Noclegi w Lidzbarku Warmińskim

Porównano 21 dostępnych noclegów, znalezionych na 7 stronach rezerwacyjnych
Lidzbark Warmiński
Przyjazd
2 gości

Błyskawicznie porównaj 21 noclegów wakacyjnych dostępnych w Lidzbarku Warmińskim i znajdź najlepsze miejsce na kolejne wakacje. Wszystkie domy i apartamenty są bezpośrednio sprawdzane w ramach naszej porównywarki, pozwalając Ci oszczędzić aż 10%.

Polecane noclegi w Lidzbarku Warmińskim

Zarezerwuj nocleg w Lidzbarku Warmińskim: od 72 zł za noc

Przyjazny zwierzętom
Dom ∙ 6 gości ∙ 3 sypialnie
Lidzbark Warmiński, lidzbarski, Polska
od 439 zł
Booking.com
4,1
Zobacz ofertę
Przyjazny zwierzętom
Pokój ∙ 2 gości
Lidzbark Warmiński, lidzbarski, Polska
od 197 zł
Booking.com
4,6
Zobacz ofertę
Zobacz wszystkie oferty

Najczęściej wybierane udogodnienia w Lidzbarku Warmińskim

 • Internet (20)
 • Garaż (18)
 • Dla niepalących (16)
 • TV (15)
 • Zwierzę dozwolone (14)
 • Ogród (14)
 • Kuchnia (12)
 • Grill (10)
 • Balkon/Patio (8)
 • Pralka (8)
 • Basen (7)
 • Łowienie ryb (7)
Bardzo dużo obiektów w Lidzbarku Warmińskim jest przyjaznych zwierzętom, co sprawia, że jest to wygodne miejsce dla właścicieli psów i kotów. Nie musisz szukać zakwaterowania na obrzeżach, gdyż 0% ofert położonych jest w bardzo centralnej lokalizacji (do 2 km od centrum). Możesz również znaleźć różne opcje zakwaterowania, jeśli wolisz być blisko centrum miasta, gdyż kilka noclegów w promieniu do 2 km od centrum miasta akceptuje zwierzęta.

Pogoda i klimat w Lidzbarku Warmińskim


-5°

-2°

-1°
12°
19°
21°
11°
23°
13°
23°
12°
19°
12°


STY
LUT
MAR
KWI
MAJ
CZE
LIP
SIE
WRZ
PAŹ
LIS
GRU
- Liczba dni deszczowych

Sprawdź wykres pogodowy w Lidzbarku Warmińskim. Najwyższe średnie temperatury są w lipcu. Styczeń jest najchłodniejszym miesiącem, ze średnią minimalną temperaturą na poziomie -5°. Najbardziej deszczowym miesiącem roku jest styczeń. Natomiast najmniejszych opadów deszczu można spodziewać się w maju.

Noclegi w Lidzbarku Warmińskim

W Lidzbarku Warmińskim, hotele są najbardziej dostępnym typem zakwaterowania. Co ciekawe, przeciętna cena, którą trzeba uiścić za hotele to 441 zł za dzień, o średniej wielkości 17 m². Warto wiedzieć, że ten typ noclegów jest najlepszy dla par i małych grup, ponieważ w większości hotele mogą pomieścić 3 gości. Możesz również poznać inne noclegi w Lidzbarku Warmińskim. Na przykład apartamenty to drugi typowy rodzaj zakwaterowania tutaj z liczbą proponowanych ofert na poziomie 5. Nasze dane ujawniają, że średnia cena noclegu typu: apartamenty wynosi 498 zł za noc za przestrzeń o powierzchni 79 m².

Lidzbark Warmiński – noclegi w Polskiej stolicy kabaretu

Lidzbark Warmiński jest położony w otoczeniu czystych, morenowych jezior i gęstych lasów, poprzecinanych dobrze oznakowanymi szlakami turystyki pieszej i rowerowej. Wybierając się w te okolice, warto zatrzymać się w gospodarstwie turystycznym, by spróbować autentycznych smaków warmińskiej wsi.

Zobacz wszystkie oferty
To warto zobaczyć

Lidzbark Warmiński — nocleg w otoczeniu skarbów gotyku ceglanego

Imponująca historia Lidzbarka pozostawiła miastu wiele cennych zabytków. Do najpiękniejszych należy Zamek Biskupów Warmińskich ze swoimi zdobnymi wieżyczkami i krużgankami. Niezwykły gmach gościł niegdyś zarówno Mikołaja Kopernika, jak i samego Napoleona. Warto zajrzeć również do późnogotyckiej Kolegiaty św. Piotra i Pawła, by rzucić okiem na oryginalne sklepienia gwieździste.

Lokalne wydarzenia

Nocleg w Lidzbarku Warmińskim dla miłośników stand-upów

Przy okazji wizyty w mieście, warto wykorzystać fakt, że Lidzbark jest również regionalną stolicą kabaretu. Największą doroczną imprezą stanowią sierpniowe Lidzbarskie Wieczory Humoru i Satyry. Podczas wieńczącej to wydarzenie Kabaretowej Nocy Pod Gwiazdami można tu zobaczyć na żywo największe polskie gwiazdy stand-upu. Już dziś zarezerwuj nocleg w Lidzbarku Warmińskim i zafunduj sobie porządną dawkę zdrowego śmiechu!

Nasi partnerzy to między innymi:

Booking.com Noclegi w Lidzbarku Warmińskim Casamundo Noclegi w Lidzbarku Warmińskim Interhome Noclegi w Lidzbarku Warmińskim Airbnb Noclegi w Lidzbarku Warmińskim TripAdvisor Noclegi w Lidzbarku Warmińskim Novasol Noclegi w Lidzbarku Warmińskim edom Noclegi w Lidzbarku Warmińskim HomeAway Noclegi w Lidzbarku Warmińskim BookApart.com Noclegi w Lidzbarku Warmińskim Noclegowo.pl Noclegi w Lidzbarku Warmińskim 9flats.com Noclegi w Lidzbarku Warmińskim HouseTrip Noclegi w Lidzbarku Warmińskim Belvilla Noclegi w Lidzbarku Warmińskim DanCenter Noclegi w Lidzbarku Warmińskim IdoSell Booking Noclegi w Lidzbarku Warmińskim Holiday Home Noclegi w Lidzbarku Warmińskim Inter Chalet Noclegi w Lidzbarku Warmińskim Only-apartments Noclegi w Lidzbarku Warmińskim Migoa Noclegi w Lidzbarku Warmińskim

Więcej miejscowości w okolicy

image-tag