Polanica-Zdrój noclegi z basenem - HomeToGo base64Hash Polanica-Zdrój noclegi z basenem - HomeToGo

Polanica-Zdrój noclegi z basenem

Polanica-Zdrój
Dowolne daty
Goście

Wybierz idealny nocleg

Cena za noc
Do 100 zł
100 zł - 199 zł
Od 200 zł
Odległość od centrum
Max. 1 km
Max. 2 km
Max. 5 km
Recenzje
Doskonała: 4,5+
Bardzo dobra: 4+
Dobra: 3,5+

Relaks i rekreacja w Kotlinie Kłodzkiej, czyli fenomenalne wakacje w Polanicy-Zdroju

Położona w Sudetach, w zachodniej części Kotliny Kłodzkiej, Polanica-Zdrój to niezwykle popularna miejscowość uzrowiskowo wypoczynkowa. Otoczenie gór i gęstych świerkowych lasów sprawia, że klimat jest tu łagodny, a powietrze czyste i zdrowe. Tutejsze wody mineralne wypływające z Gór Stołowych od lat słyną ze swoich walorów smakowych oraz leczniczych. Miejscowe ośrodki spa oferują natomiast wspaniałe rozkosze dla ciała i zmysłów. O komfort pobytu zadbają zaś noclegi z basenem, a Polanica-Zdrój wypełni czas fantastycznymi atrakcjami.

Najlepsze atrakcje w Polanicy-Zdroju podczas pobytu w noclegu z basenem

Najlepsze atrakcje w Polanicy-Zdroju podczas pobytu w noclegu z basenem

Noclegi z basenem i Polanica-Zdrój mają swój wspólny mianownik, którym jest relaks i regeneracja. Przyjeżdżając tu, można bowiem do woli korzystać z dobroczynnych wód o leczniczych właściwościach oraz budować zdrowie podczas długich spacerów i wypraw po okalających miasto zielonych masywach górskich. Nie brak tu także interesujących budowli i zabytków, a lista organizowanych w Polanicy-Zdroju festiwali oraz imprez kulturalnych naprawdę robi wrażenie.

 • Park Zdrojowy

  zachwyca bogactwem zieleni i imponującą architekturą. Tu na powierzchni ponad 13 hektarów znajduje się m.in. słynna Pijalnia Wód Mineralnych wybudowana w 1911 roku, Teatr Zdrojowy im. M. Ćwiklińskiej, okazałe podświetlane fontanny oraz cudowna promenada prowadząca do zacisznego Parku Różaneczników. Każdy, kto tu przybędzie, od razu poczuje wyjątkowy klimat i ducha tego niepowtarzalnego miejsca.

 • Letni tor saneczkowy "Góralka"

  to nie lada atrakcja zwłaszcza dla najmłodszych gości miasta. Dzięki kółkom zamiast płoz i specjalnemu torowi można tu poczuć moc intensywnych wrażeń towarzyszących zjazdowi z szybkością prawie 40 km/h. Ku uciesze dzieci przygotowano również park linowy oraz plac zabaw.

 • Etnograficzne Muzeum Misyjne

  przenosi zwiedzających w nieco bardziej orientalne klimaty. W tutejszych zbiorach uwagę przykuwają liczne unikatowe eksponaty przywiezione przez zakonników m.in. z Peru, Polinezji Francuskiej, Kongo i Zairu.

 • Trasa Spacerowa Szlakiem Niedźwiadka

  prowadzi w pobliżu najważniejszych atrakcji Polanicy i obfituje w walory krajobrazowe. Swoją nazwę ten malowniczy szlak wziął od rzeźby niedźwiedzia polarnego stojącej w Parku Leśnym i będącego tematem wielu lokalnych legend oraz podań.

Pogoda i klimat w Polanicy-Zdroju

max.
Min.

-3°
22 dni 22
max.
Min.

-1°
15 dni 15
max.
Min.

-1°
14 dni 14
max.
Min.
15°
14 dni 14
max.
Min.
19°
16 dni 16
max.
Min.
23°
12°
13 dni 13
max.
Min.
26°
14°
14 dni 14
max.
Min.
26°
13°
12 dni 12
max.
Min.
21°
10°
12 dni 12
max.
Min.
14°
13 dni 13
max.
Min.

15 dni 15
max.
Min.

-1°
18 dni 18
STY
LUT
MAR
KWI
MAJ
CZE
LIP
SIE
WRZ
PAŹ
LIS
GRU
- Liczba dni deszczowych

Polanica-Zdrój noclegi z basenem - Inspiracje

Najlepsze pomysły na urlop w Polanicy-Zdroju

Odkryj inne podróżnicze inspiracje

image-tag