Noclegi, domki i apartamenty w Niechorzu

Porównano 335 dostępnych noclegów, znalezionych na 26 stronach rezerwacyjnych
Niechorze

Polecane obiekty w Niechorzu

Szukaj noclegów w Niechorzu: od 85 zł za noc

od 429 zł
70 m² Resort
9 2
Polska
5,0
„Znakomity“ 1 Recenzja
Znalezione na TUIvillas
od 429 zł
70 m² Resort
9 2
Polska
5,0
„Znakomity“ 1 Recenzja
Znalezione na TUIvillas
od 429 zł
70 m² Resort
9 2
Polska
5,0
„Znakomity“ 1 Recenzja
Znalezione na Interhome
od 178 zł
30 m² Dom
6 2
Niechorze, Województwo Zachodniopomorskie, Polska
4,5
„Wybitny“ 5 Recenzji
Znalezione na Booking.com
od 471 zł
70 m² Dom
9 2
Polska
5,0
„Znakomity“
Znalezione na only-apartments
od 119 zł
20 m² Pokój
4 1
Niechorze, Województwo Zachodniopomorskie, Polska
4,6
„Znakomity“ 23 Recenzje
Znalezione na Booking.com
od 252 zł
35 m² Apartament
3 1
Niechorze, Województwo Zachodniopomorskie, Polska
4,7
„Znakomity“ 9 Recenzji
Znalezione na Booking.com
od 198 zł
35 m² Apartament
5 1
Niechorze, Województwo Zachodniopomorskie, Polska
4,7
„Znakomity“ 19 Recenzji
Znalezione na Booking.com
Zobacz wszystkie oferty

 Domy wakacyjne i apartamenty z balkonem lub patio

od 126 zł
40 m² Dom
5 1
Niechorze, Województwo Zachodniopomorskie, Polska
4,2
„Wybitny“ 8 Recenzji
Znalezione na edom
od 134 zł
40 m² Dom
5 2
Niechorze, Województwo Zachodniopomorskie, Polska
4,6
„Znakomity“ 10 Recenzji
Znalezione na edom
od 189 zł
70 m² Dom
8 3
Niechorze, Województwo Zachodniopomorskie, Polska
4,6
„Znakomity“ 3 Recenzje
Znalezione na edom
od 278 zł
27 m² Apartament
6
Niechorze, Województwo Zachodniopomorskie, Polska
5,0
„Znakomity“ 12 Recenzji
Znalezione na Booking.com
Zobacz wszystkie oferty

Ulubione udogodnienia w obiektach w Niechorzu

 • TV (250)
 • Dla niepalących (243)
 • Balkon/Patio (203)
 • Internet (199)
 • Ogród (198)
 • Grill (192)
 • Kuchnia (151)
 • Basen (135)
 • Garaż (84)
 • Pralka (58)
 • Sauna (57)
 • Mikrofalówka (48)

Pogoda w Niechorzu


-2°

-3°

-1°
15°
19°
22°
11°
24°
13°
24°
13°
20°
10°
13°


STY
LUT
MAR
KWI
MAJ
CZE
LIP
SIE
WRZ
PAŹ
LIS
GRU
- Liczba dni deszczowych

Powyżej przedstawione są warunki pogodowe panujące w Niechorzu przez cały rok. Lipiec jest najgorętszym miesiącem w Niechorzu ze średnią temperaturą 24°. Tymczasem, tempertura spada poniżej -3° w lutym. Bardzo prawdopodobne są opady deszczu przez 23 dni w styczniu, podczs gdy w marcu padać będzie już tylko przez 14 dni.

Domek w Niechorzu? Zobaczysz wszystkie polskie latarnie!

Niechorze to niewielka wieś w województwie zachodniopomorskim, która na przełomie XIX i XX stulecia stała się popularnym miejscem wypoczynku. Sława Niechorza jako urokliwego miasteczka nad Bałtykiem wzrasta, a zabudowa głównej ulicy nie pozostawia złudzeń, że to właśnie letnicy są tutaj najważniejsi. Jakie atrakcje możemy zobaczyć w najbliższej okolicy, gdy zarezerwujemy noclegi w Niechorzu?

Zobacz wszystkie oferty
Dojazd

Jak dojechać do Niechorza?

