Sylwester w Niemczech

Niemcy

Sylwester w Niemczech - Najlepsze lokalizacje

Sylwester w Niemczech

Noc pełna wrażeń – sylwester w Niemczech

Pożegnanie starego roku to jedna z najbardziej emocjonujących i wyczekiwanych nocy. Warto na ten moment zaplanować coś wyjątkowego. Fantastycznym pomysłem może być spędzenie sylwestra w Niemczech. U naszych zachodnich sąsiadów organizowanych jest wiele hucznych imprez, a wyjazd za granicę może być okazją do zwiedzenia wielu ciekawych miejsc.

Sylwester w najpiękniejszych niemieckich miastach

Jednym z doskonałych sposobów na szampańską zabawę w pięknym otoczeniu będzie wybranie się na sylwestra do jednego z niemieckich miast. Najhuczniejsza z imprez odbywa się w stolicy kraju. Słynny sylwester pod Bramą Brandenburską w Berlinie co roku przyciąga rzesze osób pragnących wspólnie podziwiać fajerwerki wraz z wybiciem północy.

Miłośnicy klubowej muzyki i zabawy do białego rana powinni skorzystać z atrakcji znajdujących się w Hamburgu. Na jednej z najbardziej imprezowych ulic w mieście, Reeperbahn, można znaleźć mnóstwo miejsc, w których organizowane są wyjątkowe wydarzenia uświetniające tę ważną noc.

Uroczystości plenerowe, a także mnóstwo bardziej kameralnych imprez odbywa się w wielu dużych miastach, takich jak Frankfurt nad Menem, Stuttgart czy Kolonia. Przy okazji spędzenie sylwestra w jednym z nich będzie doskonałą okazją do zwiedzenia nowych miejsc i poznania bliżej niemieckiej kultury.

Sylwester w Niemczech w otoczeniu natury

Sylwestrową zabawę można połączyć z wypoczynkiem wybierając się do miejsc, w których piękno niemieckiej natury wybija się na pierwszy plan. Regionem, który zachwyci wielbicieli gór, będzie z pewnością Bawaria. Noc sylwestrową można spędzić w tętniącym życiem Monachium, w którym znajdziemy wiele imprez w tradycyjnym stylu.

Sylwester w Niemczech może być także okazją do podziwiania uroku tutejszego wybrzeża. Malownicze krajobrazy znajdziemy zarówno po niemieckiej stronie Bałtyku, jak i nad Morzem Północnym. Rozpoczęcie nowego roku spacerem po plaży z pewnością pozwoli na zatankowanie energii na kolejne 365 dni. Niemcy kochają celebrować świąteczne okazje, a spędzenie sylwestra w ich towarzystwie może przerodzić się w fantastyczne wspomnienia na lata.

Nasi partnerzy to między innymi:

Booking.com Noclegi w Niemczech Casamundo Noclegi w Niemczech Interhome Noclegi w Niemczech TripAdvisor Noclegi w Niemczech Novasol Noclegi w Niemczech Wimdu Noclegi w Niemczech edom Noclegi w Niemczech HomeAway Noclegi w Niemczech BookApart.com Noclegi w Niemczech Noclegowo.pl Noclegi w Niemczech 9flats.com Noclegi w Niemczech HouseTrip Noclegi w Niemczech Belvilla Noclegi w Niemczech DanCenter Noclegi w Niemczech IdoSell Booking Noclegi w Niemczech Holiday Home Noclegi w Niemczech Inter Chalet Noclegi w Niemczech only-apartments Noclegi w Niemczech Migoa Noclegi w Niemczech