Camping Malta - HomeToGo base64Hash Camping Malta - HomeToGo

Camping Malta

Malta
Dowolne daty
Goście

Wybierz idealny nocleg

Cena za noc
Do 100 zł
100 zł - 199 zł
Od 200 zł
Recenzje
Doskonała: 4,5+
Bardzo dobra: 4+
Dobra: 3,5+

Camping wakacyjny – Malta to idealna destynacja

Malta jest znakomitym miejscem na wakacyjne wojaże, tym bardziej że zarówno wybrzeże, jak i interior, oraz wszystkie trzy wyspy (Malta, Gozo i Comino) mają niesamowity klimat i gościnnych mieszkańców. Jeśli dodać do tego niesamowite plaże, łagodnie falujące morze i urozmaiconą linię brzegową, Malta może spokojnie jawić się jako idealna destynacja na wakacje. Dla osób lubiących wokół siebie gwar i imprezowy tłum znakomitym wyborem będzie sama Malta, natomiast jeśli wolisz wypoczywać w większej ciszy i spokoju warto raczej wybrać się na Gozo. Tam do tej pory można spotkać senne, autentyczne i pełne uroku miasteczka rybackie.

Malta – wakacyjny camping zaczyna się już teraz!

Kolejną rajską odsłoną Malty jest Comino, która słynie z krystalicznie czystej wody. Jednak, jak się okazuje, Malta to nie tylko plaże i morze, ale także liczne i różnorodne możliwości zwiedzania. Jest tu wiele zabytków z okresu rzymskiego, zwłaszcza w tzw. Domu Rzymskim w Rabacie. Miejsce to na pewno spodoba się wszystkim miłośnikom historii, zwłaszcza antycznej. To prawdziwa perełka wśród wszystkich monumentów sztuki z epoki Starożytności, zwłaszcza sztuki sakralnej.

  • Świątynie megalityczne

    na Malcie oraz Gozo to wyjątkowe arcydzieła architektury, gdyż, o czym niewiele osób wie, są one dużo starsze niż egipskie piramidy. Pierwsza świątynia, jak powstała na tych terenach, została najprawdopodobniej wzniesiona 6 tysięcy lat temu! Maltańskie budowle megalityczne są więc jednymi z najstarszych kamiennych konstrukcji na naszej planecie.

  • Klify Dingi

    są za to wspaniałym cudem natury i jednocześnie najwyższymi klifami na południu Europy. Widok na błękitne morze, skaliste wybrzeże oraz na niezamieszkaną małą wyspę Filfla z pewnością na długo zapadnie każdemu w pamięć.

  • Błękitna Grota

    należy do najpiękniejszych naturalnych atrakcji Malty, podobnie jak inne jaskinie na wybrzeżu. Najlepiej podziwiać ją z tarasu widokowego umieszczonego na skraju urwistego wybrzeża. Spektakularne panoramy gwarantowane! Jak widać, Malta kryje w sobie wiele tajemnic i niespodzianek.

Camping - Inne popularne kierunki

Najlepsze pomysły na urlop na Malcie

Odkryj inne podróżnicze inspiracje

image-tag