Niechorze to poza sezonem spokojna wieś, której liczba mieszkańców nie przekracza 1000. Do Niechorza nie można dotrzeć pociągiem, ale przez miasteczko regularnie przejeżdżają autobusy PKS. Korzystając z tej formy transportu, możesz dojechać nad morze z tak odległych miast jak Poznań, Wrocław czy Wałbrzych. W rozkładzie jazdy PKS znajdziesz też trasy w obrębie województwa, z przystankiem końcowych chociażby w Świnoujściu lub Koszalinie.

Najłatwiej dojechać autem do swojego domku letniskowego w Niechorzu, planując trasę nad Bałtyk przez oddalony o 29 km drogi Kamień Pomorski. Droga wojewódzka nr 107, która przecina Kamień Pomorski, łączy się z biegnącą wzdłuż wybrzeża drogą krajową nr 3.

Atrakcje turystyczne

Zabytki i ciekawe miejsca w Niechorzu

Zabytkiem, który góruje nad Niechorzem, jest usytuowany na klifie przepiękny zespół latarni z budynkami gospodarczymi i domem latarnika. Blizę wysoką na 45 m uruchomiono w 1866 roku. Można ją zwiedzać, a z wieży widokowej rozciąga się piękna panorama całego Pojezierza Rewalskiego.

Jeżeli podczas noclegów w Niechorzu zainteresują nas połowy ryb morskich, można zajrzeć do Muzeum Rybołówstwa zlokalizowanego przy głównej ulicy. Na pewno zaciekawi nas wystawa, na której zaprezentowano przedmioty niezbędne w codziennej pracy rybaka. W trakcie rodzinnego urlopu w wynajętym domku letniskowym w Niechorzu można zobaczyć także XVII- i XVIII-wieczne budynki typowe dla rybackiej wsi. Ciekawe zabudowania znajdują się m.in. przy ul. Ludnej i ul. Środkowej.

Nasze pociechy ucieszą się z możliwości podróży kolejką z Pogorzelicy przez Niechorze do Trzęsacza. Gryficka Kolejka Wąskotorowa to jedyna tego typu kolejka retro, która jeździ po nowo położonych torach. Nadmorska wąskotorówka, którą oddano do użytku w 1896 roku, na początku XXI wieku przeszła modernizację. Odnowiono nie tylko zabytkowy parowóz i wagoniki, ale też dworce, przy okazji dobudowując 3 nowe przystanki. W Niechorzu kolejka zatrzymuje się na zabytkowym dworcu z przełomu XIX i XX stulecia. Wąskotorówka kursuje codziennie od początku czerwca do końca września, ale zabytkowy parowóz „Parys” ciągnie wagoniki wyłącznie w niedziele.

Atrakcje dla rodziny

Co pokazać dzieciom w Niechorzu?

Miasteczko obfituje w atrakcje, które spodobają się wszystkim dzieciom. Wynajęcie domku letniskowego w Niechorzu daje maluchom okazję do zobaczenia wszystkich latarni na polskim wybrzeżu Bałtyku. Park Miniatur Latarni Morskich w Niechorzu to jedyny taki obiekt w kraju – w jednym miejscu zgromadzono nie tylko modele bliz oddane w skali 1:10, lecz także miniatury innych konstrukcji, które dawniej pomagały marynarzom w nawigowaniu.

Mali przyrodnicy chętnie poznają jeszcze dwie inne atrakcje – będą zachwyceni kolorowymi owadami zamieszkującymi Motylarnię, bez wątpienia spodoba im się też rezerwat przyrody „Jezioro Liwia Łuża”. Akwen dzielą od Bałtyku zaledwie 2 km. Jezioro powstało na skutek oddzielenia wody przez powiększającą się mierzeję.

Jezioro, którego głębokość wynosi zaledwie kilkadziesiąt centymetrów, połączone jest z morzem Kanałem Liwia Łuża, w którym odbywa się obustronny ruch wody. Akwen bogato porośnięty trzcinami zamieszkują dzikie łabędzie i wiele gatunków ryb.

Wynajem domku letniskowego w Niechorzu to początek nadmorskiej przygody, która bardzo spodoba się dzieciom. Podróż kolejką wąskotorową, spotkanie oko w oko z wielorybem, a nawet wizyta w parku miniatur ucieszy nawet dorosłych.

