Camping Mielno - HomeToGo base64Hash Camping Mielno - HomeToGo

Camping Mielno

Mielno
Dowolne daty
Goście

Wybierz idealny nocleg

Cena za noc
Do 500 zł
500 zł - 999 zł
Od 1.000 zł
Odległość od centrum
Max. 1 km
Max. 2 km
Max. 5 km
Recenzje
4,5+
4+
3,5+
Sypialnie
Dowolna liczba
1 sypialnia
2 sypialnie

Camping Mielno – nadbałtycki strzał w dziesiątkę

Mielno jest jedną z najpopularniejszych miejscowości wypoczynkowych nad Bałtykiem. Nic dziwnego, gdyż gości przyciąga tutaj nie tylko wspaniały, korzystny dla zdrowia mikroklimat, ale także szerokie, piaszczyste plaże i doskonała infrastruktura. To wszystko sprawia, że Mielno to idealne miejsce wypoczynku dla rodzin z dziećmi oraz grup przyjaciół. Atrakcyjne położenie pomiędzy spienionym Bałtykiem a sielskim jeziorem jest dodatkową atrakcją i doskonałym pretekstem na wypad w tę okolicę.
Zobacz wszystkie oferty

Popularne udogodnienia dla Camping Mielno

Znajdź idealny dom na swój pobyt

Przyjazny(a) zwierzętom Camping

Przyjazny(a) zwierzętom Camping

Camping z basenem

Camping z basenem

Camping z patio

Camping z patio

Camping z kuchnią

Camping z kuchnią

Aktywny wypoczynek nad Bałtykiem i energetyczne Mielno – wakacyjny camping zacznij już dziś!

Aktywny wypoczynek nad Bałtykiem i energetyczne Mielno – wakacyjny camping zacznij już dziś!

Wypoczynek w Mielnie docenią wszyscy – zarówno młodzi backpackersi nastawieni na szaloną zabawę, jak i seniorzy, którzy pragną skorzystać z przesyconego jodem powietrza i niekończących się spacerów brzegiem morza. Warto też po prostu przespacerować się po tej czarującej miejscowości, aby zjeść pyszną rybę w panierce lub najlepsze nad polskim morzem gofry. Niekwestionowaną atrakcją jest też jezioro Jamno, które może być świetną alternatywą dla tych, którzy nie przepadają za morskimi falami.

  • 1. Rejs widokowy po Jeziorze Jamno

    jest niewątpliwie jednym z punktów z listy must-see. Wycieczkowy statek dopływa niemal do Koszalina, a po drodze można podziwiać sielskie krajobrazy oraz niezwykłą faunę i florę, która może Państwu zaoferować niecodzienny spektakl i koncert białych mew.

  • 2. Latarnia Morska w Gąskach

    to z kolei znakomity cel rodzinnej wycieczki rowerowej. Odległość wynosi zaledwie 13 kilometrów, jest to więc idealna trasa dla dzieci, z którą też bez problemu poradzą sobie niedzielni rowerzyści. Jest to druga co do wielkości latarnia morska w Polsce, która w dodatku liczy sobie prawie 150 lat. Z jej szczytu można podziwiać wspaniałą panoramę morza i okolic. Spektakularny widok na zachodzące słońce jest zdecydowanie wart pokonania 190 schodków.

  • 3. Miejscowość Chłopy

    będzie za to świetnym celem podróży na pieszą wycieczkę, gdyż od Mielna dzieli ją zaledwie 6 kilometrów. Dlaczego warto się tu wybrać? Otóż Chłopy to jedyna w Polsce wieś wpisana do rejestru zabytków, gdzie do dziś zachował się tradycyjny układ rybackiej osady i urocze domy szachulcowe.

Szukasz czegoś innego?

Znajdź więcej interesujących miejsc na pobyt w Mielnie

Dom

Dom

Pokój

Pokój

Apartament

Apartament

Pensjonat

Pensjonat

image-tag