Sylwester na Mazurach

Mazury
Sylwester na Mazurach

Sylwester na Mazurach — szalona zabawa i unikalna atmosfera

Mazury, zwane Krainą Tysiąca Jezior, obejmują malownicze jeziora i przepiękne tereny zielone Pojezierza Iławskiegi i Pojezierza Mazurskiego. Panuje tu wyjątkowa atmosfera sprzyjająca odpoczynkowi, a czyste powietrze i zachwycająca niczym nieskażona przyroda czynią to miejsce niezwykle popularnym wśród miłośników aktywnego wypoczynku. Natomiast renomowane obiekty typu spa & wellness zachęcają do chwil błogiego relaksu i odzyskania harmonii między ciałem i duchem. Sylwester na Mazurach to zaś nie lada gratka dla wielbicieli zarówno wielkich bali, jak i zabawy pod gołym niebem.

Mazury — bajkowy Sylwester dla całej rodziny

Mazury to region, który od lat nieprzerwanie cieszy się ogromną popularnością wśród urlopowiczów, dlatego wielu gości postanawia właśnie tu przywitać Nowy Rok. Do najpopularniejszych miejscowości wypoczynkowych należy m.in. Mrągowo. To urocze miasto, położone nad jeziorem Czos, w sylwestrową noc zamienia się w prawdziwe centrum rozrywki. Odbywają się tu bowiem aż dwie wspaniałe imprezy plenerowe, można też złożyć sobie narciarskie życzenie na stoku, na Górze Czterech Wiatrów.

Równie interesująco zapowiada się sylwestrowa noc w Mikołajkach, polskiej stolicy żeglarstwa. Tu na imprezowiczów czekają huczne i eleganckie bale z wykwintnym menu i doskonałą oprawą muzyczną, a dla najmłodszych przygotowano wesołą zabawę i liczne animacje. Oczywiście nie może też zabraknąć pokazu fajerwerków i szampańskiego toastu.

Kulig z ogniskiem, a może sylwester w Krainie Czarów!

Sylwester na Mazurach to także niepowtarzalna okazja, by pożegnać stary i przywitać nowy rok inaczej niż zwykle. Wielu niezapomnianych wrażeń dostarczy ekscytujący nocny kulig z pochodniami i wspólnym biesiadowaniem przy ognisku. Oczywiście są też tańce, głośna muzyka, ciepły poczęstunek, grzane wino i kolorowe fajerwerki.

Z kolei historyczne miasto Ryn kusi amatorów szampańskiej zabawy możliwością spędzenia ostatniej nocy roku w murach majestatycznego krzyżackiego zamku, którego dziedziniec na ten czas wypełnia się magią i muzyką, a tajemnicze zamkowe lochy otwierają swoje podwoje. Smaczku dodają stroje z epoki i wyśmienite potrawy jak z dawnych krzyżackich biesiad. Na dzieci czekają zaś liczne niespodzianki i Klub Malucha.

Nasi partnerzy to między innymi:

Booking.com Noclegi na Mazurach Casamundo Noclegi na Mazurach Interhome Noclegi na Mazurach TripAdvisor Noclegi na Mazurach Novasol Noclegi na Mazurach Wimdu Noclegi na Mazurach edom Noclegi na Mazurach HomeAway Noclegi na Mazurach BookApart.com Noclegi na Mazurach Noclegowo.pl Noclegi na Mazurach 9flats.com Noclegi na Mazurach HouseTrip Noclegi na Mazurach Belvilla Noclegi na Mazurach DanCenter Noclegi na Mazurach IdoSell Booking Noclegi na Mazurach Holiday Home Noclegi na Mazurach Inter Chalet Noclegi na Mazurach only-apartments Noclegi na Mazurach Migoa Noclegi na Mazurach