Wycieczki w pobliżu

Wycieczka do Trzęsacza i Rewala

Do oddalonego o 7,5 km Trzęsacza i odległego o około 6 km Rewala można dojechać kolejką wąskotorową albo zarezerwować sobie czas (około 1,5 godziny) na przyjemny spacer plażą. Nocując w domku letniskowym w Niechorzu, warto poznać najważniejsze atrakcje w okolicy, do których z pewnością należą rewalskie wieloryby i ruiny gotyckiego kościoła w Trzęsaczu.

Trzęsacz to niewielkie miasteczko, które leży dokładnie na 15. południku. Najsłynniejszą atrakcją letniska są ruiny gotyckiego kościoła, stojące tuż przy klifie. Choć trudno w to dziś uwierzyć, świątynię zbudowano w XIII wieku w odległości 2 km od morza. Osuwający się klif zmusił władze miasteczka do zamknięcia kościoła w 1971 roku. Tuż przy zabytku usytuowano nowoczesną platformę widokową, z której po schodach można zejść na plażę.

W Trzęsaczu warto zobaczyć także przepiękny pałac z XVIII wieku, a nawet usiąść w siodle w przypałacowej stadninie. To świetny pomysł na romantyczną wycieczkę, podobnie jak spacer nadmorską Aleją Zakochanych i Aleją Róż w pobliskim Rewalu. Na przechadzające się pary czekają dwa monumenty – Romeo i Julia siedzący na ławce oraz Mały Książę, który pielęgnuje swoją Różę.

Rewal słynie również z wielorybów – dwie drewniane konstrukcje usytuowano tuż przy tarasie widokowym, a około 100 modeli wielorybów i innych zwierząt morskich rzeczywistej wielkości warto zobaczyć w rewalskim Parku Wieloryba.

Zwiedzanie i atrakcje w Niechorzu

Niechorze – niezapomniany wypoczynek nad Bałtykiem

Plaża w Niechorzu

Na tej złotej, piaszczystej plaży na gości czeka wiele ciekawych atrakcji. Są tu zjeżdżalnie wodne oraz dmuchane zamki dla dzieci, dla dorosłych zaś skutery wodne oraz motorówki.

Latarnia morska w Niechorzu

Nad plażą dominuje usytuowana na wysokim klifie latarnia morska. Została ona wybudowana w 1866 roku, obecnie udostępniona jest zwiedzającym. Z górnego tarasu widokowego podziwiać można cudowną panoramę okolicy.

Park Miniatur Latarni Morskich

Znajdują się tutaj miniatury wszystkich latarni w Polsce wykonane w skali 1:10. Przedstawiono także szczegółowe opisy oraz historię każdej z nich, co dodatkowo uatrakcyjnia zwiedzanie.

Park Wieloryba w Rewalu

Park ten, oddalony od Niechorza o zaledwie pięć kilometrów, prezentuje unikatową faunę i florę Morza Bałtyckiego oraz stanowi nie lada atrakcję dla najmłodszych odwiedzających.

Pobierowo

Jest to jeden z najbardziej atrakcyjnych ośrodków wakacyjnych na Pomorzu Zachodnim. Panująca tutaj atmosfera oraz nadzwyczajne walory przyrodnicze sprawiają, że jest to idealne miejsce na letni wypoczynek.

Nasi partnerzy to między innymi:

Booking.com Noclegi w Niechorzu Casamundo Noclegi w Niechorzu Interhome Noclegi w Niechorzu TripAdvisor Noclegi w Niechorzu Novasol Noclegi w Niechorzu Wimdu Noclegi w Niechorzu edom Noclegi w Niechorzu HomeAway Noclegi w Niechorzu BookApart.com Noclegi w Niechorzu Noclegowo.pl Noclegi w Niechorzu 9flats.com Noclegi w Niechorzu HouseTrip Noclegi w Niechorzu Belvilla Noclegi w Niechorzu DanCenter Noclegi w Niechorzu IdoSell Booking Noclegi w Niechorzu Holiday Home Noclegi w Niechorzu Inter Chalet Noclegi w Niechorzu only-apartments Noclegi w Niechorzu Migoa Noclegi w Niechorzu