką są także typowo polskie fenomeny, czyli przedwiośnie i złota polska jesień. Ten pierwszy najlepiej podziwiać w rejonie Mazur, podczas gdy złota jesień najpiękniejsza jest w Bieszczadach.

Atrakcje turystyczne

Eklektyzm, architektoniczny misz-masz i relikty sozjalizmu, czyli esencja miejskiego krajobrazu

Wielu podróżnych na pierwszym miejscu decyduje się zwiedzać Warszawę. I słusznie. Koniecznie wypada zrobić sobie spacer uliczkami Starego Miasta, które, choć jest prawie całkowią rekonstrukcją, prezentuje się niezwykle efektownie. Uroku dodają mu uliczni artyści i grajkowie. Na Placu Zamkowym dumnie wznosi się Kolumna Zygmunta III Wazy. Niepodal mieści się Katedra św. Jana oraz Rynek Starego Miasta i Barbakan. Nie wypada nie zobaczyć Pomnika Warszawskiej Syrenki, która jest także symbolem miasta, uwiecznionym w jego herbie.

Równie efektowne jest tak zwane Nowe Miasto i Mariensztat. Godne zobaczenia są Kościół św. Jacka, Rynek i ulica Mostowa. Warto także zagubić się na chwilę w labiryncie wąskich uliczek i poobserwować mieszkańców, żyjących tu od pokoleń. Stąd także blisko nad Wisłę i dzielnicę Powiśle, która wieczorami (i nie tylko) tętni życiem.

Masz ochotę na coś specjalnego? Coś, co oddali cię od utartych szlaków? Będąc w Polsce, zdecyduj się na noclegi po drugiej stronie Wisły, czyli na Starej Pradze, gdzie ocalało większość przedwojennych kamienic i podwórkowych kapliczek, które są unikatem na skalę Europy. Klimat rodem z industrialnego Berlina czy loftowego Brooklynu znajdziemy natomiast w Wytwórnii Wódek "Koneser".

Wycieczki w pobliżu

Wycieczka po kraju

Aby dostrzec piękno Polski, nie trzeba daleko szukać. Ledwie 200 km od polskiej stolicy, nad malowniczą Krainą Jezior, leżą Mazury – zdaniem wielu najpiękniejszy region w Polsce. Osoby, które preferują nocleg z dala od miejskiego zgiełku, powinny wybrać się właśnie tutaj. Domek letniskowy w Polsce na prowincji pozwoli ci zakosztować zupełnie innego pejzażu i wrażeń. Warto pokusić się o rejs żaglówką i zobaczyć panoramę mazurskich wsi i jezior o zachodzie słońca.

Wspaniałym miastem, do którego powinni pojechać urlopowicze, jest dawna siedziba królów i stolica Polski – Kraków. Rynek Główny to prawdziwa perła architektury, zaliczana do najważniejszych zabytków dziedzictwa kulturowego w kraju i na świecie. Do największych atrakcji zalicza się dawną rezydencję polskich władców – Zamek Królewski na Wawelu, średniowieczną halę targową – Sunkiennice i zionącego ogniem Smoka Wawelskiego.

Jednak Polska to nie tylko piękne miasta, ale również zapierające dech krajobrazy. Między Bieszczadami a Karkonoszami górskie pasmo wije się wśród urwistych skał i zboczy porośniętych sosną górską, a między wzgórzami żyją niedźwiedzie, kozice, świstaki i jelenie. Polskie góry kryją mnóstwo wspaniałych miejsc, których wyliczyć nie sposób. Z kolei w północnych regionach Polski czekają na wielbicieli morskich kąpieli liczne plaże i czysta woda Bałtyku.

Warto wybrać się na wycieczkę objazdową w po wybranym regionie Polski i zarezerwować kilka domków letniskowych w kilku lokalizacjach by móc cieszyć się nowo poznanymi atrakcjami i urokami okolic. Nie mówiąc o smakowitej kuchni!

Nasi partnerzy to między innymi:

Booking.com Noclegi w Polsce Casamundo Noclegi w Polsce Interhome Noclegi w Polsce TripAdvisor Noclegi w Polsce Novasol Noclegi w Polsce Wimdu Noclegi w Polsce edom Noclegi w Polsce HomeAway Noclegi w Polsce BookApart.com Noclegi w Polsce Noclegowo.pl Noclegi w Polsce 9flats.com Noclegi w Polsce HouseTrip Noclegi w Polsce Belvilla Noclegi w Polsce DanCenter Noclegi w Polsce IdoSell Booking Noclegi w Polsce Holiday Home Noclegi w Polsce Inter Chalet Noclegi w Polsce only-apartments Noclegi w Polsce Migoa Noclegi w Polsce