Camping Mazury

Mazury
Dowolne daty
Goście

Wybierz idealny nocleg

Cena za noc
Do 100 zł
100 zł - 199 zł
Od 200 zł
Recenzje
Doskonała: 4,5+
Bardzo dobra: 4+
Dobra: 3,5+

Camping na Mazurach - Najlepsze kierunki:

Mazury – wyjątkowy camping i wakacyjna przygoda

Nie tylko Skandynawia, Kanada czy rosyjska Karelia mogą pochwalić się fantastyczną krainą tysiąca jezior. Polskie Mazury to raj dla wielbicieli żeglarstwa i miłośników wypoczynku na łonie fascynującej przyrody. Camping nad brzegiem jeziora od pokoleń wybierają nie tylko doświadczeni traperzy i zapaleni wędkarze. Ognisko i szanty aż po brzask słońca, wspaniałe grzybobrania w sosnowych lasach, rejsy żaglówką i smak wędzonego pstrąga – takich wakacji się nie zapomina!

Mazury – camping jakich mało!

Mazury nie bez przyczyny każdego roku przyciągają tysiące podróżnikow i wielbicieli sportów wodnych. To doskonałe miejsce na zdobycie pierwszych szlifów w żeglarstwie i kajakarstwie, a sam klimat campingu w otoczeniu mazurskiej przyrody po prostu nie ma sobie równych. Mazury to również liczne festiwale i zabytki sięgające swoimi korzeniami czasów Kopernika. Lokalne atrakcje z powodzeniem wypełnią każdy z wakacyjnych dni!

 • 1. Mikołajki

  są sercem Pojezierza Mazurskiego. Kurort jest fantastycznie położony pomiędzy jeziorami Mikołajskim i Tałty, a jego wizytówką, oprócz cudownych plenerów, jest przystań i oraz czarująca starówka. W sezonie letnim nie można również przegapić festiwali pod chmurką i licznych imprez plenerowych. Tutaj jest moc!

 • 2. Mrągowo

  nie bez przyczyny promuje siebie jako miasto ludzi aktywnych. Potwierdza to bogaty i szeroki kalendarz wakacyjnych imprez plenerowych. Triathlon, regaty i imprezy muzyczne w klimacie rockowo-bluesowym to tylko namiastka atrakcji, o które można wzbogacić rodzinny camping lub wyjazd w gronie najlepszych przyjaciół.

 • 3. Giżycko

  to ważny punkt na wakacyjnym szlaku każdego prawdziwego wilka morskiego! O popularności w środowisku żeglarzy najlepiej świadczy liczba przystani. Miasto może pochwalić się licznymi zabytkami, których nie wolno przegapić podczas campingu w okolicy. Do najciekawszych należą jedyny w Europie most obrotowy oraz twierdza Boyen. A to dopiero początek listy miejsc wartych uwagi!

 • 4. Rydzewo

  to wieś przepięknie położona w zlewisku jezior Niegocin i Boczne i chętnie odwiedzana przystań na szlaku w drodze Giżycka. Wieś może pochwalić się cennymi zabytkami architektury sakralnej i znakomitym zapleczem agroturystycznym. Camping w takim miejscu to prawdziwa przyjemność!

Pogoda i klimat na Mazurach

max.
Min.

-4°
18 dni 18
max.
Min.

16 dni 16
max.
Min.

11 dni 11
max.
Min.
14°
10 dni 10
max.
Min.
21°
11 dni 11
max.
Min.
24°
13°
11 dni 11
max.
Min.
24°
15°
14 dni 14
max.
Min.
23°
12°
14 dni 14
max.
Min.
21°
6 dni 6
max.
Min.
10°
14 dni 14
max.
Min.

0 dni 0
max.
Min.

0 dni 0
STY
LUT
MAR
KWI
MAJ
CZE
LIP
SIE
WRZ
PAŹ
LIS
GRU
- Liczba dni deszczowych

Camping Mazury - Inspiracje

Najlepsze pomysły na urlop na Mazurach

Odkryj inne podróżnicze inspiracje

image-tag