Noclegi, domy i apartamenty w Miliczu

Porównano 17 dostępnych noclegów, znalezione na 3 stronach rezerwacyjnych
Milicz

Porównaj zaledwie jednym kliknięciem 17 unikalnych noclegów w Miliczu, znajdujących się na 3 portalach rezerwacyjnych, m.in. Booking.com i ZenHotels.com. HomeToGo szybko wybiera najlepsze oferty, zestawiając wszystkie możliwe obiekty.

Polecane noclegi w Miliczu

Zarezerwuj nocleg w Miliczu: od 71 zł za noc

Balkon/Patio
Apartament ∙ 2 gości ∙ 1 sypialnia
Milicz, milicki, Polska
od 198 zł
Booking.com
4,5
Zobacz ofertę
Balkon/Patio
Dom ∙ 4 gości
Miłochowice, Milicz, Polska
od 178 zł
Booking.com
4,4
Zobacz ofertę
Balkon/Patio
Dom ∙ 3 gości
Sławoszowice, milicki, Polska
od 164 zł
Booking.com
4,5
Zobacz ofertę
Zobacz wszystkie oferty

Najczęściej wybierane udogodnienia w Miliczu

 • Garaż (17)
 • TV (17)
 • Grill (16)
 • Internet (16)
 • Balkon/Patio (15)
 • Ogród (14)
 • Dla niepalących (14)
 • Kuchnia (13)
 • 1 zwierzę dozwolone (11)
 • Klimatyzacja (10)
 • Łowienie ryb (10)
 • Mikrofalówka (9)
Podróżni szukający domów lub apartamentów przyjaznych zwierzętom, będą zadowoleni wybierając nocleg w Miliczu, gdyż bardzo dużo obiektów tutaj jest przyjaznych zwierzętom. Przyjazne zwierzętom noclegi w Miliczu przeciętnie kosztują 321 zł za dzień. Jeśli poszukujesz centralnej lokalizacji, kilka przyjaznych zwierzętom obiektów jest położonych mniej niż dwa kilometry od centrum miasta.

Pogoda i klimat w Miliczu


-3°

-1°

14°
19°
23°
12°
26°
14°
26°
13°
20°
10°
15°


STY
LUT
MAR
KWI
MAJ
CZE
LIP
SIE
WRZ
PAŹ
LIS
GRU
- Liczba dni deszczowych

Powyżej przedstawione są warunki pogodowe panujące w Miliczu przez cały rok. W najbliższych 6 miesiącach, lipiec będzie miesiącem z najwyższymi temperaturami. Tymczasem, tempertura spada poniżej -3° w styczniu. Najbardziej deszczowym miesiącem roku jest lipiec. Natomiast najmniejszych opadów deszczu można spodziewać się w sierpniu.

Noclegi w Miliczu

Milicz — noclegi ze stawami i karpiami w tle

Milicz jest niezwykle ciekawym miasteczkiem, położonym na Dolnym Śląsku pomiędzy Wrocławiem a Poznaniem. Choć niewiele osób je zna, warto jednak zatrzymać się na dłużej i skosztować odrobiny relaksu. Milicz, a przy okazji nocleg w interesujących plenerach na pewno doda jeszcze więcej pozytywnej, wakacyjnej energii.

Zobacz wszystkie oferty
Kultura i sztuka

Wśród przepięknych, szachulcowych budowli

Na honorowym miejscu stoi klasycystyczny pałac z XVIII wieku, który został otoczony parkiem w stylu angielskim. Z tego samego okresu pochodzi również Kościół Łaski, pierwotnie ewangelicki. Świątynia została wybudowana na mocy traktatu w Altranstädt z 1706 roku. Wówczas śląscy ewangelicy otrzymali prawo do budowy sześciu Kościołów Łaski i właśnie jeden z nich stanął w Miliczu.

Obecny kościół ma funkcję tak zwanego katolickiego kościoła pomocniczego pod wezwaniem św. Andrzeja Boboli. Po kompleksowym remoncie konstrukcja zyskała zupełnie nowy charakter. Zewnętrzne ściany są zwłaszcza bardzo ciekawe, dzięki bieli tynku i czarnym belkom oplatającym szkielet konstrukcji z drewna. Milicz to nie tylko agroturystyka, malownicze doliny i wspaniała przyroda, ale także niecodzienne zabytki.

Atrakcje dla rodziny

Klimatyczna agroturystyka? Milicz wita wszystkich z otwartymi ramionami

Plenerowe akwarium ryb słodkowodnych to atrakcja sama w sobie dla wszystkich wielbicieli fauny i flory, ale szczególnie dla najmłodszych. Tu corocznie hucznie obchodzi się we wrześniu Święto karpia milickiego. W akwarium można dostrzec wiele gatunków ryb, takich jak szczupak, jesiotr, karaś, sandacz, tołpyga czy sum. Jednak, rzecz jasna, niekwestionowanym królem jest karp hodowany od dziesięcioleci w milickich stawach.

Wycieczki w pobliżu

Kolorowym Szlakiem Karpia

Cała dolina rzeki Baryczy, leżąca na pograniczu województw dolnośląskiego i wielkopolskiego, słynie z wielowiekowej tradycji hodowli karpia. Lokalni artyści stworzyli kolorowe, drogowskazy w kształcie oczywiście karpi, które wyznaczają najważniejsze atrakcje, zabytki oraz miejsca ciekawe ze względów przyrodniczych. Twórcy szlaku zapewniają, że kompletne zwiedzanie wszystkich przygotowanych obiektów i punktów jest w stanie zająć 30 godzin. Milicz i nocleg w jednym z klimatycznych, szachulcowych domów może więc być znakomitą bazą wypadową.

Nasi partnerzy to między innymi:

Booking.com Noclegi w Miliczu Casamundo Noclegi w Miliczu Interhome Noclegi w Miliczu TripAdvisor Noclegi w Miliczu Novasol Noclegi w Miliczu edom Noclegi w Miliczu HomeAway Noclegi w Miliczu BookApart.com Noclegi w Miliczu Noclegowo.pl Noclegi w Miliczu 9flats.com Noclegi w Miliczu HouseTrip Noclegi w Miliczu Belvilla Noclegi w Miliczu DanCenter Noclegi w Miliczu IdoSell Booking Noclegi w Miliczu Holiday Home Noclegi w Miliczu Inter Chalet Noclegi w Miliczu Only-apartments Noclegi w Miliczu Migoa Noclegi w Miliczu

Więcej miejscowości w okolicy