Czasami miłośnicy mocnych wrażeń nie wiedzą kiedy się zatrzymać

Poszukując ekstremalnych wrażeń, wielu kierowców samochodów sportowych decyduje się złamać prawo, aby tylko zafundować sobie zastrzyk adrenaliny. HomeToGo wraz z HAPPYCAR sprawdziło najszybszych i zarazem najbardziej niebezpiecznych kierowców z całej Europy i stworzyło ranking ośmiu z najwyższą odnotowaną prędkością jazdy z różnych krajów europejskich.

Infografika przedstawia prędkość, jaka została uchwycona przez fotoradary w poszczególnych krajach, a także karę dla kierowcy i specyfikacje samochodu.

Przekonaj się, jak szybko pędzili rekordziści i jakiej wysokości mandatu można się spodziewać idąc w ich ślady!

infografika przekroczenie prędkości samochody

 

 

O HomeToGo:
HomeToGo (hometogo.pl) jest największą na świecie, niezależną porównywarką domków letniskowych, domów i apartamentów wypoczynkowych. Za pomocą strony www.hometogo.pl łatwo i szybko wyszukasz i porównasz ponad 15 milionów ofert noclegów z ponad 300 portali noclegowych. Wygodne filtry pozwalają na wybór tego noclegu, który najlepiej odpowiada indywidualnym potrzebom każdego użytkownika. Trzej założyciele HomeToGo to dr Patrick Andrä, Wolfgang Heigl i Nils Regge. HomeToGo zatrudnia ponad 150 pracowników, a strona jest aktywna w dwunastu krajach Europy, USA, Australii oraz w Rosji