Najlepsze Festiwale 2017

Zaczęła się wiosna i wraz z temperaturą powietrza rośnie festiwalowa gorączka. Już niedługo "put your hands up in the air" wybrzmi na open'erowych scenach w całej Europie. Fani rocka, popu, jazzu, electro - wszyscy z niecierpliwością czekają na początek koncertowego sezonu. Propozycji jest wiele, dlatego chcąc ułatwić Wam podjęcie decyzji, na który event najlepiej się wybrać, przygotowaliśmy w HomeToGo zestawienie najlepszych, naszym zdaniem, festiwali tego roku.

Lista zawiera wygodne filtry ułatwiające selekcję. Zaznacz preferowany gatunek muzyczny, cenę, datę, wielkość festiwalu, a otrzymasz indywidualną ofertę dopasowaną do Twoich oczekiwań. Nieważne czy preferujesz mainstreamowe eventy, wyśrubowany line-up, undergroundowe klimaty, czy chcesz odkryć wschodzące gwiazdy, tu znajdziesz inspirujące imprezy. Planowanie muzycznych wakacji: czas start!


Nasze Top 5

Największe gwiazdy popu, czy kąpiel w błocie i pogo? Chcecie wiedzieć, dokąd wybrać się po największą liczbę koncertów, gdzie bez problemu dostaniecie bilety, albo jak najłatwiej dotrzecie na festiwal? Oto nasze zestawienie top 5 w każdej z kategorii!

Najbrudniejsze

Najbardziej brokatowe

Najwięcej koncertów

Najdłużej dostępne bilety

Najlepsze połączenie

Obrazy wykorzystywane na stronie głównej i na podstronach bezpośrednio podlegają licencji Creative Commons CC BY-SA 1.0 , CC BY-SA 2.0 , CC BY-SA 3.0 lub CC BY-SA 4.0 . Wspomniane obrazy nie zostały zmodyfikowane.