Camping Mielno

Mielno
Dowolne daty
Goście

Wybierz idealny nocleg

Cena za noc
Do 100 zł
100 zł - 199 zł
Od 200 zł
Odległość od centrum
Max. 1 km
Max. 2 km
Max. 5 km
Recenzje
Doskonała: 4,5+
Bardzo dobra: 4+
Dobra: 3,5+

Camping Mielno – nadbałtycki strzał w dziesiątkę

Mielno jest jedną z najpopularniejszych miejscowości wypoczynkowych nad Bałtykiem. Nic dziwnego, gdyż gości przyciąga tutaj nie tylko wspaniały, korzystny dla zdrowia mikroklimat, ale także szerokie, piaszczyste plaże i doskonała infrastruktura. To wszystko sprawia, że Mielno to idealne miejsce wypoczynku dla rodzin z dziećmi oraz grup przyjaciół. Atrakcyjne położenie pomiędzy spienionym Bałtykiem a sielskim jeziorem jest dodatkową atrakcją i doskonałym pretekstem na wypad w tę okolicę.

Aktywny wypoczynek nad Bałtykiem i energetyczne Mielno – wakacyjny camping zacznij już dziś!

Wypoczynek w Mielnie docenią wszyscy – zarówno młodzi backpackersi nastawieni na szaloną zabawę, jak i seniorzy, którzy pragną skorzystać z przesyconego jodem powietrza i niekończących się spacerów brzegiem morza. Warto też po prostu przespacerować się po tej czarującej miejscowości, aby zjeść pyszną rybę w panierce lub najlepsze nad polskim morzem gofry. Niekwestionowaną atrakcją jest też jezioro Jamno, które może być świetną alternatywą dla tych, którzy nie przepadają za morskimi falami.

  • Rejs widokowy po Jeziorze Jamno

    jest niewątpliwie jednym z punktów z listy must-see. Wycieczkowy statek dopływa niemal do Koszalina, a po drodze można podziwiać sielskie krajobrazy oraz niezwykłą faunę i florę, która może Państwu zaoferować niecodzienny spektakl i koncert białych mew.

  • Latarnia Morska w Gąskach

    to z kolei znakomity cel rodzinnej wycieczki rowerowej. Odległość wynosi zaledwie 13 kilometrów, jest to więc idealna trasa dla dzieci, z którą też bez problemu poradzą sobie niedzielni rowerzyści. Jest to druga co do wielkości latarnia morska w Polsce, która w dodatku liczy sobie prawie 150 lat. Z jej szczytu można podziwiać wspaniałą panoramę morza i okolic. Spektakularny widok na zachodzące słońce jest zdecydowanie wart pokonania 190 schodków.

  • Miejscowość Chłopy

    będzie za to świetnym celem podróży na pieszą wycieczkę, gdyż od Mielna dzieli ją zaledwie 6 kilometrów. Dlaczego warto się tu wybrać? Otóż Chłopy to jedyna w Polsce wieś wpisana do rejestru zabytków, gdzie do dziś zachował się tradycyjny układ rybackiej osady i urocze domy szachulcowe.

Pogoda i klimat w Mielnie

max.
Min.

-3°
23 dni 23
max.
Min.

17 dni 17
max.
Min.

14 dni 14
max.
Min.
12°
14 dni 14
max.
Min.
17°
14 dni 14
max.
Min.
19°
11°
14 dni 14
max.
Min.
23°
14°
15 dni 15
max.
Min.
23°
14°
17 dni 17
max.
Min.
19°
10°
15 dni 15
max.
Min.
13°
16 dni 16
max.
Min.

19 dni 19
max.
Min.

21 dni 21
STY
LUT
MAR
KWI
MAJ
CZE
LIP
SIE
WRZ
PAŹ
LIS
GRU
- Liczba dni deszczowych

Camping Mielno - Inspiracje

Najlepsze pomysły na urlop w Mielnie

Odkryj inne podróżnicze inspiracje

image-tag