Camping Łeba - HomeToGo base64Hash Camping Łeba - HomeToGo

Camping Łeba

Łeba
Dowolne daty
Goście

Wybierz idealny nocleg

Cena za noc
Do 500 zł
500 zł - 999 zł
Od 1.000 zł
Odległość od centrum
Max. 1 km
Max. 2 km
Max. 5 km
Recenzje
Doskonała: 4,5+
Bardzo dobra: 4+
Dobra: 3,5+

Camping w Łebie – wakacyjny strzał w dziesiątkę dla całej rodziny!

Nie bez przyczyny Łeba powszechnie uważana jest za jedną z najpopularniejszych miejscowości wypoczynkowych nad Bałtykiem. Łeba to nie tylko fantastyczne fale i widok na otwarte morze, ale również niemniej atrakcyjne okolice pobliskich jezior Łebsko i Sarbsko, które kryją nie jedną niespodziankę. Po tutejszych plażach można spacerować w nieskończoność, a wizytówką okolicy jest rezerwat biosfery ze zjawiskowymi ruchomymi wydmami.
Aktywny wypoczynek nad Bałtykiem i czarująca Łeba – wakacyjny camping jak marzenie!

Aktywny wypoczynek nad Bałtykiem i czarująca Łeba – wakacyjny camping jak marzenie!

Wypoczynek w Łebie docenią nie tylko młodzi podróżnicy, nastawieni na szampańską zabawę i smak wakacyjnej flądry w panierce, ale również rodziny z dziećmi. To tutaj znajduje się Łeba Park – największy w Polsce park dinozaurów. Jest również stadnina koni i park linowy, a dla mniej aktywnych przygotowano niepowtarzalną wystawę motyli. W Łebie nie ma czasu na nudę!

  • 1. Bajkowa Kolejka

    to niezwykle ciekawa atrakcji i środek transportu, którym można zwiedzić całe miasto. Jest to również ulubiona atrakcja dzieci, do której zapraszają liczne kafejki, eventy, lodziarnie oraz smażalnie ryb. Niewiele też osób wie, że od 1998 roku Łeba zmieniła swój ustrój polityczny i oficjalnie została Księstwem.

  • 2. Słowiński Park Narodowy

    to obszar chroniony leżący na Pomorzu, niedaleko Łeby. Na obszarze Parku utworzono 15 rezerwatów, a w 1977 roku Słowiński Park Narodowy został włączony do sieci Światowych Rezerwatów Biosfery UNESCO. Co można tutaj zobaczyć? Oczywiście, największą atrakcją są wysokie, ruchome wydmy, które dziś są uważane za niemal symbol Łeby. Oprócz nich zwiedzający mogą podziwiać wiele jezior przybrzeżnych i torfowisk.

  • 3. Ruchome Wydmy

    ciągną się przez 5 kilometrów, nieco na zachód od Łeby, i są położone niedaleko Jeziora Łebsko. Jest to jedyne w Polsce zjawisko, które można nazwać przemieszczaniem 'białych gór". Wydmy przemieszczają się w kierunku wschodnim, kilka metrów w ciągu roku, co szczególnie warto zaobserwować zimą.

Pogoda i klimat w Łebie

max.
Min.

-2°
15 dni 15
max.
Min.

-1°
11 dni 11
max.
Min.

13 dni 13
max.
Min.
12°
10 dni 10
max.
Min.
17°
13 dni 13
max.
Min.
21°
12°
13 dni 13
max.
Min.
21°
14°
17 dni 17
max.
Min.
23°
15°
13 dni 13
max.
Min.
18°
11°
12 dni 12
max.
Min.
12°
14 dni 14
max.
Min.

13 dni 13
max.
Min.

14 dni 14
STY
LUT
MAR
KWI
MAJ
CZE
LIP
SIE
WRZ
PAŹ
LIS
GRU
- Liczba dni deszczowych

Camping Łeba - Poznaj inne kierunki

Poznaj najlepsze pomysły na wakacje w Łebie

Poznaj inne pomysły na podróże

image-tag