Noclegi i apartamenty w Kwidzynie

Porównano 29 dostępnych noclegów, znalezione na 3 stronach rezerwacyjnych
Kwidzyn
Dowolne daty
2 gości

Wybierz idealny nocleg

Cena za noc
Do 100 zł
100 zł - 199 zł
Od 200 zł
Typy obiektów
Apartament
Pokój
Bed & Breakfast
Recenzje
Doskonała: 4,5+
Bardzo dobra: 4+
Dobra: 3,5+

Najczęściej wybierane udogodnienia w Kwidzynie

 • Internet (23)
 • Dla niepalących (23)
 • Garaż (22)
 • TV (22)
 • Kuchnia (17)
 • Pralka (16)
 • Mikrofalówka (12)
 • Balkon/Patio (8)
 • Ogród (7)
 • Wolnostojący (7)
 • Łóżeczko (6)
 • Bez barier (6)

Wiele obiektów noclegowych w Kwidzynie akceptuje zwierzęta, co sprawia, że jest to bardzo dobre miejsce dla właścicieli psów i kotów. Przyjazne zwierzętom obiekty noclegowe w Kwidzynie przeciętnie kosztują 219 zł za noc. Jeśli poszukujesz lokalizacji w centrum, kilka przyjaznych zwierzętom noclegów znajduje się mniej niż dwa kilometry od centrum miasta.

Pogoda i klimat w Kwidzynie


-4°

-2°

11°
17°
20°
11°
22°
13°
22°
13°
17°
12°


STY
LUT
MAR
KWI
MAJ
CZE
LIP
SIE
WRZ
PAŹ
LIS
GRU
- Liczba dni deszczowych

Sprawdź nasz wykres pogodowy by wybrać najbardziej odpowiedni miesiąc na swoje wakacje. W najbliższych 6 miesiącach, lipiec będzie miesiącem z najwyższymi temperaturami. Temperatura w Kwidzynie spada poniżej -4° w styczniu. Najbardziej deszczowym miesiącem roku jest styczeń. Natomiast najmniejszych opadów deszczu można spodziewać się w sierpniu.

Noclegi na twoje wakacje w Kwidzynie

W Kwidzynie, apartamenty są najbardziej typowym typem zakwaterowania. Co ciekawe, przeciętny koszt obiektów typu apartamenty to 186 zł za dzień, o średniej wielkości 41 m². Warto również wiedzieć, że te noclegi są świetne dla par i małych grup, gdyż większość z nich może ugościć 3 gości. Goście poszukujący zakwaterowania innego typu mogą również porównać hotele, które są innym typowym nocleg w Kwidzynie. Przeciętny metraż noclegu typu: hotele to 29 m², w średniej cenie 237 zł za dobę.

Kwidzyn, czyli noclegi na krzyżackim zamku

Położony między Malborkiem a Grudziądzem Kwidzyn jest historyczną stolicą Pomezanii z wielowiekową historią. Otóż już w XIII wieku Krzyżacy ulokowali w tym miejscu, na wyspie wiślanej pierwszą bazę na tym obszarze. Następnie ziemie te przeszły we władanie biskupów pomezańskich. Zbudowano tu wtedy piękny, potężny zamek, z którego Kwidzyn słynie do dziś. Nocleg w tym miasteczku na pewno przeniesie każdego myślami w dawne czasy.

Zobacz wszystkie oferty
Jakie są najlepsze miejsca, aby poznać lokalną kulturę i sztukę w Kwidzynie?

Prawdziwa gratka dla wielbicieli starych zamków

Nocleg w Kwidzyniu nie będzie wykorzystany w 100% bez wizyty we wspaniałym zespole katedralno-zamkowym, który znajduje się w tym miejscu od XIV wieku. Zamek Kapituły Pomezańskiej jest ściśle wzorowany na projektach wszystkich zamków krzyżackich. Szczególnie cenną częścią jest wieża sanitarno-higieniczna, zwana Gdaniskiem pochodząca z połowy XIV wieku. Cały obiekt leży na prestiżowym Szlaku Zamków Gotyckich. Największą chlubą zamku jest reprezentacyjny dziedziniec z dwukondygnacyjnym krużgankiem z arkadami. Ze względu na wspaniałą akustykę często odbywają się na nim koncerty i imprezy kulturalne.

Jakie są najlpesze atrakcje dla rodzin z dziećmi w Kwidzynie?

Po zwiedzaniu zamku trochę zabawy

Zarówno zamek w Kwidzyniu, jak i pobliskie zamki krzyżackie (w Malborku i w Sztumie) są też odpowiednie dla dzieci ze względu na ciekawe możliwości zwiedzania oraz odbywające się tam warsztaty. W okolicy można za to zrelaksować się po zwiedzaniu, na przykład nad jeziorem Dzierzgoń. Jest to dość duży zbiornik wodny, który urozmaicają aż cztery wyspy, a dla wypoczywających stworzono nowoczesne, strzeżone kąpielisko oraz sztuczną piaszczystą plażę. Chętni mogą wypożyczyć kajak lub rower modny, a w okolicy zarezerwować nocleg. Kwidzyn, jak widać, niejedno ma oblicze.

Jakie są najciekawsze lokalne atrakcje w Kwidzynie?

Wśród przepięknych plenerów Pomorza

Niezwykle malownicze i spokojne okolice Kwidzyna charakteryzują się ogromną liczbą zalesionych pagórków i wzgórz. Teren jest urozmaicony licznymi dolinami rzek, strumieniami i jeziorami. Ten polodowcowy krajobraz sprzyja wycieczkom rowerowym i pieszym śladami wyznaczonych, widokowych szlaków. Z pewnością znajdą tu coś dla siebie fani przejażdżek konnych, spływów kajakowych oraz wędkowania. Nie mniej ciekawe mogą być wycieczki piesze połączone choćby z fotografowaniem przyrody.

Nasi partnerzy to między innymi:

Booking.com Noclegi w Kwidzynie Casamundo Noclegi w Kwidzynie Interhome Noclegi w Kwidzynie Airbnb Noclegi w Kwidzynie TripAdvisor Noclegi w Kwidzynie Novasol Noclegi w Kwidzynie edom Noclegi w Kwidzynie HomeAway Noclegi w Kwidzynie BookApart.com Noclegi w Kwidzynie Noclegowo.pl Noclegi w Kwidzynie 9flats.com Noclegi w Kwidzynie HouseTrip Noclegi w Kwidzynie Belvilla Noclegi w Kwidzynie DanCenter Noclegi w Kwidzynie IdoSell Booking Noclegi w Kwidzynie Holiday Home Noclegi w Kwidzynie Inter Chalet Noclegi w Kwidzynie Only-apartments Noclegi w Kwidzynie Migoa Noclegi w Kwidzynie
image-tag