Camping Łeba - HomeToGo base64Hash Camping Łeba - HomeToGo

Camping Łeba

Łeba
Dowolne daty
Goście
Łeba
Dowolne daty
Goście

Znajdź swój idealny nocleg w Łebie z tymi popularnymi filtrami

1 sypialnia
4 dorosłych
2 dorosłych
3 dorosłych
5 dorosłych

Camping w Łebie – wakacyjny strzał w dziesiątkę dla całej rodziny!

Nie bez przyczyny Łeba powszechnie uważana jest za jedną z najpopularniejszych miejscowości wypoczynkowych nad Bałtykiem. Łeba to nie tylko fantastyczne fale i widok na otwarte morze, ale również niemniej atrakcyjne okolice pobliskich jezior Łebsko i Sarbsko, które kryją nie jedną niespodziankę. Po tutejszych plażach można spacerować w nieskończoność, a wizytówką okolicy jest rezerwat biosfery ze zjawiskowymi ruchomymi wydmami.
Zobacz wszystkie oferty

Popularne udogodnienia dla Camping Łeba

Znajdź idealny dom na swój pobyt

Camping z basenem

Camping z basenem

Przyjazny(a) zwierzętom Camping

Przyjazny(a) zwierzętom Camping

Camping z patio

Camping z patio

Camping z kuchnią

Camping z kuchnią

Aktywny wypoczynek nad Bałtykiem i czarująca Łeba – wakacyjny camping jak marzenie!

Aktywny wypoczynek nad Bałtykiem i czarująca Łeba – wakacyjny camping jak marzenie!

Wypoczynek w Łebie docenią nie tylko młodzi podróżnicy, nastawieni na szampańską zabawę i smak wakacyjnej flądry w panierce, ale również rodziny z dziećmi. To tutaj znajduje się Łeba Park – największy w Polsce park dinozaurów. Jest również stadnina koni i park linowy, a dla mniej aktywnych przygotowano niepowtarzalną wystawę motyli. W Łebie nie ma czasu na nudę!

  • 1. Bajkowa Kolejka

    to niezwykle ciekawa atrakcji i środek transportu, którym można zwiedzić całe miasto. Jest to również ulubiona atrakcja dzieci, do której zapraszają liczne kafejki, eventy, lodziarnie oraz smażalnie ryb. Niewiele też osób wie, że od 1998 roku Łeba zmieniła swój ustrój polityczny i oficjalnie została Księstwem.

  • 2. Słowiński Park Narodowy

    to obszar chroniony leżący na Pomorzu, niedaleko Łeby. Na obszarze Parku utworzono 15 rezerwatów, a w 1977 roku Słowiński Park Narodowy został włączony do sieci Światowych Rezerwatów Biosfery UNESCO. Co można tutaj zobaczyć? Oczywiście, największą atrakcją są wysokie, ruchome wydmy, które dziś są uważane za niemal symbol Łeby. Oprócz nich zwiedzający mogą podziwiać wiele jezior przybrzeżnych i torfowisk.

  • 3. Ruchome Wydmy

    ciągną się przez 5 kilometrów, nieco na zachód od Łeby, i są położone niedaleko Jeziora Łebsko. Jest to jedyne w Polsce zjawisko, które można nazwać przemieszczaniem 'białych gór". Wydmy przemieszczają się w kierunku wschodnim, kilka metrów w ciągu roku, co szczególnie warto zaobserwować zimą.

Szukasz czegoś innego?

Znajdź więcej interesujących miejsc na pobyt w Łebie

Dom

Dom

Pokój

Pokój

Apartament

Apartament

Pensjonat

Pensjonat

image-tag