Noclegi, domy i apartamenty w Pieckach

Porównano 20 dostępnych noclegów, znalezionych na 7 stronach rezerwacyjnych
Piecki
Dowolne daty
2 gości

Błyskawicznie porównaj 20 domów i apartamentów znalezionych w Pieckach i wybierz najlepszą z ofert. Wszystkie oferty są nieustannie porównywane przy pomocy naszego algorytmu, pozwalając Ci oszczędzić aż 10%.

Polecane noclegi w Pieckach

Zarezerwuj nocleg w Pieckach: od 90 zł za noc

Balkon/Patio
Dom ∙ 14 gośći ∙ 5 sypialni
Dobry Lasek, Piecki, Polska
od 120 zł
Booking.com
4,7
Zobacz ofertę
Balkon/Patio
Dom ∙ 8 gośći ∙ 4 sypialnie
Dobry Lasek, Piecki, Polska
od 350 zł
Booking.com
4,9
Zobacz ofertę
Balkon/Patio
Dom ∙ 2 gośći
Jakubowo, Piecki, Polska
od 320 zł
Booking.com
4,3
Zobacz ofertę
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi w pobliżu idealnych miejsc na wędkowanie

Łowienie ryb
Dom ∙ 3 gośći
Dobry Lasek, Piecki, Polska
od 208 zł
Booking.com
4,7
Zobacz ofertę
Łowienie ryb
Dom ∙ 8 gośći ∙ 4 sypialnie
Dobry Lasek, Piecki, Polska
od 347 zł
Booking.com
4,9
Zobacz ofertę
Łowienie ryb
Dom ∙ 6 gośći ∙ 2 sypialnie
Dobry Lasek, Piecki, Polska
od 298 zł
Booking.com
4,9
Zobacz ofertę
Zobacz wszystkie oferty

Najczęściej wybierane udogodnienia w Pieckach

 • TV (20)
 • Balkon/Patio (19)
 • Grill (19)
 • Dla niepalących (18)
 • Ogród (17)
 • Łowienie ryb (16)
 • Kuchnia (14)
 • Garaż (14)
 • Internet (12)
 • Basen (12)
 • Zwierzę dozwolone (12)
 • Mikrofalówka (6)
W Pieckach, jest wiele alternatyw, jeśli poszukujesz zakwaterowania akceptującego zwierzęta. Nie musisz szukać zakwaterowania z dala od centrum miasta, ponieważ 0% ofert znajduje się blisko centrum (do 2 km od centrum). Jeśli poszukujesz miejsca blisko centrum, kilka przyjaznych zwierzętom noclegów jest położonych mniej niż dwa kilometry od centrum miasta.

Pogoda i klimat w Pieckach


-4°

-3°

-1°
12°
18°
20°
10°
22°
14°
22°
13°
18°
12°


-1°
STY
LUT
MAR
KWI
MAJ
CZE
LIP
SIE
WRZ
PAŹ
LIS
GRU
- Liczba dni deszczowych

Powyżej przedstawiamy wykres pogodowy na cały rok. W lipcu, temperatura osiąga nawet powyżej 22°. Tymczasem, najchłodniejszym miesiącem jest styczeń. Najbardziej deszczowym miesiącem roku jest lipiec. Natomiast najmniejszych opadów deszczu można spodziewać się w maju.

Noclegi w Pieckach

Ponad połowa dostępnych obiektów (50%) w Pieckach to domy. Są one tutaj najczęstszym typem zakwaterowania. W dodatku, te obiekty przeciętnie mają 147 m² i kosztują 666 zł za dzień. Warto wiedzieć, że w większości domy mogą ugościć 10 osób, sprawiając, że jest to świetne miejsce dla dużych grup. Użytkownicy poszukujący zakwaterowania innego typu mogą również znaleźć obiekty agroturystyczne, które są innym najbardziej popularnym nocleg w Pieckach. Obiekty agroturystyczne w Pieckach mają przeciętnie 29 m² z przeciętną ceną 174 zł za dzień.

