Spa nad morzem

Morze Baltyckie
Spa nad morzem

Spa nad morzem — wakacje jakich mało!

Pobyt w spa nad morzem to niepowtarzalna okazja, by poczuć dobroczynny wpływ czystego powietrza bogatego w jod oraz unikalnego morskiego mikroklimatu, sprzyjającego wypoczynkowi i leczeniu najróżniejszych schorzeń dróg oddechowych. Morze Bałtyckie zaś i jego malownicze wybrzeże oraz liczne renomowane uzdrowiska i kąpieliska oferują odwiedzającym niecodzienne formy zarówno aktywnego, jak i biernego spędzania czasu wolnego oraz dużą dawkę słońca i iście bajeczne widoki.

Morze, plaża i rozkosze spa!

Planując urlop w spa nad polskim morzem, do wyboru mają Państwo wiele interesujących i przepięknych nadmorskich kurortów. Na wybrzeżu środkowym leży licznie odwiedzane przez kuracjuszy zarówno z kraju, jak i zagranicy słynne uzdrowisko, czyli Kołobrzeg. O wyjątkowości tego miasta chyba nikogo nie trzeba przekonywać, pierwsze tężnie powstały tu bowiem już w 1710 roku, a obecnie cieszyć się można także odprężającymi zabiegami i kąpielami w tutejszych supernowoczesnych obiektach typu wellness.

Równie znakomite warunki do wypoczynku i relaksu czekają na urlopowiczów w słonecznym Sopocie, który już w XIX wieku kusił szerokimi piaszczystymi plażami, ciekawą zabudową i możliwością podziwiania zachwycających zachodów słońca podczas romantycznych spacerów po długim na 512 metrów drewnianym molo, które po dziś dzień jest swoistą wizytówką miasta.

Zatoka Gdańska — weź wiatr w żagle!

Wypoczynek w spa nad morzem to także nie lada gratka dla amatorów sportów wodnych i samodzielnych rejsów. Idealne warunki panują zwłaszcza na Zatoce Gdańskiej i będącej je wewnętrzną częścią Zatoce Puckiej. Ponieważ oba akweny są stosunkowo bezpieczne i osłonięte, bez przeszkód można tu spróbować swoich sił zarówno w kitesurfingu, windsurfingu, jak i żeglowaniu.

Ponadto, prawdziwą perełką tego regionu jest Gdańsk, kosmopolityczne miasto, które zachwyca wieloma zabytkami klasy światowej oraz rozległymi parkami i terenami zielonymi. Tu bez względu na porę roku wprost nie można się nudzić. Z kolei położone nad Zatoką Pucką Władysławowo to jedna z najpopularniejszych miejscowości wypoczynkowych na Kaszubach i prawdziwy raj dla miłośników kąpieli wodnych i słonecznych.

Nasi partnerzy to między innymi:

Booking.com Noclegi nad Morzem Bałtyckim Casamundo Noclegi nad Morzem Bałtyckim Interhome Noclegi nad Morzem Bałtyckim TripAdvisor Noclegi nad Morzem Bałtyckim Novasol Noclegi nad Morzem Bałtyckim Wimdu Noclegi nad Morzem Bałtyckim edom Noclegi nad Morzem Bałtyckim HomeAway Noclegi nad Morzem Bałtyckim BookApart.com Noclegi nad Morzem Bałtyckim Noclegowo.pl Noclegi nad Morzem Bałtyckim 9flats.com Noclegi nad Morzem Bałtyckim HouseTrip Noclegi nad Morzem Bałtyckim Belvilla Noclegi nad Morzem Bałtyckim DanCenter Noclegi nad Morzem Bałtyckim IdoSell Booking Noclegi nad Morzem Bałtyckim Holiday Home Noclegi nad Morzem Bałtyckim Inter Chalet Noclegi nad Morzem Bałtyckim only-apartments Noclegi nad Morzem Bałtyckim Migoa Noclegi nad Morzem Bałtyckim