Noclegi, domy i apartamenty w Lubiatowie

Porównano 8 dostępnych noclegów, znalezione na 2 stronach rezerwacyjnych
Lubiatów

8 idealnych obiektów noclegowych od 2 partnerów możesz zarezerwować w Lubiatowie w cenie od 65 zł za noc. HomeToGo błyskawicznie porównuje wszystkie noclegi, abyś mógł oszczędzić nawet 10%!

Najczęściej wybierane udogodnienia w Lubiatowie

 • Grill (6)
 • Łowienie ryb (6)
 • Dla niepalących (6)
 • Garaż (6)
 • 1 zwierzę dozwolone (5)
 • Kuchnia (5)
 • Internet (5)
 • Balkon/Patio (5)
 • Ogród (5)
 • TV (4)
 • Pralka (4)
 • Kominek (2)
Wypoczynek w Lubiatowie stanowi idealny pomysł dla posiadaczy psów, ponieważ wiele obiektów w Lubiatowie akceptuje zwierzęta. Jeśli jest to Twoim ważnym wymogiem, sprawdź domy w Lubiatowie. Stanowią one najbardziej przyjazne zwierzętom noclegi. Kilka przyjaznych zwierzętom obiektów (0%) jest usytuowanych mniej niż 2 km od centrum miasta.

Pogoda i klimat w Lubiatowie


-3°

-2°

13°
18°
22°
13°
25°
15°
24°
14°
19°
10°
13°


STY
LUT
MAR
KWI
MAJ
CZE
LIP
SIE
WRZ
PAŹ
LIS
GRU
- Liczba dni deszczowych

Sprawdź nasz wykres pogodowy by wybrać najbardziej odpowiedni miesiąc na swoje wakacje. W lipcu, temperatura osiąga nawet powyżej 25°. Temperatura w Lubiatowie spada poniżej -3° w styczniu. Najbardziej deszczowym miesiącem roku jest lipiec. Natomiast najmniejszych opadów deszczu można spodziewać się we wrześniu.

Noclegi w Lubiatowie

Lubiatów, czyli noclegi wśród bezkresnych jezior

Lubiatów jest położony w odległości 13 kilometrów na południe od Drezdenka i jest on jedną z największych osad w Puszczy Noteckiej leżącej w Kotlinie Gorzowskiej. Jej charakterystyczną cechą jest wyżłobiona wodami polodowcowymi część Pradoliny Toruńsko-Eberswaldzkiej. Ciekawostką są też liczne wydmy, które powstały pod koniec epoki lodowcowej w wyniku stopnienia lądolodu.

Zobacz wszystkie oferty
Kultura i sztuka

Nie tylko przyroda

W Lubiatowie zachwyca nie tylko przyroda i piękne okolice, ale także samo miasteczko. Na uwagę na pewno zasługuje kościół z XIV wieku, a w nim warto zwłaszcza zatrzymać się dłużej w zakrystii, najstarszej części pochodzącej jeszcze z Wieków Średnich. Z podobnej epoki pochodzą również mury prezbiterium oraz portal południowy, a także niektóre fragmenty wystroju wewnątrz. Warto również poświęcić chwilę na obejrzenie drewnianej, zabytkowej dzwonnicy. Lubiatów to baza na nocleg nie tylko dla wielbicieli dzikiej przyrody i niezmierzonych puszcz, ale również dla osób cieniących architekturę.

Atrakcje dla rodziny

Nad jeziorami

Lubiatów to miejsce na nocleg również dla osób podróżujących z dziećmi ze względu na to, że wszędzie w okolicy znajdują się liczne jeziora z nowoczesną infrastrukturą. Chodzi głównie o Karwin. Natomiast na południe od Lubiatowa znajduje się niewielkie jezioro Sołeckie (tak zwany Solczyk). Z kolei na północy położone jest Jezioro Zdroje (zwane Zródlanym) o wydłużonym kształcie. Lubiatów byłby bazą na nocleg, a dni można spędzać nad wodą, co a pewno ucieszy najmłodszych. Aktywności jest całe mnóstwo: można zbierać poziomki, jagody, a jesienią grzyby. Są to również znakomite tereny na piesze wędrówki, wycieczki rowerowe albo pikniki. Jest to również popularne miejsce dla wielbicieli fotografowania przyrody, zwłaszcza wodnego ptactwa.

Wycieczki w pobliżu

A może by tak pojechać do Głogowa?

Nocleg w mieście Lubiatów to też znakomity pretekst do odbycia krótkiej, weekendowej wycieczki w okolice dolnośląskiego Głogowa, którego okolice obfitują w lasy, jeziora i malownicze wzgórza. Nie można też nie zobaczyć Opactwa Cystersów w Lubiążu czy ruin zamkowych w Siedlisku.

Nasi partnerzy to między innymi:

Booking.com Noclegi w Lubiatowie Casamundo Noclegi w Lubiatowie Interhome Noclegi w Lubiatowie TripAdvisor Noclegi w Lubiatowie Novasol Noclegi w Lubiatowie edom Noclegi w Lubiatowie HomeAway Noclegi w Lubiatowie BookApart.com Noclegi w Lubiatowie Noclegowo.pl Noclegi w Lubiatowie 9flats.com Noclegi w Lubiatowie HouseTrip Noclegi w Lubiatowie Belvilla Noclegi w Lubiatowie DanCenter Noclegi w Lubiatowie IdoSell Booking Noclegi w Lubiatowie Holiday Home Noclegi w Lubiatowie Inter Chalet Noclegi w Lubiatowie Only-apartments Noclegi w Lubiatowie Migoa Noclegi w Lubiatowie

Więcej miejscowości w okolicy