Noclegi w Pieckach – Puszcza Piska na wyciągnięcie ręki

Piecki to duża wieś, położona w obrębie Mazurskiego Parku Krajobrazowego. Lokalizacja miejscowości sprzyja ciekawym wycieczkom po okolicy, która niejednego zaskoczy różnorodnością atrakcji.

Zobacz wszystkie oferty
Atrakcje dla rodziny

Ścieżkami małych odkrywców

Najmłodszych warto zabrać do Parku Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie, położonym ok. 15 km od Piecek. Wiele zwierząt jest oswojonych z człowiekiem, więc można je nawet pogłaskać. Po parku oprowadza przewodnik, opowiadając o zwyczajach zwierząt takich jak wilk, ryś, puchacz czy głuszec.

Atrakcyjną propozycją jest wizyta w Miasteczku Westernowym Mrongoville w Mrągowie. Mnogość propozycji zadowoli najbardziej wymagających milusińskich — jest tu mini zoo, można wybrać się na konną przejażdżkę, spróbować poskromić mechanicznego byka czy doskonalić celność, strzelając z łuku.

Pobyt w Pieckach doskonale umili relaksujący rejs statkiem po mazurskich jeziorach. Przystanie Żeglugi Mazurskiej znajdują się między innymi w Mikołajkach i Giżycku, a oferta rejsów jest bogata i każdy znajdzie coś dla siebie.

Wycieczki w pobliżu

Nie tylko jeziora

Niecałe 15 km od Piecek, w samym sercu Puszczy Piskiej, leży wieś Krutyń. W zabytkowym, drewnianym budynku mieści się siedziba Mazurskiego Parku Krajobrazowego. Można tu obejrzeć ekspozycję przyrodniczą i uzyskać informacje na temat szlaków pieszych prowadzących do pobliskich rezerwatów.

Będąc w Krutyni koniecznie trzeba wybrać się na spływ kajakowy po malowniczej rzece Krutyni. Jest to bodaj jeden z najpiękniejszych szlaków kajakowych w Polsce, świetnie nadający się na wyprawę z dziećmi. Na miejscu znajduje się wiele wypożyczalni kajaków.

Niezwykłą ciekawostkę Puszczy Piskiej stanowi wieś Wojnowo, założona w XIX w. przez starowierów. We wsi można obejrzeć pięknie położony nad jeziorem Duś klasztor starowierów, a także błękitną cerkiew z cebulastymi kopułami z początku XX w.

Lokalne wydarzenia

Kowboje i rybacy

Co roku latem odbywa się w Mrągowie Piknik Country, na który zjeżdżają się fani z całej Polski. Piknikowi towarzyszą inne dodatkowe inne imprezy, np. parada pasjonatów motoryzacji i imprezy dla dzieci.

Do Mikołajek warto się wybrać w ostatni weekend czerwca, aby zobaczyć słynne Wodowanie Króla Sielaw i paradę jednostek pływających. Będzie to niezapomniane wspomnienie z wakacji.

Nasi partnerzy to między innymi:

Booking.com Noclegi w Pieckach Casamundo Noclegi w Pieckach Interhome Noclegi w Pieckach TripAdvisor Noclegi w Pieckach Novasol Noclegi w Pieckach edom Noclegi w Pieckach HomeAway Noclegi w Pieckach BookApart.com Noclegi w Pieckach Noclegowo.pl Noclegi w Pieckach 9flats.com Noclegi w Pieckach HouseTrip Noclegi w Pieckach Belvilla Noclegi w Pieckach DanCenter Noclegi w Pieckach IdoSell Booking Noclegi w Pieckach Holiday Home Noclegi w Pieckach Inter Chalet Noclegi w Pieckach Only-apartments Noclegi w Pieckach Migoa Noclegi w Pieckach

Więcej miejscowości w okolicy