Camping Mielno - HomeToGo base64Hash Camping Mielno - HomeToGo

Camping Mielno

Mielno
Dowolne daty
Goście

Wybierz idealny nocleg

Cena za noc
Do 500 zł
500 zł - 999 zł
Od 1.000 zł
Odległość od centrum
Max. 1 km
Max. 2 km
Max. 5 km
Recenzje
Doskonała: 4,5+
Bardzo dobra: 4+
Dobra: 3,5+

Camping Mielno – nadbałtycki strzał w dziesiątkę

Mielno jest jedną z najpopularniejszych miejscowości wypoczynkowych nad Bałtykiem. Nic dziwnego, gdyż gości przyciąga tutaj nie tylko wspaniały, korzystny dla zdrowia mikroklimat, ale także szerokie, piaszczyste plaże i doskonała infrastruktura. To wszystko sprawia, że Mielno to idealne miejsce wypoczynku dla rodzin z dziećmi oraz grup przyjaciół. Atrakcyjne położenie pomiędzy spienionym Bałtykiem a sielskim jeziorem jest dodatkową atrakcją i doskonałym pretekstem na wypad w tę okolicę.
Aktywny wypoczynek nad Bałtykiem i energetyczne Mielno – wakacyjny camping zacznij już dziś!

Aktywny wypoczynek nad Bałtykiem i energetyczne Mielno – wakacyjny camping zacznij już dziś!

Wypoczynek w Mielnie docenią wszyscy – zarówno młodzi backpackersi nastawieni na szaloną zabawę, jak i seniorzy, którzy pragną skorzystać z przesyconego jodem powietrza i niekończących się spacerów brzegiem morza. Warto też po prostu przespacerować się po tej czarującej miejscowości, aby zjeść pyszną rybę w panierce lub najlepsze nad polskim morzem gofry. Niekwestionowaną atrakcją jest też jezioro Jamno, które może być świetną alternatywą dla tych, którzy nie przepadają za morskimi falami.

  • 1. Rejs widokowy po Jeziorze Jamno

    jest niewątpliwie jednym z punktów z listy must-see. Wycieczkowy statek dopływa niemal do Koszalina, a po drodze można podziwiać sielskie krajobrazy oraz niezwykłą faunę i florę, która może Państwu zaoferować niecodzienny spektakl i koncert białych mew.

  • 2. Latarnia Morska w Gąskach

    to z kolei znakomity cel rodzinnej wycieczki rowerowej. Odległość wynosi zaledwie 13 kilometrów, jest to więc idealna trasa dla dzieci, z którą też bez problemu poradzą sobie niedzielni rowerzyści. Jest to druga co do wielkości latarnia morska w Polsce, która w dodatku liczy sobie prawie 150 lat. Z jej szczytu można podziwiać wspaniałą panoramę morza i okolic. Spektakularny widok na zachodzące słońce jest zdecydowanie wart pokonania 190 schodków.

  • 3. Miejscowość Chłopy

    będzie za to świetnym celem podróży na pieszą wycieczkę, gdyż od Mielna dzieli ją zaledwie 6 kilometrów. Dlaczego warto się tu wybrać? Otóż Chłopy to jedyna w Polsce wieś wpisana do rejestru zabytków, gdzie do dziś zachował się tradycyjny układ rybackiej osady i urocze domy szachulcowe.

Pogoda i klimat w Mielnie

max.
Min.

-0°
18 dni 18
max.
Min.

12 dni 12
max.
Min.

13 dni 13
max.
Min.
12°
9 dni 9
max.
Min.
16°
11 dni 11
max.
Min.
20°
13°
12 dni 12
max.
Min.
21°
15°
16 dni 16
max.
Min.
23°
16°
13 dni 13
max.
Min.
19°
13°
13 dni 13
max.
Min.
13°
16 dni 16
max.
Min.

14 dni 14
max.
Min.

15 dni 15
STY
LUT
MAR
KWI
MAJ
CZE
LIP
SIE
WRZ
PAŹ
LIS
GRU
- Liczba dni deszczowych

Camping Mielno - Poznaj inne kierunki

Poznaj najlepsze pomysły na wakacje w Mielnie

Poznaj inne pomysły na podróże

image-tag