Spa Mazury

Mazury
Spa Mazury

Mazury — niezapomniane wakacje w Krainie Tysiąca Jezior

Mazury i spa to połączenie idealne. Panuje tu bowiem wyjątkowy mikroklimat, a czyste powietrze i przepiękne krajobrazy przyciągają miłośników aktywnego spędzania czasu wolnego na łonie natury. Liczne szlaki piesze i rowerowe zachęcają do krajoznawczych wypraw, a na fanów sportów wodnych czekają malownicze akweny. Na uwagę zasługuje też tutejsza architektura, a zwłaszcza krzyżackie zamki i majestatyczne twierdze. Wszystko to sprawia, że wypoczynek w spa na Mazurach to cudowne przeżycie, które na długo zapisze się w Państwa pamięci.

Sporty wodne, czy plażowanie, oto jest pytanie?

Wybierając się na urlop na Mazury do spa, z pewnością spodziewać się można unikalnej atmosfery relaksu i spokoju oraz niemalże dziewiczej, niczym nieskażonej przyrody. Jednakże, oprócz ucieczki od zgiełku wielkich miast na gości czekają też nie lada atrakcje. Na przykład Mikołajki, położone w samym sercu Pojezierza Mazurskiego, słyną z doskonałych warunków do żeglowania, dlatego też co roku odbywają się tu prestiżowe regaty i barwne festiwale szantowe.

W regionie nie brak też miejsc dla fanów kąpieli wodnych i słonecznych. Plaża Miejska w Giżycku kusi urlopowiczów fenomenalną zjeżdżalnią wodną oraz możliwością gry w siatkówkę lub koszykówkę. Tutejsze długie na 450 metrów molo zadowoli zaś z pewnością wielbicieli spacerów. Mrągowo natomiast ma aż dwa strzeżone kąpieliska, przy których rozlokowane są wypożyczalnie sprzętu wodnego.

Mazury — rozkosze spa i wiele, wiele więcej!

Zabiegi pielęgnacyjne, relaksujące masaże i kąpiele oferowane przez mazurskie ośrodki typu spa & wellness pozwolą się Państwu odprężyć i odzyskać harmonię ducha i ciała. Warto jednak poświęcić też trochę czasu na lepsze poznanie tej magicznej krainy. Jednym z miejsc wartych odwiedzin jest mogące poszczycić się niezwykle bogatą historią miasto Ryn, gdzie na wzgórzu wznosi się średniowieczny zamek Zakonu Krzyżackiego.

Z kolei Iława, leżąca nad ogromnym jeziorem Jeziorak, nie tylko zachwyci gotycką i neobarokową architekturą, ale również sielskimi klimatami i otaczającymi je gęstymi lasami zachęcającymi do rodzinnych wycieczek plenerowych. Jest to też istny raj dla grzybiarzy i wędkarzy oraz fanów jazzu.

Nasi partnerzy to między innymi:

Booking.com Noclegi na Mazurach Casamundo Noclegi na Mazurach Interhome Noclegi na Mazurach TripAdvisor Noclegi na Mazurach Novasol Noclegi na Mazurach Wimdu Noclegi na Mazurach edom Noclegi na Mazurach HomeAway Noclegi na Mazurach BookApart.com Noclegi na Mazurach Noclegowo.pl Noclegi na Mazurach 9flats.com Noclegi na Mazurach HouseTrip Noclegi na Mazurach Belvilla Noclegi na Mazurach DanCenter Noclegi na Mazurach IdoSell Booking Noclegi na Mazurach Holiday Home Noclegi na Mazurach Inter Chalet Noclegi na Mazurach only-apartments Noclegi na Mazurach Migoa Noclegi na Mazurach